Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Ciao .Comunic telefonic si prin mesaje insa nu raspund decat la acele Sms-uri serioase.  :*

 

Pai e musai sa trec pe la tine :)). Imi place ca esti deschisa si chiar cred ca am avea o intalnire faina. O sa te sun si iti spun ce mi-as dori. 

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Sexul este unul dintre cele noua motive pentru reîncarnare . Celelalte opt sunt neimportante  :inlovee

"Sexul nu este raspunsul. Sexul este intrebarea, "da" este raspunsul"  :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

I'm waiting for you my love :girly ps: iti dai seama ce piz.a iti dau cand te prind =)) 

Cam greu sa ajung eu la Timisoara, domnisoara. Nu e timpul pierdut, stiu, dar chiar m-a amuzat comentariul tau!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hello,

 

E prima recenzie făcută pentru Silvy.....

Eu nu fregventez alte domnițe, locuiesc de ceva ani în Germania și merg doar la Silvy când vin acasă în concediu. Din păcate doar o data pe an de Crăciun.

Ultima data de Crăciunul trecut am trecut din nou pe rozy și a fost excepțional.....

Nu mai țin minte cât a costat dar am ales cu sărutări incluse în ofertă.

Va sfătuiesc pe cei care o vizitați pe Silvy sa optați cu sărutări, e bestiala fata asta, corpul ei e demențial și buzele îți oferă o senzație minunată.

 

Nu pot sa ii dau decât 10 și la Silvy și la rozy

 

 

Abia aștept sa te revăd Silvy ești superba și mi-e foarte dor tine.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Hello,

 

E prima recenzie făcută pentru Silvy.....

Eu nu fregventez alte domnițe, locuiesc de ceva ani în Germania și merg doar la Silvy când vin acasă în concediu. Din păcate doar o data pe an de Crăciun.

Ultima data de Crăciunul trecut am trecut din nou pe rozy și a fost excepțional.....

Nu mai țin minte cât a costat dar am ales cu sărutări incluse în ofertă.

Va sfătuiesc pe cei care o vizitați pe Silvy sa optați cu sărutări, e bestiala fata asta, corpul ei e demențial și buzele îți oferă o senzație minunată.

 

Nu pot sa ii dau decât 10 și la Silvy și la rozy

 

 

Abia aștept sa te revăd Silvy ești superba și mi-e foarte dor tine.

babe  :kiss3  :hug1 mai putin pana vine mosu  :xmas_tongue:​ si ne revedem  :inlovee  te sarut virtual deocamdata :unsure:  ,te imbratisez tare si te astept cu dragoste. ai grija de tine. cu stima si  respect S and R  :heart:  :couple  :couple .ps: sa nu ma uiti  :jackass te sarut 

post-116360-0-44707100-1568040857_thumb.jpg

post-116360-0-69312700-1568040929_thumb.jpg

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...