Sari la conținut

Monicasexyxx 0767701351


Postări Recomandate

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Ce te face sa crezi ca e Monica?

Mai nou are piercing?

Întreb pentru că nu o cunosc.

În proporție de 80% e Monica.

Sincer sa fiu, nu imi amintesc de piercing, am fost doar o data la Monica.

Dar probabil ca nu e ea, Monica are sanii mai mari. Ziceam ca poate e ea, parca pozele seamana. Si cu tot respectul pentru Monica, arata bine, dar si pozele ei sunt prelucrate si o avantajeaza. E doar parerea mea, nu vreau sa incep o polemica.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Sincer sa fiu, nu imi amintesc de piercing, am fost doar o data la Monica.

Dar probabil ca nu e ea, Monica are sanii mai mari. Ziceam ca poate e ea, parca pozele seamana. Si cu tot respectul pentru Monica, arata bine, dar si pozele ei sunt prelucrate si o avantajeaza. E doar parerea mea, nu vreau sa incep o polemica.

   Zic că e Monica după ceva anume, poate ma înșel (are ea o metoda prin care își face pozele și da pozele Monicăi sunt prelucrate în proporție de 30 %) 

   Nu o cunosc. 

 

   Edit. 

   Noi doi și eu cu cei ca tine nu voi intra niciodată în polemici, asta dacă la mine te refereai :hihat

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Zic că e Monica după ceva anume, poate ma înșel (are ea o metoda prin care își face pozele și da pozele Monicăi sunt prelucrate în proporție de 30 %)

Nu o cunosc.

 

Edit.

Noi doi și eu cu cei ca tine nu voi intra niciodată în polemici, asta dacă la mine te refereai :hihat

Cu siguranta, nu la tine ma refeream.

In general, eu nu vreau sa intru in polemici, incerc sa fac recenzii cat mai corecte si imi doresc sa ne ajutam unii pe altii astfel incat sa nu luam tepe si sa avem parte de experiente frumoase cu fete de calitate. Bineinteles, atat cat ne tin buzunarele si cuculetul ðŸ˜

Link spre comentariu

Doaaaamneeee 😂😂😂 despre ce toți vorbiți?? E Monica nu e Monica ???

 

Oameni buni hai sa va spun eu care e adevarul legat de poze!

Eu nu editez pozele ce tine de forme, adică nu îmi fac fundul mai bombat sau sânii mai mari prin Photoshop (deși a-și putea!)

Pentru ca mama natura mi-a dat un corp deosebit! Din punctul meu de vedere cel puțin perfect proporționat! Am picioare lungi, 1.74🙈 sunt slim! Am fund bombat și sâni rotunzi ca toată lumea mă întreabă dacă am silicoane ??? NU NU AM SILICOANE !!!

 

ÃŽNSÄ‚ într-adevăr editez pozele ce tine de luminozitate ! Pun diferite efecte la poze ca sa fie mai luminoase sau mai întunecate .

Recunosc am o problemă sau poate nu e o problemă pentru unii am pielea foarte deschisă sunt stată în casa neatinsa de soare 🤣

 

DAR POZELE SUNT REALE !!!!!

Eu sunt in poze. Nu folosesc poze false pentru ca nu am de ce!

 

Și ca sa va liniștesc am sa fac un TEST pentru voi!👠scrieți aici o poziție in care sa fac poze sau sa arat ceva cu mâna 🤣 un semnðŸ‘👌🤚🤟🤛 cum vreți voi și eu am sa fac și voi posta poza ca sa nu mai fie discuții 🤣â¤ï¸

Bine dragii mei?

Va pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Doaaaamneeee 😂😂😂 despre ce toți vorbiți?? E Monica nu e Monica ???

 

 

Și ca sa va liniștesc am sa fac un TEST pentru voi!👠scrieți aici o poziție in care sa fac poze sau sa arat ceva cu mâna 🤣 un semnðŸ‘👌🤚🤟🤛 cum vreți voi și eu am sa fac și voi posta poza ca sa nu mai fie discuții 🤣â¤ï¸

Bine dragii mei?

Va pup!

 

Ma înscriu la acest test

Și prin acest manifest

Vreau sa îți propun o poza

In pisi să-ți bagi o doza

 

Din sucul tău preferat

Dar corect etichetat

Și cu data la vedere

Precum opc-ul cere

 

Stai ba fata ca glumesc

Nu vreau fanta să-ți largesc

Mai bine în fundulet

Zic să-ți bagi un dopulet

 

De șampanie. Moet

Cum ii place la poet

Și apoi cu pasiune

Sa îl proiectezi cu spume

 

Agitandu-ti funduletul

ÃŽnjurând în gând glumetul

Pentru asa provocare

Și de fundulet ul doare

 

Nu te impacienta

Ca vin sa îți pup fanta

Poate te iau și de muza

Te las sa ma musti de buza...

 

Ia zi tu draga fa(n)ta pe orafeni nu intenționezi să-i... onorezi? Sa știu dacă trebe sa vin la Ar.

 

Cu deosebit respect,

Noul tău fan!

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Doaaaamneeee 😂😂😂 despre ce toți vorbiți?? E Monica nu e Monica ???

 

Oameni buni hai sa va spun eu care e adevarul legat de poze!

Eu nu editez pozele ce tine de forme, adică nu îmi fac fundul mai bombat sau sânii mai mari prin Photoshop (deși a-și putea!)

Pentru ca mama natura mi-a dat un corp deosebit! Din punctul meu de vedere cel puțin perfect proporționat! Am picioare lungi, 1.74🙈 sunt slim! Am fund bombat și sâni rotunzi ca toată lumea mă întreabă dacă am silicoane ??? NU NU AM SILICOANE !!!

 

ÃŽNSÄ‚ într-adevăr editez pozele ce tine de luminozitate ! Pun diferite efecte la poze ca sa fie mai luminoase sau mai întunecate .

Recunosc am o problemă sau poate nu e o problemă pentru unii am pielea foarte deschisă sunt stată în casa neatinsa de soare 🤣

 

DAR POZELE SUNT REALE !!!!!

Eu sunt in poze. Nu folosesc poze false pentru ca nu am de ce!

 

Și ca sa va liniștesc am sa fac un TEST pentru voi!👠scrieți aici o poziție in care sa fac poze sau sa arat ceva cu mâna 🤣 un semnðŸ‘👌🤚🤟🤛 cum vreți voi și eu am sa fac și voi posta poza ca sa nu mai fie discuții 🤣â¤ï¸

Bine dragii mei?

Va pup!

Pozitia “Doggy†și semnul 🙠😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Nu stiu cand va fi la Oradea, cert este ca a ajuns la Deva.

Incurcate sunt caile domnitei... :laugh2 Dert e ca ne-a lasat cu testul neefectuat  :slap2 

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...