Sari la conținut

Monicasexyxx 0767701351


Postări Recomandate

are o locatie pe episcopiei intr o casa batraneasca ,daca nu esti atent te vad toti cand intri in curtea aia in spate,se stie pt ce intra barbatii acolo,f dubios locul,si cam miroase a igrasie,pacat de Mobika ca arata bine,nu se potriveste cu locatia batraneasca

Link spre comentariu
  • Oras:ineu
  • Oras:ineu

mai baieti ,azi am fost la ea ,nu sa o fut,ci doar asa de curiozitate,fiindca a spus ca nu mai ia decat pe cei care i cunoaste,nu straini,am sunat,a raspuns si m am dus la ea,si am intrebat o ce e cu chestia cu strainii care nu i programeaza,la care replica ei a fost ca nestiind bine romaneste fiind aromana,s a referit la straini de tara,nu la romani,deci sunati baieti,care nu sunteti straini,si care sunteti invatati fraza de programare in l ba romana corect sa nu se prinda ca nu sunteti romani.Apropo stie tiganeste,puteti face programarea in tiganeste,cred ca are ceva tiganesc in ea de la bunici,ca stie f bine limba.Apropo era ora 23 si nu a aveut prezervativ ...i am dat 100 de euro si neavand prezervativ a folosit ceva mat de bou habar n am ,a zis ca ea a mai folosit asa ceva la 15 ani cu unchiu ei din prima casatorie ceva unchi prin alianta care o abuza si folosea unchiu mat de bou,in ceva sat a copilarit ,Pacaliceni sau asa ceva,si cand am iesit pe usa ea tot povestea cu matul de bou in mana,cred ca e actrita ,a inchis usa ,si am auzit dupa usa ca ea tot povestea ca si cand mai eram acolo.

 

Glontule esti belea tata ;)

Doar pt. povestirile tale, citesc topicul asta! :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am promis ca revin cu  recenzie despre Monica dar din feriricire sau intamplat multe lucruri bune si am uitat.Dar nu la fel de bune ca experienta mea cu Monica.Am fost si eu la domnisoara Monica intr-o zi de iarna, friguroasa ca Siberia.Dupa ce terminasem tot ce aveam de facut in ziua respectiva,stateam relaxat si rasfoiam forumul.Monica nu a fost prima alegere dar deorece dupa ce am sunat la 5 dame niciuna nu era ON la ora respectiva,dau peste un subiect cu titlu aiurea hehe .Vad niste poze cu ea si e exact pe gustul meu.Zic sa sun poate am noroc de data asta,si am avut.Raspunde o voce placuta ,stabilim sa ne vedem in 30 de minute.Locatia atunci era foarte centrala la Lebada,ex Dacia langa Orange Shop,blocul acela din ani 90 pe vremuri era pe buna dreptate considerat ultra modern in Arad.In fine ajung acolo era deja seara trecut de 21,nu era aglomeratia in zona am gasit loc de parcare si urc fara sa dau nasul cu nimeni.Sun la sonerie,si imi deschide usa o seniorita cam de 1,70 plus tocuri purtand doar o lenjerie intima de culoare neagra cu dantelutza.Deja ala micu se misca de bucurie si se incorda!!Deci la prima impresie arata ca o eleva de liceu sau studenta in primul an,fata care au vrut toti sa o futa dar nu era de nasul lor, gen.Imi arata unde e baia in timp ce ne indreptam spre camera ei.Intram in camera ei de actiune unde dupa ce arunc un strat de haine de iarna de pe mine avem o mica palavrageala despre vreme si ce vreau sa facem ,ba chiar am fumat si ma servit cu un pahar de cola .Tin sa mentionez ca desi la inceput primirea mi sa parut un pic retinuta si ea rece ,dupa ce am am inceput sa discutam sa deschis ca un lotus.Gol pusca deja ,ma duc la baie sa ma pregatesc in acelasi stil revin inapoi desi a mentionat ca mai era o fata pe acolo,o colega,sar direct in pat si chiar inainte sa incepem imi spune ca tot ce face face doar cu gummi inclusiv oralul...Oki zic,ce era sa zic acuma ea era deja peste mine si cocosu vroia actiune.Singurul lucru la care mia stat mintea si am vrut sa vad erau sanii aia superbi din poze si cand si a dat  jos sutienul ..WOOOWW mama natura ea dat niste sani perfecti.Pot sa spun ca are niste sani cum rar tie dat sa atingi in viata.Incepem cu un oral ..protejat dar foarte bine facut incat a trebuit sa o opresc la un momemt dat sa nu ma termin.Aleg pozitia ea on top sau cum ii zic uni ,cred cowgirl?!In fine ea deasupra sa pot admira minunatele fructe pere,mere sau pepeni spuneti le cum vreti m-am jucat cu ele in timp ce ea a executat un lady on top foarte lung incercam sa nu imi dau drumul, sa incerc si alte poziti dar am zis ca nu se merita ,privelistea era superba.O finalizare perfecta si ea sa miscat ff bine ,bombaaa.Fug la baie repede si revin in camera mai  bagam o tigara si discutam despre ea mai mult incercam sa aflu mai multe despre ea cum a ajuns la arad.Dupa un 20 de minute ma imbie sa mai incercam odata.Ma intreaa daca vreau tot ea deasupra ,iam zis ca nu vreau o obosesc chiar asa si dupa un OP trecem direct la un doggy style,din nou priveliste minunata are un fund ce de imbie sa dai in el iar,iar si iar.Dupa o vreme ma aplec sa o prind de sanul drept ,si  ea se intoarce si ea putin spre mine ,asta a fost momentul pt mine, atat a trebuit.Timpul petrecut cu ea a fost superb si ea meritat toti banuti.De revenit la ea.

 

 

ON/OP: 7,5 .Din pacate face doar protejat ,dar il face foarte bine deep si se joaca cu limba.Poate dupa 2-3 sesiuni o conving sa incercam si ceva nou.

 

NN/NP:10 .Acuma daca oral il face protejat normal si restul a fost tot cu gummi :))Si nici nu vreau altfel.Despre cum se misca ea....fff bine  si foarte multe pot fii spuse aici,ascultatoare sau docila spunetii cum vreti ,dar fata isi da interesul sa te ajute cu orice fantezie ai si  sa plec happy customer si normal sa revin.

 

Anal:-Nu am intrebat daca face, nu ma intereseaza.Dar cred ca cine e in asa ceva si pt suma corecta orice e posibil.

 

Body&facelook: 9. Deci arata foarte bine la corp,fundul superb bine proportionat ,nu atarna nimic ,e genul slim ,dar nu petit, cred ca are 1,7 plus sau minus dar sanii ei sunt punctul forte.Daca avea niste tatuaje avea nota 10...

 

Locatie:8,5 Zona OK centrala usor de gasit,minus e daca vin pe zi absolut zero locuri de parcare si nervi la maxim.Spre seara e mai oki.Fiind zona central si te intalnesti cu cineva cunoscut poti gasii multe motive pt ce esti in zona!!!Un alt minus e la baie ,nu nu avea prosoape curate si noi dar nu am gasit gel de dus !!!Era o multi de cutii si recipiete pt tot felul de chesti de pile si par si creme de nu stiu ce dar nici un banal gele de dus!!Pana la urma cred ca cu sampon mam spalat.Recomand sa cumpere niste geluri de dus si daca se poate pt barbati :"DDD

 

GFE: 8,5 Poate la inceput mi sa parut rece,dar e de inteles dar e vorbareata si se deschide la subiecte,ii place sa o intrebi si iti raspunde elaborat.In pat se implica si e ascultatoare si deschisa la fantezii.Se vede clar ca vrea sa ajute clientul sa se simta bine veti vedea la ce ma refer daca aveti ocazia :))

 

Amenda:  E tipica nimic special,1 finalizare 150 1 ora 250.Daca mergeti cu bateria full veti reusi 2 numere bune si nu va va stresa sau grabi. Haltul meu a fost 250 si am stat ca 75 minute cu toate alea dus si palavrageala.

 

Eu o recomand mia placut m-am simtit bine in compania ei,e o scumpa si draguta.

  • Like 6
Link spre comentariu

Heeeeiiii salutare tuturor!!!! Vechii mei prieteni își mai aduc aminte de mine oare? :D

Lăsând gluma deoparte mă întorc în arad dragilor undeva in 21 luna aceasta adică pe vineri și ușile vă sunt deschise cu mare drag!!

Vă las aici numărul meu de telefon și două poze recente ca să vedeți ce bine arăt acum ;D

Vă îmbrățișez pe toți!!! Puteti sa faceti programari voi sta doar o saptamana pentru inceput apoi ma voi reintoarce la scurt timp.

+40767701351

post-261971-0-34877200-1560861516_thumb.jpg

post-261971-0-38600400-1560861526_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Heeeeiiii salutare tuturor!!!! Vechii mei prieteni își mai aduc aminte de mine oare? :D

Lăsând gluma deoparte mă întorc în arad dragilor undeva in 21 luna aceasta adică pe vineri și ușile vă sunt deschise cu mare drag!!

Vă las aici numărul meu de telefon și două poze recente ca să vedeți ce bine arăt acum ;D

Vă îmbrățișez pe toți!!! Puteti sa faceti programari voi sta doar o saptamana pentru inceput apoi ma voi reintoarce la scurt timp.

+40767701351

post-261971-0-54695200-1560861626_thumb.jpg

post-261971-0-34121700-1560861638_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...