Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Cu această Sylvy o experiență mai ciudată...

Am sunat, programat ,ajuns la locație mai exact pe Gh Lazar la intersecție cu Cetății, urc, prima impresie buna ,micuța cu forme, bronzata. Vocea nu mi.a placut. Apartament nu foarte modern dar nu ma interesat asta,întru la dus si dupa ma invita in dormitor unde se apuca sa imi spuna lista cu toate cele. Am luat o ora cu ON si np la 350 parca achitat înainte cerut de ea. Toate bune si frumoase deocamdata.

Incepe si acțiunea cu on bun, foarte bun cu tot felul de mișcări si ritmuri, cu atentie la oo, foarte placut, chiar stie insa supărarea mea a fost ca in timp ce o s..ea, am pus si eu mâna pe ea si a sărit cu un ton asa ridicat ca sa nu mai pun mana pe ea asa ca atinsul se plătește separat, ca de ce nu am spus ca vreau si atins si mângâieri. Zic ok o sa achit la sfarsit dar ea zice ca mai bine sa ma ridic acuma sa achit.În fine,am continuat asa, i.am cerut să facem si np unde am terminat si dus am fost. Achitat o ora degeaba fara nicio satisfactie.

O experiență de cacat. Ea atata bine, lucrează bine( cel putin la oral e profesoara) , ne normal nu am putut să mă bucur, dar are o atitudine deranjanta. Bani bani bani, numai asta scoate pe gura. Eu nu mai revin.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Cu această Sylvy o experiență mai ciudată...

Am sunat, programat ,ajuns la locație mai exact pe Gh Lazar la intersecție cu Cetății, urc, prima impresie buna ,micuța cu forme, bronzata. Vocea nu mi.a placut. Apartament nu foarte modern dar nu ma interesat asta,întru la dus si dupa ma invita in dormitor unde se apuca sa imi spuna lista cu toate cele. Am luat o ora cu ON si np la 350 parca achitat înainte cerut de ea. Toate bune si frumoase deocamdata.

Incepe si acțiunea cu on bun, foarte bun cu tot felul de mișcări si ritmuri, cu atentie la oo, foarte placut, chiar stie insa supărarea mea a fost ca in timp ce o s..ea, am pus si eu mâna pe ea si a sărit cu un ton asa ridicat ca sa nu mai pun mana pe ea asa ca atinsul se plătește separat, ca de ce nu am spus ca vreau si atins si mângâieri. Zic ok o sa achit la sfarsit dar ea zice ca mai bine sa ma ridic acuma sa achit.În fine,am continuat asa, i.am cerut să facem si np unde am terminat si dus am fost. Achitat o ora degeaba fara nicio satisfactie.

O experiență de cacat. Ea atata bine, lucrează bine( cel putin la oral e profesoara) , ne normal nu am putut să mă bucur, dar are o atitudine deranjanta. Bani bani bani, numai asta scoate pe gura. Eu nu mai revin.

=)) Ai gresit topicul baiatul meu cu recenzia ta falsa...ps : ca sa pari mai credibil pe viitor,inainte sa imi faci recenzie mincinoasa, documenteaza-te mai bine asupra preturilor mele. ps 2 :ora la mn cu oral nepro este 400 nu 350  :) iar sarutarile si atingerile corporale,nu se taxeaza(vezi lista de servicii si preturi de mai sus ) :)  :) ps 3: ptr bani lucrez,nu ptr malai  :)ps 4: toate celelalte recenzii iti contrazic recenzia ta falsa :) ps 5 :cum fara nici o satisfactie cand ai scris ca  la oral sunt profa  ? cum vine asta ca nu inteleg? :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator justadick
Reputație: 0

Exact cum am scris, ai fost foarte bună la oral pana mi.ai futut starea cu discuția ta ca de ce te mângâi ca asta se plătește extra. Fix la asta mă refeream. De aceea nu a fost o întâlnire satisfăcătoare, simplu...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Exact cum am scris, ai fost foarte bună la oral pana mi.ai futut starea cu discuția ta ca de ce te mângâi ca asta se plătește extra. Fix la asta mă refeream. De aceea nu a fost o întâlnire satisfăcătoare, simplu...

hopaaa,ai si 2 conturi pe langa ca faci recenzie falsa =)) ,aham,bine ,vezi sa nu fi crezut  =))  =)) ps: si cam cat ti-am cerut ca sa ma mangai? de ce ti-am cerut doar tie bani ptr mangaieri si celorlalti care ma viziteaza nu ?  =)) ceva nu pusca iubire =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Deci este 400 lei o oră ( 2 numere cred )

Si ai OP ..Asta am inteles Silvy

offf :)300 ora 2 fin cu oral protejat iar cu oral neprotejat 400 ora  :) . Maine si luni pe zi dragii mei,indisponibila,revin luni seara iar de marti program normal. Va sarut .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Exact cum am scris, ai fost foarte bună la oral pana mi.ai futut starea cu discuția ta ca de ce te mângâi ca asta se plătește extra. Fix la asta mă refeream. De aceea nu a fost o întâlnire satisfăcătoare, simplu...

Nu esti credibil deloc, bai nene!  :rax2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

hopaaa,ai si 2 conturi pe langa ca faci recenzie falsa =)) ,aham,bine ,vezi sa nu fi crezut =)) =)) ps: si cam cat ti-am cerut ca sa ma mangai? de ce ti-am cerut doar tie bani ptr mangaieri si celorlalti care ma viziteaza nu ? =)) ceva nu pusca iubire =))

Bani pt mângâieri? :D :D :D

Privitul cat costa? :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Bani pt mângâieri? :D :D :D

Privitul cat costa? :laugh2

În Chişinău, la un bordel, un anunţ mare la intrare: “Vă rugăm să viniţi cu dânsili sculati, că n-avem timp di jiujiuleli!”...banc  =)) asa si cu "clientul" cu "banii ptr mangaieri" :) banc 2:

Iubito, calcă-mi te rog cămaşa albastră că am o şedinţă importantă azi. – Mă, tu vrei să te duci la prostituate! – Nu iubito, promit, am o şedinţa importantă. Te rog, pregăteşte-mi şi cravata. Măăă, tu vrei să te duci la prostituate, d-aia te aranjezi ! – Nu iubito, îţi promit! Te rog şi parfumul să mi-l aduci. – Pfaaaa, clar te duci la prostituate la cum te-ai aranjat! Promiţi că nu te duci? – Iubito! Promit! Se întoarce bărbatul beat acasă pe la 4 dimineaţa şi îi spune soţiei: – Ai cobit! :D  :D 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Și eu...

Las-o naibii, doua vizite și nicio recenzie. Fii util comunității...

Cred că mă confunzi...

Vizita înseamnă după ce ești face to face cu fata...

Intențiile nu se pun.:D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

As incerca și eu odata dar parcă îmi e teama :))

Crezi că poți fi și răbdătoare in cazul in care mă pierd în fața ta? :)

depinde.....cu :lo te pricepi? nu vreau vorbe,vreau fapte ;)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

As incerca și eu odata dar parcă îmi e teama :))

Crezi că poți fi și răbdătoare in cazul in care mă pierd în fața ta? :)

Poate, cu mine a fost mai mult decât răbdătoare :giggle:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...