Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
3 hours ago, mitlaur93 said:

Lăsați-o balta nu mai mergeți,mie nu mai îmi răspunde la mesaje pe wats și este activa.Am fost de vreo 5 ori la ea nu stiu ce are de nu răspunde 

Chestia asta o face de ceva vreme. Eu unul mi-as dori cumva sa fie scoasa de la top. E prea mult timp de cand face mișto de noi. 

Link spre comentariu
4 hours ago, mitlaur93 said:

Lăsați-o balta nu mai mergeți,mie nu mai îmi răspunde la mesaje pe wats și este activa.Am fost de vreo 5 ori la ea nu stiu ce are de nu răspunde 

 

1 hour ago, sofkinghot said:

Chestia asta o face de ceva vreme. Eu unul mi-as dori cumva sa fie scoasa de la top. E prea mult timp de cand face mișto de noi. 

Poate nu ii place de tine și nu vrea sa îți spună "NU" ca sa nu îți rănească sentimentele, să nu te provoace, poate s-a simțit jicnita de ceva ce ai spus / făcut sau pentru cine știe ce alt motiv, doar te ignora, poate a sărit din greșeală mesajul tau... Sau nu vrea sa te îndrăgostești... Mergând de 5 ori poate ajungi că feri pentru cine își amintește discuțiile...

Atenție, nu ii iau apărarea, nu am fost la ea tocmai din motivul expus de tine, pentru că de la început era evidenta aceeași impresia generala pe care o lăsa membrilor forumului.

Să vii acum sa spui că nu e de vizitat după ce ai fost de 5 ori, îți dai seama că se cam bate cap in cap... Acum vreau sa merg și eu să văd ce și cum. In special după afirmația domnișoarei de mai jos:

On 12/14/2020 at 3:28 PM, larisasex69 said:

Imi cer scuze de limbajul vulgar , trebuie sa recunosc ca ai si tu putina dreptate , dar cel mai mult m-am intors ca imi este dor de pula si sa ma fut tare 😉🤫

Poate revin cu recenzie daca merita :D

Link spre comentariu
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
Acum 15 minute, cristiandavid a spus:

 

Poate nu ii place de tine și nu vrea sa îți spună "NU" ca sa nu îți rănească sentimentele, să nu te provoace, poate s-a simțit jicnita de ceva ce ai spus / făcut sau pentru cine știe ce alt motiv, doar te ignora, poate a sărit din greșeală mesajul tau... Sau nu vrea sa te îndrăgostești... Mergând de 5 ori poate ajungi că feri pentru cine își amintește discuțiile...

Atenție, nu ii iau apărarea, nu am fost la ea tocmai din motivul expus de tine, pentru că de la început era evidenta aceeași impresia generala pe care o lăsa membrilor forumului.

Să vii acum sa spui că nu e de vizitat după ce ai fost de 5 ori, îți dai seama că se cam bate cap in cap... Acum vreau sa merg și eu să văd ce și cum. In special după afirmația domnișoarei de mai jos:

Poate revin cu recenzie daca merita :D

Problema nu îi ca m-am certat cu ea sau ca am făcut ceva doar am fost de atâtea ori si a fost foarte de treaba,nu știu ce are,cel puțin sa aibă curajul sa scrie pe forum ce și cum.Eu unul garantez ca nu am suparato.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
3 hours ago, cristiandavid said:

 

Poate nu ii place de tine și nu vrea sa îți spună "NU" ca sa nu îți rănească sentimentele, să nu te provoace, poate s-a simțit jicnita de ceva ce ai spus / făcut sau pentru cine știe ce alt motiv, doar te ignora, poate a sărit din greșeală mesajul tau... Sau nu vrea sa te îndrăgostești... Mergând de 5 ori poate ajungi că feri pentru cine își amintește discuțiile...

Atenție, nu ii iau apărarea, nu am fost la ea tocmai din motivul expus de tine, pentru că de la început era evidenta aceeași impresia generala pe care o lăsa membrilor forumului.

Să vii acum sa spui că nu e de vizitat după ce ai fost de 5 ori, îți dai seama că se cam bate cap in cap... Acum vreau sa merg și eu să văd ce și cum. In special după afirmația domnișoarei de mai jos:

Poate revin cu recenzie daca merita :D

De meritat sigur va merita! Nu ii contestă nimeni prestatia. Sunt multi care se plang de atitudinea ei din ultimul timp.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Cu cat tupeu vi si ne anunți ca ti-ai deschis biroul. Vine Mos-Craciun ? Ai fost cuminte? Meriți să te vizitam ? Nu ai scris absolut nimic, telefon inchis, fraierii sa te caute degeaba... acuma ai nevoie de bani! Da de placere, fără bani, te stii fute ? Hai sa vedem

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 15 ore, casa nova a spus:

Cu cat tupeu vi si ne anunți ca ti-ai deschis biroul. Vine Mos-Craciun ? Ai fost cuminte? Meriți să te vizitam ? Nu ai scris absolut nimic, telefon inchis, fraierii sa te caute degeaba... acuma ai nevoie de bani! Da de placere, fără bani, te stii fute ? Hai sa vedem

Ai cam facut o obsesie pentru fata asta...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Nu, deloc. Dar stii cum, suni, nu răspunde, te duce cu vorba. Cand stabilești o întâlnire, închide telefonul. Spune de la început că nu vrei, sau ai clientii tai fideli si gata. Acum a venit criza, si nu mai ii arunca aia cu bani, si de aia a apelat din nou la fraierii de pe site. Caracter zero! Încă o dată, nu am nimic cu ea, vreau doar sa arat ca asemenea parasute exista din pacate. Mai au mult de invatat! Mai bine s-ar duce un pic pe afara sa învețe ceva (Vezi Vienna, Innsbruck, Zurich). Acolo faci bani, dar trebuie sa te duca si capul. Acolo ai respect față de client, nu ca in Romania! Hai, o zi faina 

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

O sa primesti raspunsul in cateva zile sau deloc. Merg aia care sunt deja fideli si le răspunde doar la aia la telefoane. Mergeți la altele, neserioasa. Zicea careva mai sus sa o bage la inactive. Poate asa mai coboară cu picioarele pe pământ și lasa figurile la o parte ! Hai, o seara faina . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Buna seara domnilor 😘😉 . Am o dilema in ceea ce consta raspunsul meu intr-o zi de birou, sa presupunem ca dupa 2 am agenda de programari pana la sfarsitul orelor planificate de job si voi apelati si imi trimiteti mesaje daca "sunt disponibila " eu in situatia asta nu imi doresc sa raspund ca numai pot onora intalniri . De aceea va rog sa fiti intelegatorii , si sa ma credeti pe cuvant ca nu intentionez sa va enervez sunand de nenumarate ori . Am scris pe fuga , sper sa ma fi facut inteleasa . Multumesc  !

Va sarut dulce dragilor 😉😊🥰 

 Va doresc din suflet un an nou fericit si cu multe impliniri din toate punctele de vedere , a voastra Larissa 😘😘😉

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...