Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna Silvy.. baiatul care a venit din Germania la ora tarzie dacă îți mai aduci aminte... te pup, îmi e dor de tine.. când revii?

neata dragule. in februarie revin. te stiu   :gifs_ojos vino la o cafa daca vrei ca-s in tm,suni la ap dupa ora 19 ca tel ai inchis  :* zi faina.

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

neata dragule. in februarie revin. te stiu :gifs_ojos vino la o cafa daca vrei ca-s in tm,suni la ap dupa ora 19 ca tel ai inchis :* zi faina.

Buna Silvy! Io vin din Canada...

Pot să sun si eu dupa 19? :D

Glumesc...:laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

eu te ratez,ca luni plec :no2

iubi stii unde ma gasesti daca vrei sa ma vezi,hai sa bem un vin,mi-e dor sa te vad.  suni la interfon si ne vedem. eu te astept dar doar dupa ora 19. :2qm40hg daca pleci fara sa ma vezi,te blestem  =)) glumesc =))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

botoxul se foloseste pt riduri gen frunte ,obraji mai la genunchi ,sub ochi si gneral pe fata se folseste si cantitati ft mici de botox

obraji mai la genunchi?  =))  =)) daca tu zici.... :D ps:  Injectiile cu Botox reprezinta un tratament cosmetic pentru tratarea ridurilor fine cat si a celor profunde si se foloseste in general la etajul superior al fetei. Zonele ce pot fi tratate sunt :

  • ridurile transverse a fruntii (muschiul frontal)
  • ridurile de la coltul ochiului care formeaza asa numita laba gastii (muschiul orbicular)
  • riduri verticale si orizontale dintre sprancene si la radacina nasului (muschiul procerus si muschiul corrugato) ps:2. de cand imi injectez in fata ,nu am auzit nici un dr sa faca "obraji mai la genunchi" si am fost la multi esteticieni :) ps 3: pune te rog o poza cu obrajii mai la genunchi sa nu mor proasta ;)  :)
Link spre comentariu

 

obraji mai la genunchi?  =))  =)) daca tu zici.... :D ps:  Injectiile cu Botox reprezinta un tratament cosmetic pentru tratarea ridurilor fine cat si a celor profunde si se foloseste in general la etajul superior al fetei. Zonele ce pot fi tratate sunt :

  • ridurile transverse a fruntii (muschiul frontal)
  • ridurile de la coltul ochiului care formeaza asa numita laba gastii (muschiul orbicular)
  • riduri verticale si orizontale dintre sprancene si la radacina nasului (muschiul procerus si muschiul corrugato) ps:2. de cand imi injectez in fata ,nu am auzit nici un dr sa faca "obraji mai la genunchi" si am fost la multi esteticieni :) ps 3: pune te rog o poza cu obrajii mai la genunchi sa nu mor proasta ;)  :)

 

Wow multumesc silvy draga pt educatia primita in primul rand nu pt tine era uite recunosc ca am gresit si multumesc pt ironie apreciez si eu in felul meu

ps omul din arad cu florile 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Wow multumesc silvy draga pt educatia primita in primul rand nu pt tine era uite recunosc ca am gresit si multumesc pt ironie apreciez si eu in felul meu

ps omul din arad cu florile 

:2qm40hg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...