Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Cu părere de rau insa trebuie sa spun ca fata are probleme psihice. Ieri am întâlnit-o întâmplator intr-o locatie comercială și deși o stiu de f mult timp acuma este schimbată mult in rau. Am futut-o la inceput când venise de prin Brașov sau de unde de la mama naibi...Craiova nu mai retin și statea lângă fac de drept in complex. Era ciudata când sigura pula zici ca era posedata dar am zis ca e doar putin dusa și nimfomana dar ieri m-am speriat. Pe lângă privirea de bezmetică avea plase ceva in mana mergea ghisghinata toată lovind oamenii cu ele mai și radea/zâmbea asa dilie...oameni buni nu glumesc era sa îmi trântească usa in mecla de nu eram atent a intrat împingând pe un altul care nu a observat-o s-a dus între oamenii care așteptau la un rand direct in vitrina a intrat sa se uite am privit-o putin i-am plans de mila, m-am mai asigurat o data ca e ea...sunam zbughit-o de acolo. Îmi pare rau cum poate ajunge o ființa umana pana la urma...nu stiu se droghează sau e doar zbanghie dar se pare ca practica asta da și anumite bătăi de cap de te duce in asa hal. Sincer mi-ar fi frica sa îmi dau pula pe mana ei...sigur veți sari unii sa acuzați bla bla eu va avertizez domnilor voi alegeți ce vreti eu spun doar ce stiu și am vazut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

ii dusa la vale rau tantii asta . din primul "alo da" de la telefon trebe sa iti dai seama cai lipsesc multe tigle de pe casa . voi mergetii astia la fel ca si ea cu 2 tigle pe casa doar aia fac clik cu ea ca un om normal niciodata !!!!!! dute la caufland mai ii una la fel ca si tine rebe ii se zice identica parca vis trase la xerox . doo oltence penale , cu mii de km de pule si boli la activ!!!!

Link spre comentariu

Cu părere de rau insa trebuie sa spun ca fata are probleme psihice. Ieri am întâlnit-o întâmplator intr-o locatie comercială și deși o stiu de f mult timp acuma este schimbată mult in rau. Am futut-o la inceput când venise de prin Brașov sau de unde de la mama naibi...Craiova nu mai retin și statea lângă fac de drept in complex. Era ciudata când sigura pula zici ca era posedata dar am zis ca e doar putin dusa și nimfomana dar ieri m-am speriat. Pe lângă privirea de bezmetică avea plase ceva in mana mergea ghisghinata toată lovind oamenii cu ele mai și radea/zâmbea asa dilie...oameni buni nu glumesc era sa îmi trântească usa in mecla de nu eram atent a intrat împingând pe un altul care nu a observat-o s-a dus între oamenii care așteptau la un rand direct in vitrina a intrat sa se uite am privit-o putin i-am plans de mila, m-am mai asigurat o data ca e ea...sunam zbughit-o de acolo. ÃŽmi pare rau cum poate ajunge o ființa umana pana la urma...nu stiu se droghează sau e doar zbanghie dar se pare ca practica asta da și anumite bătăi de cap de te duce in asa hal. Sincer mi-ar fi frica sa îmi dau pula pe mana ei...sigur veți sari unii sa acuzați bla bla eu va avertizez domnilor voi alegeți ce vreti eu spun doar ce stiu și am vazut!

Hai las-o naiba...mai taie din ele dă-le dracu 😂😂

Poate erau reduceri 😂😂😂

Dacă ai vazut-o asa zăpăcita, trebuia sa ii dai una la cur!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Cum a decurs operatia? Sunteti bine?

Buna dimi all :heart: . Ptr voi am 2 vesti : 1 )  totul a decurs bine, eu sunt bine :ellao multumesc, ma recuperez si revin in forta sa "va sparg sa moara mama de futaciosi obraznici" =))  =)) si vestea nr  2) care de mult trebuia facuta, este majorarea tarifelor  :X . Va super sarut cu patos si dor umed si adanc in boxeri  :crazylove

Link spre comentariu

Buna dimi all :heart: . Ptr voi am 2 vesti : 1 ) totul a decurs bine, eu sunt bine :ellao multumesc, ma recuperez si revin in forta sa "va sparg sa moara mama de futaciosi obraznici" =)) =)) si vestea nr 2) care de mult trebuia facuta, este majorarea tarifelor :X . Va super sarut cu patos si dor umed si adanc in boxeri :crazylove

 

1.Recuperare ușoară Silvy!

2.mărăști sau micsorezi tarifele ?🤭🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Este minunata ca le mărește?

:) hihi ,iti raspund eu :da,deoarece aspectul facial sa imbunatatit cu ocazia operatiei,locatia in  care activez  o renoveaza proprietarul  si plus de asta imi doresc domni putini, de calitate ptr  bani mai multi. NU imi doresc sa ma viziteze oricine, nu sunt ptr oricine :)  Seara faina :pompomgirl:

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.

Ma bucur ca esti bine, dar avere ai facut cu acei "oricine". Acum spui ca nu mai esti pt "oricine". Eu cred ca ceva invechit trebuie redus la pret. Din auzite, esti trecuta bine de 30 ani. Eu zic STOP, aveam de gand sa trec dar m-am razgandit. Pt mine ai devenit un "oricine", si eu nu merg la "oricine". Las pe altii. O zi buna!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Ma bucur ca esti bine, dar avere ai facut cu acei "oricine". Acum spui ca nu mai esti pt "oricine". Eu cred ca ceva invechit trebuie redus la pret. Din auzite, esti trecuta bine de 30 ani. Eu zic STOP, aveam de gand sa trec dar m-am razgandit. Pt mine ai devenit un "oricine", si eu nu merg la "oricine". Las pe altii. O zi buna!

=)) iar ma jignesti si iar imi vei cade in genunchi implorandu-ma sa te iert :sado sclav nenorocit  :bye  .iar legat de varsta ,cand ai venit la mine ai vazut ca am sub 30  :D  mai pupa-ma in fund virtual ca altfel nu te primesc pana fac 30  ;)  :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

=)) iar ma jignesti si iar imi vei cade in genunchi implorandu-ma sa te iert :sado sclav nenorocit  :bye  .iar legat de varsta ,cand ai venit la mine ai vazut ca am sub 30  :D  mai pupa-ma in fund virtual ca altfel nu te primesc pana fac 30  ;)  :)

Silvy, sper ca voi (tu si @om_simplu) va stiti si acum acum aveti un "schimb de replici amical" ca intre dominatoare si sclav? Pentru ca altfel, nu e OK un astfel de raspuns. In conditiile in care @om_simplu nu te-a jignit. Poate a exagerat putin aici ("ceva invechit trebuie redus la pret") sau legat de varsta, in rest postarea lui mi s-a parut mai mult decat decenta. E opinia lui pe care ar trebui sa i-o respecti. 

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvy, sper ca voi (tu si @om_simplu) va stiti si acum acum aveti un "schimb de replici amical" ca intre dominatoare si sclav? Pentru ca altfel, nu e OK un astfel de raspuns. In conditiile in care @om_simplu nu te-a jignit. Poate a exagerat putin aici ("ceva invechit trebuie redus la pret") sau legat de varsta, in rest postarea lui mi s-a parut mai mult decat decenta. E opinia lui pe care ar trebui sa i-o respecti. 

Ciao,stai linistit ,candva a fost in vizita la mine :P . Ma uraste si ma jigneste ptr ca nu m-ai vreau sa-l primesc  :)  ;) o zi buna ca mine :pompomgirl:

  • Like 1
Link spre comentariu

:) hihi ,iti raspund eu :da,deoarece aspectul facial sa imbunatatit cu ocazia operatiei,locatia in care activez o renoveaza proprietarul si plus de asta imi doresc domni putini, de calitate ptr bani mai multi. NU imi doresc sa ma viziteze oricine, nu sunt ptr oricine :) Seara faina :pompomgirl:

Da tu ești femeie de calitate sa ai astfel de pretenții ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...