Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

https://n8h7m9s3.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2017/01/mesaje-de-anul-nou.jpg

multumesc mult . am si eu o urare ptr tine:  Căţeluş cu părul creţ / Să ai  Ferarri-n coteţ / Și o vilă cu piscină /pe Antonia vecină, Ranch pe vreo 10 hectare /Pe faleza de la mare/ Și-o cameră pentru bani / La anul şi la mulţi ani!” :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

cand revii baby?

ciao iub :inlovee mai rezista baby :D , eu sper in februarie . Cand ma refac ,is prezenta la datorie :D , imi lipsiti unii dintre voi :unsure:  :love abia astept sa va fac fericiti ca pe vremurile bune :X . o seara buna ca mine :P  ;)  :couple

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

mai buna ca tine e greu sa fie, grabeste-te ca mor cand vao sad c poze ai postat p aici, abia astept sa ajung la tn sa t fac fericita din toate pctele de vedere  :inlovee

rabda inima si taci ca o sa mori in bratele mele :crazylove si eu de placere sub tine :wink2 asa am sa te iubesc incat iti vei dorii sa ramai la mine pe vecie :luv  :couple

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Ioane unde esti ma iubire sa dai de baut ? te-ai ascuns?, al naibii tu cu puta ta :laugh2 iaca,eu iti urez ceva: Frunză verde de mărar, iaca-ţi vine ziua iar! Din inima toată eu îţi mai urez odată, să ai pace şi noroc şi vin bun în poloboc, să ai pere, mere, să ai poamă-n frigidere, sănătate, şi virtute… să trăieşti cât bradu-n munte. Tot în anul care vine să ai vilă cu piscină şi pe Udrea de vecină iar pe Inna şofer la maşină! la  MULŢI MULŢI ANI! Fie-ţi verde dolarul şi de whisky plin paharul, toate să îţi reuşească, să te doară drept în bască… şi încă o dată la mulţi ani şi Ion să ne trăiască!!! :kiss3 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Iubita ai plecat spre bucale cu trenu insotita de un boy inainte de craciun? Am impresia ,daca nu gresesc , ca tu erai dupa ass te am luat ca inca,din pacate nu te am vizitat.

ce primesc daca iti raspund sincer? :D ps:mi-ai fi tras-o acolo public in gara sau in tren? :D  :D ah, perversule :giggle: ne potrivim daca ai astfel de fantezii :P :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cand revii la munca?

 

ciao iub :inlovee mai rezista baby :D , eu sper in februarie . Cand ma refac ,is prezenta la datorie :D , imi lipsiti unii dintre voi :unsure:  :love abia astept sa va fac fericiti ca pe vremurile bune :X . o seara buna ca mine :P  ;)  :couple

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...