Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Asta e o drogata. Ii explic...ca vreau ss o vizitez si zice ca fac mișto. Eu zic ca nu are ce cauta la TOP

Ba eu zic ca are ce cauta! Nu am fost la ea, dar...nu vreau sa fiu avocatul diavolului, la cum arata si ce poate face cu un barbat, ce poate oferii, eu zic ca merita 700. Eu zic ca te gandesti de ce nu a vrut o femeie ca ea sa te primeasca!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

<p></p>

<p> </p>

<p>vin de 2-3 ori pe an acasa , nici eu nu cred ca ai salvat nr meu ..dar vin luna viitoare , te sun cu siguranta :P</p>

Ok dragule :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

pe astea le stie rozy!!!

ciao sexi. pe care astea ? ca eu vad numa patratele :dontgetit .Rozy mi-o zis sa-ti transmit ca-i este dor de tine si ca abia asteapta sa o iubesti cum stii tu mai bine si pe ea si pe mine :inlovee  :love  :FIREdevil

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silviiii rozy ce mai face ca am auzit ca e bolnavioara saracuta. Trebuie sa vin in seara asta sa o gust putin ca am auzit ca e tare suparata si bolnavioara

:jackass vino,vino si vindec-o,satur-o de p-la ca asa ai trebuie , futu-i mama ei de perversa mica,obraznica si futacioasa care-i ea,ai o nesimtita mica,toata ziua vrea sex ,mult sex si love :jackass  o sa-i dau,n-am incotro,nu ma inteleg cu ea deloc obraznica rau :D  :D

  • Like 2
Link spre comentariu

Pregateste si vibratoru iubire ca sa il bagam si in fu dulet sa astupam ambele gauri. Daca stii cine sunt sunt baiatu cu care ai stat acum vreo 2 sapt 3 ore si am uitat la tn ceva important. Te pup la rozy.😘ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Pregateste si vibratoru iubire ca sa il bagam si in fu dulet sa astupam ambele gauri. Daca stii cine sunt sunt baiatu cu care ai stat acum vreo 2 sapt 3 ore si am uitat la tn ceva important. Te pup la rozy.

 

Lasa vibratorul si hai in 3

Dorulet accepti oferta?  :D  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...