Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
On 6/16/2021 at 3:44 PM, larisasex69 said:

Buna dragilor . Disponibila pentru programări  🥰😘

Hello .... de 3 zile scriu mesaje pe SMS și Whatsapp .... niciun feedback pt o programare. Cat mai durează așteptarea?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, larisasex69 a spus:

IMG20210517120807.jpg.825dd58606dd77d5d17be5069abfc78a.jpg

Pfff Larisa cât de buna ești. Ce bună i poziția, ar fi fain sa o punem în aplicare când trec pe la tine. ești bomba te pupacesc de nu te vezi și abia aștept sa ți simt funduletul tau apetisant 🤩😍🥰💋😘

Link spre comentariu
15 hours ago, bettypreda19 said:

Eu nu am o recenzie ca miros și chestii tu cred ca ești bolnav pe bune cu acte în regula sa confirme cineva dacă asa este am igiena impecabila 10000002992de dușuri la ziii cu toate alifiile unse sunt asa ca te rog frumos sa te cizelezi umpic ținând cont ca ai venit la, Larisa sus tot cu accea și pereche de pantaloni trei sferturi și același tricou și accea și poșetă săracă (borseta) uita_, te puțin la tine după vorbește de altu...... Si am multe sa îți mai zic dar nu are rost..... Ori cum îți promit ca aceea poza va ajunge unde trebuie și te știe sigur cineva și știu la cine sa trimit poza și ti_o fac serios sa știi asa ca ai grija la ce prietene umblii sa nu ai surprize după 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴te am anunțat sa știi cu cine te ai pus! 

 

15 hours ago, bettypreda19 said:

Ba Zoro eu cred ca ai probleme cu capu ce te roade pula de mine ma ce te interesează ce fac eu??? Vezi_ti de treaba ta ca te fac imediat vedeta am și poze cu tine poate ajunge vreuna pe la nevastata vezi ce faci atat îți spun ți _am făcut poza la Larisa sus asa ca ai grija ce faci sa nu fii vedeta

 

On 7/14/2021 at 4:52 PM, larisasex69 said:

Disponibila pentru programări 😋😘

Oare face poze tuturor clienților? Sau a fost o excepție? 

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
1 oră în urmă, cristiandavid a spus:

 

 

Oare face poze tuturor clienților? Sau a fost o excepție? 

Doar lui ca am știut ca el este și știam ca iară se ia de mine și iară ma jignește atâta în rest nu am treaba cu nimenii îți asigur eu cu nimeni nu am treaba numai Zoro are cu mine atât. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
21 minutes ago, toporr said:

Poate te iubeste profund ..........

Nicidecum. Chiar n-am nimic cu ea. Am spus doar ceea ce am simtit eu cand am fost la ea(unica ai singura data). Pe Larisa n-am vizitat-o niciodata. Asa ca, nu stiu cui a facut ea poza. Insa, cum spuneam, daca a inceput sa faca poze, oricine poate sa ajunga vedeta. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Va rog și insist numai vorbiți despre mine , eu mă fut cu clienții nu fac poze 😂🤣 , cât despre Betyna noastră poate a făcut câteva poze dar nu e treaba mea cui și de ce . Și va mai rog sa vă clarificați conflictele oriunde altundeva și nu mă mai amesteca ți pe mine . Mulțumesc .

Va pupăcesc și va doresc un weekend plăcut 🥳🥰🌞

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, larisasex69 a spus:

Va rog și insist numai vorbiți despre mine , eu mă fut cu clienții nu fac poze 😂🤣 , cât despre Betyna noastră poate a făcut câteva poze dar nu e treaba mea cui și de ce . Și va mai rog sa vă clarificați conflictele oriunde altundeva și nu mă mai amesteca ți pe mine . Mulțumesc .

Va pupăcesc și va doresc un weekend plăcut 🥳🥰🌞

Draga,

tu esti fata faina dar nu prea ai dreptate acum,deoarece Betyna ta te-a bagat in toata discutia. Pe de alta parte , daca Betyna a facut cateva poze la clientii care au venit la tine, adica clientilor tai ,cred ca-i si treaba ta. Bine ca sunt doar cateva poze :laugh2

Weekend plăcut !

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 2 ore, zoro905 a spus:

Nicidecum. Chiar n-am nimic cu ea. Am spus doar ceea ce am simtit eu cand am fost la ea(unica ai singura data). Pe Larisa n-am vizitat-o niciodata. Asa ca, nu stiu cui a facut ea poza. Insa, cum spuneam, daca a inceput sa faca poze, oricine poate sa ajunga vedeta. 

Îți mai scriu aici și ultima oara atâta timp cât tu scrii de mine ca eu miros ceea ce nu este adevărat este normal sa îți scriu, care ar fii problema ta dacă Larisa îmi da mie clienții????? Care ar fii problema ta dacă ea ma tine??? Care e problema ta ca eu am stat în bloc de nefamiliști? Care ar fii problema ta ca eu când sunt cu Larisa sunt dama de lux???. Un sfat vezi_ti de treaba da și de familia ta (dacă ai) ce te privește pe tine viata mea eu fac ce vreau și ma tine tine vreau eu. Eu nu știu ce îți pasa ție de mine plus ca minți cu nerușinare. Ai venit la mine ai stat cât a trebuit dar ce ai vrut sa te iau de bărbat sa dormi cu mine sa ne futem o noapte întreaga pe 200 de lei?

Eu cred ca te cam bate puțin viata chiar dacă îmi vor sării toți băieții în cap, eu încă ma țin de ce ma jignești tu pe mine pe topicul meu fără ca eu sa ma iau de tine????????

Nu o mai băgați aici pe Larisa, nici nu a fost băgată ea domnu Zoro Sabie a băgat-o a deschis subiectul de ea nu știu ce îl roade atâta. 

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 4 minute, bettypreda19 a spus:

Îți mai scriu aici și ultima oara atâta timp cât tu scrii de mine ca eu miros ceea ce nu este adevărat este normal sa îți scriu, care ar fii problema ta dacă Larisa îmi da mie clienții????? Care ar fii problema ta dacă ea ma tine??? Care e problema ta ca eu am stat în bloc de nefamiliști? Care ar fii problema ta ca eu când sunt cu Larisa sunt dama de lux???. Un sfat vezi_ti de treaba ta și de familia ta (dacă ai) ce te privește pe tine viata mea eu fac ce vreau și ma tine cine vreau eu. Eu nu știu ce îți pasa ție de mine plus ca minți cu nerușinare. Ai venit la mine ai stat cât a trebuit dar ce ai vrut sa te iau de bărbat sa dormi cu mine sa ne futem o noapte întreaga pe 200 de lei?

Eu cred ca te cam bate puțin viata chiar dacă îmi vor sării toți băieții în cap, eu încă ma țin de ce ma jignești tu pe mine pe topicul meu fără ca eu sa ma iau de tine????????

Nu o mai băgați aici pe Larisa, nici nu a fost băgată dar domnu Zoro Sabie a băgat-o și a deschis subiectul de ea nu știu ce îl roade atâta. 

 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, larisasex69 a spus:

... nu fac poze 😂🤣 , cât despre Betyna noastră poate a făcut câteva poze dar nu e treaba mea ...

"Cine se aseamana, se aduna!"

Asa ca.. mai incet cu gargara, amandoua! 😶    Auzi, ce preocupari au dansele.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, bettypreda19 said:

Îți mai scriu aici și ultima oara atâta timp cât tu scrii de mine ca eu miros ceea ce nu este adevărat este normal sa îți scriu, care ar fii problema ta dacă Larisa îmi da mie clienții????? Care ar fii problema ta dacă ea ma tine??? Care e problema ta ca eu am stat în bloc de nefamiliști? Care ar fii problema ta ca eu când sunt cu Larisa sunt dama de lux???. Un sfat vezi_ti de treaba da și de familia ta (dacă ai) ce te privește pe tine viata mea eu fac ce vreau și ma tine tine vreau eu. Eu nu știu ce îți pasa ție de mine plus ca minți cu nerușinare. Ai venit la mine ai stat cât a trebuit dar ce ai vrut sa te iau de bărbat sa dormi cu mine sa ne futem o noapte întreaga pe 200 de lei?

Eu cred ca te cam bate puțin viata chiar dacă îmi vor sării toți băieții în cap, eu încă ma țin de ce ma jignești tu pe mine pe topicul meu fără ca eu sa ma iau de tine????????

Nu o mai băgați aici pe Larisa, nici nu a fost băgată ea domnu Zoro Sabie a băgat-o a deschis subiectul de ea nu știu ce îl roade atâta. 

Nu ma roade nimic. Insa pe Larisa tu ai adus-o in discutie, atunci cand ai precizat ca, eu am fost in vizita la ea. Eu doar ti-am raspuns pe acelasi ton. Chiar nu am nimic de impartit cu tine si aici inchei orice discutie cu tine. Chiar te rog sa trimiti acele poze unde vrei tu. Poate o sa primesti o multumire de la cel caruia i-ai facut poze. Hai pa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...