Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

babe  :kiss3  :hug1 mai putin pana vine mosu  :xmas_tongue:​ si ne revedem  :inlovee  te sarut virtual deocamdata :unsure:  ,te imbratisez tare si te astept cu dragoste. ai grija de tine. cu stima si  respect S and R  :heart:  :couple  :couple .ps: sa nu ma uiti  :jackass te sarut 

Si eu te sarut peste tot.

 

Ai grija de rozy pana vin  :icecream  :icecream  :icecream  :icecream

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

da ,eu ti-o sug in italiana iar tu ma lingi in franceza :rax2  =))

Imi place cum gandesti :))) sa ai o seara buna. O sa te sun cand ajung in timisoara sa vin la institutu tau lingvistic. :atm

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Imi place cum gandesti :))) sa ai o seara buna. O sa te sun cand ajung in timisoara sa vin la institutu tau lingvistic. :atm

perversule, te astept sa te instruiesc cum imi place sa mi-o rasfeti pe rozy :lo ,iar daca esti un elev silitor,te voi premia cu inca un orgasm din rozy  in gurita ta   :ras  :X  :ps: eu voi avea o seara buna ca lucrez toata noaptea,insa a ta ...nu stiu ce sa zic cum va fi :laugh2 .ps 2: in pozitia asta vreau sa ma asez pe fata ta ,sa te astup cu rozy pana nu mai poti respira :D

post-116360-0-25836900-1568494912_thumb.jpg

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

perversule, te astept sa te instruiesc cum imi place sa mi-o rasfeti pe rozy :lo ,iar daca esti un elev silitor,te voi premia cu inca un orgasm din rozy in gurita ta :ras :X :ps: eu voi avea o seara buna ca lucrez toata noaptea,insa a ta ...nu stiu ce sa zic cum va fi :laugh2 .ps 2: in pozitia asta vreau sa ma asez pe fata ta ,sa te astup cu rozy pana nu mai poti respira :D

Pai ce sa mai zic acum? M-ai facut elev din start. Cat despre face sitting nu refuz. Continuam la telefon :))) spor la predat.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Pai ce sa mai zic acum? M-ai facut elev din start. Cat despre face sitting nu refuz. Continuam la telefon :))) spor la predat.

domnul meu elev ,abia astept sa va predau meditatii interzise cardiacilor. Va rog sa va pregatiti limba de pe acum. Va sarut jos in pula,deocamdata virtual,pana imi demonstrati ca meritati si live,  cand ajungeti in cabinetul privat al  domnisoarei profesoare.  :hihat

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Pai asa ma bag și eu în poziția asta.... Stau în rozy pana mâine... Dulceatp. Și alta poziție în care mai vrei sa fii linsa care e? Cea mai preferata pt tine ma refer te pup rozy

 iubire si eu as putea spune ca,conduc un ferrari desii nu-i asa :D .vino sa descoperi cum imi place si ce imi place  ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...