Sari la conținut

Monicasexyxx 0767701351


Postări Recomandate

Nu e niciunul fără experiență. Monica poate confirma că este unul și același care spune prin mesaje că e virgin,face programări și nu le respectă.

De fiecare dată le anulează cu 15-20 de min înainte.

 

Să fie prea mare coincidența?!

 

 

 

Adevărat, asa e!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu e niciunul fără experiență. Monica poate confirma că este unul și același care spune prin mesaje că e virgin,face programări și nu le respectă.

De fiecare dată le anulează cu 15-20 de min înainte.

 

Să fie prea mare coincidența?!

Eu încă nici nu am vorbit cu Monica  , ala ii cam tembel dacă face chestii de genu . Monica faci masaj erotic impreuna cu colega ta ? 

Link spre comentariu

Dragilor hai sa discutăm la subiect!!! Nu va mai luati unii de alții!!!

Aici discutăm despre mine nu despre cine e virgin si cine nu. ÃŽncercați să nu vă contrazicețiðŸ™fiecare are dreptul la o parere.

Ași vrea ca vizitatorii paginii mele sa citească doar informatii legate de mine si nu certurile pe care le aveti între voi(*dacă le pot numi asa, sau discutii ne la subiect*)pe care le lăsați aici cand va plictisiți! Jumătate din ce e scris aici nu se pupă cu subiectul!

 

Vă pup pe toti!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragilor hai sa discutăm la subiect!!! Nu va mai luati unii de alții!!!

Aici discutăm despre mine nu despre cine e virgin si cine nu. ÃŽncercați să nu vă contrazicețiðŸ™fiecare are dreptul la o parere.

Ași vrea ca vizitatorii paginii mele sa citească doar informatii legate de mine si nu certurile pe care le aveti între voi(*dacă le pot numi asa, sau discutii ne la subiect*)pe care le lăsați aici cand va plictisiți! Jumătate din ce e scris aici nu se pupă cu subiectul!

 

Vă pup pe toti!😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna Monica :serenade exista sansa sa te avem si noi in Valcea ? Macar si pentru cateva zile daca mai mult nu poti , sa ne bucuram si noi de serviciile tale si sa gustam din piersicuta ta ? :69 :2qm40hg :gifs_ojos

 

Bună scumpule 😘 chiar luna asta voi trece pe acolo!!! Voi anunta din timp.

post-261971-0-38442300-1565524711_thumb.jpeg

post-261971-0-78702600-1565524719_thumb.jpeg

post-261971-0-09491200-1565524729_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună scumpule chiar luna asta voi trece pe acolo!!! Voi anunta din timp.

 

Super in cazul asta pisicuto :gifs_ojos  Personal te astept cu mare drag si dorinta sa te cunosc  :feet  :onbed  Sa anunti din timp pe forum cand ajugi si poate iti da Roxy nr de tel unde a stat ea ca e super ok si apartamentul si garsoniera , usor de ajuns si parcarea ok . :X Pupici   :boob

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...