Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna dragii mei. Va reamintesc serviciile si preturile in compania mea :

  1. 20 minute 150 lei 1  fin : oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala ( cele 20 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  2. 30 min oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala 200 lei! (cele 30 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  3. Se pot adauga si alte servicii la pachetele de mai sus dar ptr extra cost. 
  4. 40 min 1 fin cu on,sarutari,limbi,69,limbi in fund activa,finalizare in gurita,masaj,costumatii,fetish.uri,fantezii 300 lei!  (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  5. 1 ora cu 2 fin op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani, finalizare corporala si masaj 300 lei.   
  6. Sex total 30,40 min o fin este 450 lei. (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  7. Sex total 2 fin 1 ora 700 lei.
  8.  500 lei/ ora : 2 finalizari ,oral neprotejat(daca igiena permite), sarutari peste tot inclusiv       :kiss3 ,jocuri de rol,cunnillingus,annilingus(si pasiva si activa,fetish.uri( al imbracamintei,picioarelor,ciorapilor,chiloteilor, corpului,venerare,adorare,al incaltamintei etc ), foot fetish, sarutari cu sperma, 69,finalizare in gura,corporala,face fuck, voma pe penis,streaptese, lapp dance, masaj prostatic(cu detegelul,sau jucarii mici,medii,sau mari), feminizare, masaj erotic si de relaxare,costumatii,uro activa, fac si pasiva(de la gat in jos) +200 lei extra, skato doar activa, bdsm doar activa, gfe, masturbari,facesitting,scuipat,dus impreuna ,convorbiri fierbinti etc. 
  9. Bdsm :30 min fara contact sexual 200 lei, ora 300 lei.
  10. Sunt disponibila si ptr hotel 500 lei ora. 
  11. Sunt disponibila doar pe baza de programari,acestea  fiind confirmate inainte de a pleca spre mine cu 20 minute. 
  12. Daca la telefon nu raspund, sunt ocupata iar telefonul sta pe silentios ,te rog insista si revino in 30 de min sau 1 ora.
  13. Daca nu mai poti ajunge la programarea facuta,te rog frumos sa iti anulezi programarea.
  14. Mini barul : apa,suc natural,cafea,bauturi alcoolice, este din partea casei.  
  15. Programul in care sunt de gasit este:  luni -joi de la 11 dimineata, pana seara la 03 , iar in weekend program prelungit de la 11 dimineata pana  inspre dimineata. Duminica de  la 11,12 dimineata pana seara la  03. 
  16. Va astept cu placere. Va sarut si  sa aveti o zi frumoasa .

post-116360-0-46658000-1568802082_thumb.jpg

post-116360-0-89331600-1568802122_thumb.jpg

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Completari la lista de mai sus: sunt disponibila si: pentru cupluri f+b, 2 parteneri sau mai multi odata la hotel/pensiune doar, pe cateva ore ,pe noapte la mine sau hotel...lista ramane deschisa si pentru alte completari,sunt open mind. Sub nici o forma si pentru nici o suma de bani , nu ofer sex normal si anal neprotejat. Va sarut.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

nu dragule :console

Asta e, la finalul toamnei ajjng in Timisoara si o sa imi fac timp ptr o vizita :D

 

Apropo in gama de servicii pe care o ai, “voma pe pula” ce inseamna ? Facefuck pana la vomitat ? Am inteles bine ?

 

Si inca ceva, “scuipat” inseamna ca accepti sau e exclusiv ptr cei care vor sa iti fie sclavi ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Asta e, la finalul toamnei ajjng in Timisoara si o sa imi fac timp ptr o vizita :D

 

Apropo in gama de servicii pe care o ai, “voma pe pula” ce inseamna ? Facefuck pana la vomitat ? Am inteles bine ?

 

Si inca ceva, “scuipat” inseamna ca accepti sau e exclusiv ptr cei care vor sa iti fie sclavi ?

Ciao. Voma nu mai practic,am uitat sa sterg  :) . Scuipat =ofer si accept doar de la gat in jos. te pup

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Madame Silvy : Corpul il are de papusa  , fata de matusa iar vocea  seamana cu Corina Chiriac  :laugh2  :pepsi

Este clar că nu mă cunosti prea bine, din moment ce mai am atâtea alte defecte pe care ai fi putut să le amintesti. Te iubesc si eu :gifs_ojos 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

 

Buna dragii mei. Va reamintesc serviciile si preturile in compania mea :

  1. 20 minute 150 lei 1  fin : oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala ( cele 20 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  2. 30 min oral p,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani ,finalizare corporala 200 lei! (cele 30 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  3. Se pot adauga si alte servicii la pachetele de mai sus dar ptr extra cost. 
  4. 40 min 1 fin cu on,sarutari,limbi,69,limbi in fund activa,finalizare in gurita,masaj,costumatii,fetish.uri,fantezii 300 lei!  (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  5. 1 ora cu 2 fin op,limbi,69,normal protejat ,sex intre sani, finalizare corporala si masaj 300 lei.   
  6. Sex total 30,40 min o fin este 450 lei. (cele 40 minute reprezinta strict timpul alocat serviciilor ). socializarea , dusul, o bautura ,tigara etc este din partea casei .
  7. Sex total 2 fin 1 ora 700 lei.
  8.  500 lei/ ora : 2 finalizari ,oral neprotejat(daca igiena permite), sarutari peste tot inclusiv       :kiss3 ,jocuri de rol,cunnillingus,annilingus(si pasiva si activa,fetish.uri( al imbracamintei,picioarelor,ciorapilor,chiloteilor, corpului,venerare,adorare,al incaltamintei etc ), foot fetish, sarutari cu sperma, 69,finalizare in gura,corporala,face fuck, voma pe penis,streaptese, lapp dance, masaj prostatic(cu detegelul,sau jucarii mici,medii,sau mari), feminizare, masaj erotic si de relaxare,costumatii,uro activa, fac si pasiva(de la gat in jos) +200 lei extra, skato doar activa, bdsm doar activa, gfe, masturbari,facesitting,scuipat,dus impreuna ,convorbiri fierbinti etc. 
  9. Bdsm :30 min fara contact sexual 200 lei, ora 300 lei.
  10. Sunt disponibila si ptr hotel 500 lei ora. 
  11. Sunt disponibila doar pe baza de programari,acestea  fiind confirmate inainte de a pleca spre mine cu 20 minute. 
  12. Daca la telefon nu raspund, sunt ocupata iar telefonul sta pe silentios ,te rog insista si revino in 30 de min sau 1 ora.
  13. Daca nu mai poti ajunge la programarea facuta,te rog frumos sa iti anulezi programarea.
  14. Mini barul : apa,suc natural,cafea,bauturi alcoolice, este din partea casei.  
  15. Programul in care sunt de gasit este:  luni -joi de la 11 dimineata, pana seara la 03 , iar in weekend program prelungit de la 11 dimineata pana  inspre dimineata. Duminica de  la 11,12 dimineata pana seara la  03. 
  16. Va astept cu placere. Va sarut si  sa aveti o zi frumoasa .

 

Faina tinuta,maiales cum stii sa iti rotunjesti fundul ala cand te apleci :)). In scurt timp ma faci cardiac fiindca mi se muta sangele jos. Hai ca mai e putin...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna, Silvy, nu pot da  de tine nicicum

Buna. Probabil ai sunat cand am fost ocupata sau ai nr blocat  :D imi poti da sms si imi zici nick name-ul de aici sa stiu ca esti tu, sa vad daca  ti-am blocat nr :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Te rog eu frumos, foarte frumos, nu mai scrie vreodată așa ceva pe aici!!!

Sună fata sau dă-i un mesaj și întreabă tot ce îți dorește suflețelul tău. Sau stomacul.

Astâmpără-te în unele cazuri!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Te rog eu frumos, foarte frumos, nu mai scrie vreodată așa ceva pe aici!!!

Sună fata sau dă-i un mesaj și întreabă tot ce îți dorește suflețelul tău. Sau stomacul.

Astâmpără-te în unele cazuri!!

Colegul,este plin de oameni de genul pe topicul asta !(oameni care nu au un amărât de smartphone,sau poate chiar nu au o cartela pre pay)😂😂😂😂😂

Cred ca sunt conturi fake....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...