Jump to content

Silvy - 0730430819

Recommended Posts

• Super Premium
5 hours ago, aurel79 said:

Cred ca nu ai înțeles bine eu sunt foarte bucuros ca mai refuzat nu am pierdut nimic credema 

Si ca nu mo primit Silvy o și și asta vro vedeta playboy .

Mai lasă-mă fata cu aberațiile astea eu chiar sunt bucuros ca nu mai primit și iti mulțumesc ca nu mai primit mi-ai făcut un bine .

"și și" prost mai esti!

• Minus 2
  • Inimioara 1
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nr este 0723614720  SI IO TE SALUT!  saluta.l si pe ”sile79”

Boala asta a curvasariei e teribila. Desele momente de introspectiune si lungile monologuri interioare nu mi-au oferit deocamdata un raspuns si nicidecum o un licar de speranta ca ar exista vindecare.

Silvy   Am ramas in urma cu recenziile  si o sa va povestesc o intalnire de acum aproximativ 3 saptamani in urma unei alte vizite prin Timisoara. Dupa o intalnire de seara pe la Bianca , nesatul in

Posted Images

La 09.06.2021 la 20:06, costy7 a spus:

Fata asta e tare în gura, nu ar recunoaște ca greșește niciodată asa ca să va povestesc experienta mea cu ea, recunosc acum vreo 2 ani când nu eram activ pe aici.Bun într-o seara de vara dorind sa o cunosc o sun și stabilim ca întâlnirea sa fie la o anumita ora, ea îmi comununica adresa adică aceasi ca și acum blocul turn colt cu cetății. Ajungând acolo o sun și cu seninătate îmi spune ca ea e la MC Donald și sta la coada sa își cumpere de mâncare, am rămas perplex. La un asemenea răspuns în mod normal as fi plecat dar cum era târziu și neavând opțiuni mai bune ma hotărăsc totuși sa o aștept. Vine tunand și fulgerand după 20 min ca nu a găsit loc de parcare😅, prost am fost ca nu am plecat. Urcând în apartament fata era roșie ca focul spunând ca a fost la ștrand și s-a ars toată de parca am pus-o eu sa stea. Evident experienta a fost nașpa nu pune mana acolo, acolo ma ustura și asa mai departe, per total o experienta mediocra, sincer nu cred ca are toate țiglele pe casa. Spor la ciocane

Eu nu știu cum de o mai tine la top am văzut ca o grămada de lume scrie despre ia ca nu o ai ce trebuie 

Și de vede din recenzii cum se cearta cu toată lumea numai ea are dreptate 

Frati curvari, e adevarat ca e tare in gura, insa cu putin noroc ai parte de o muie pe cinste!

Mie mi-a luat-o-n gura cu tot cu coaie!

E urata la fata, seamana pe crazy frog, dar are piele frumoasa si carne tare.

nu e de aruncat, si va zic sincer ca de cand tot vizitez curve prin Timisoara, de asa muie nu am mai avut parte.

Nu e usor nici pentru ea sa gestioneze atatea caractere si mistouri, doar nu e psiholoaga! E o curva la urma urmei, deci e si ea femeie!

Ciocane tari va doresc!

PS: daca nu va ramane in top, va sta batuta in cuie in topul muistelor! Convingeti-va!

On 6/12/2021 at 3:22 PM, faqy said:

Frati curvari, e adevarat ca e tare in gura, insa cu putin noroc ai parte de o muie pe cinste!

Mie mi-a luat-o-n gura cu tot cu coaie!

E urata la fata, seamana pe crazy frog, dar are piele frumoasa si carne tare.

nu e de aruncat, si va zic sincer ca de cand tot vizitez curve prin Timisoara, de asa muie nu am mai avut parte.

Nu e usor nici pentru ea sa gestioneze atatea caractere si mistouri, doar nu e psiholoaga! E o curva la urma urmei, deci e si ea femeie!

Ciocane tari va doresc!

PS: daca nu va ramane in top, va sta batuta in cuie in topul muistelor! Convingeti-va!

Da ticule ca eu ma bazez pe noroc ca la lotto cand ma duc sa ma lepad de niste bani....

"e o curva la urma urmei deci e si ea femeie "

Asa ceva n-am mai citit de mult, trebuie sa ai un grad foarte redus de raționament sa zici asta.

Pai tu daca te comporți ca o curva, inseamma ca esti femeie ? e stric pt sexul feminin  cuvantul asta "curva"?

In fine, nu trebuie sa gestioneze nimic, trebuie doar sa se comporte omeneste, civilizat.

Faptul ca dai de tot felul de indivizi este in fișa postului, daca doresti sa filtrezi din ei pur si simplu ii refuzi frumos, fara nici o suparare si nu mai raspunzi pe viitor la apel.

Asta este varianta normala, dupa parerea mea, dar lasand de-o parte astea, vad ca tot se gasesc inși care o frecventeaza si ii intretin puterea.

• Like 1