Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvy draga, da la toti daca dai, nu numai lu Vladut, daca vrei sa-i dai numa lui nu o faci public :blushing2

hmmmm,as face-o eu si public ca nu-s pudica,mi-am mai tras-o in public,faina senzatie :maninlove daca vrei, mi-o dau adanc si cu tine amore,numa sa ma anunti ca sa-mi iau o rochita scurta fara chilotei si..paaaaaac taaaac ,dai dai dai tare,intre picioareee :doggystyle da-i mai tare ca nu ma doare :waytogo  :*ahhhh

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

hmmmm,as face-o eu si public ca nu-s pudica,mi-am mai tras-o in public,faina senzatie :maninlove daca vrei, mi-o dau adanc si cu tine amore,numa sa ma anunti ca sa-mi iau o rochita scurta fara chilotei si..paaaaaac taaaac ,dai dai dai tare,intre picioareee :doggystyle da-i mai tare ca nu ma doare :waytogo  :*ahhhh

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

hmmmm,as face-o eu si public ca nu-s pudica,mi-am mai tras-o in public,faina senzatie :maninlove daca vrei, mi-o dau adanc si cu tine amore,numa sa ma anunti ca sa-mi iau o rochita scurta fara chilotei si..paaaaaac taaaac ,dai dai dai tare,intre picioareee :doggystyle da-i mai tare ca nu ma doare :waytogo  :*ahhhh

Nebuna esti, fata!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Am eu o Yamaha r1 dacă faci reducere ieșim la o tura:)

hmmmm,eu nu vreau sa ies la o tura ci sa mi-o dai o tura pe er-ul tau yamahan :D ps: daca-i ceva,ma suni tu sa-mi pregatesc rochita/fustita :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Esti superba :), daca ajungi in Bucuresti in Decembrie sa ne anunti, ca eu sunt abonat !

 

Te pup de departe,

Tony

Ciao amore. Acolo nu vin ,imi pare rau ca te dezamagesc. Sper sa ai drum prin tm intr-o buna zi .Te sarut cu drag :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...