Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 7 minute, Lucas0 a spus:

Da care-i fata aia buna si fata aia mai putin buna? Care fata dintre cele 2 Mai presteaza servicii? Care-i fata blonda?

Larisa ii aia buna rau. Presteaza amandoua.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
La 16.07.2021 la 23:16, new era a spus:

Wow, pe bune? Asta e raspunsul tau? Nu ti se pare ca esti cam nesimtita?

Daca unui client de-al TAU, in apartamentul TAU, o colega de-a TA ii face poze cand vine si le da familiei sale cum sa nu fie treaba ta?

Ba chiar esti foarte VINOVATA de ceea ce s-o intamplat, pentru ca tu nu trebuie doar sa te futi cu clientii, tu trebuie sa le asiguri DISCRETIA. De asemenea trebuie sa ai grija de lucrurile lor, cand merg la baie. Daca unu merge la baie cand se intoarce vede ca ii lipseste portofelul din pantaloni nu e si vina ta? Chiar daca nu tu l-ai furat ci altcineva din apartament, nu e si vina ta? Nu ai si tu responsabilitatea sa te asiguri ca astfel de lucruri nu se intampla?

Daca tu nu esti responsabila de astfel de lucruri atunci hai sa iti anuntam viitori cienti de acest lucru, uite fac eu acest efort pentru tine:

OAMENI BUNI, daca mergeti la Larisa trebuie sa va asumati ca o sa fiti pozati/filmati de colege sau pesti pe care ii mai are asta in apartament. Si e posibil ca aceste poze/filmari sa ajunga la familiile voastre. Si daca cumva dupa ce mergeti la dus va lipseste portofelul, asta e, nu e vina ei, ea nu isi asuma nici o responsabilitate pentru DISCRETIA SI LUCRURILE VOASTRE. Deci VOI (CLIENTII) trebuie sa va asumati aceste riscuri cand mergeti la ea.

Mi se pare incredibil cum una ca tine care NU OFERA SI NICI NU VREA SA OFERE PIC DE DISCRETIE o ajuns la top. PENIBIL !!!

Vad ca nu iti arati fata in pozele pe care le pui aici, poate ar trebui un client sa iti faca o poza cand iesi din bloc si sa o puna aici sa vedem si noi cat esti de frumoasa, nu crezi? Ar fii ok ca clientii tai sa nu mai fie discreti cu tine?

Si inca ceva, vad ca incerci sa opresti aceasta discutie sustinand ca e topicul tau si tu nu vrei sa se vorbeasca despre asa ceva pe aici. Acest topic NU e "al tau", e un topic "despre tine". Topicul apartine forumui, e al nostru, al tuturor userilor. NU decizi tu ce discutii incep si cand se termina aici. Tu nu esti in stare sa iti faci ordine la tine in apartament astfel incat sa oferi discretie clientilor dar vii si incerci sa ordonezi tu acest topic? Te intreb din nou, nu esti tu cam nesimtita?

Nici nu știu de unde sa incep , dar spre deosebire de tine eu o sa fiu o doamna și nu am sa te jignesc .

In primul rand, clientul ( Dl Zoro) a venit la colega mea (Betty) ....de ce să îmi asum eu răspunderea pt ce i sa întâmplat lui sau pt ce i s-ar fi  putut  întâmpla ? (Poze , furt etc )  ? Sau ai fost atât de "neatent" și ai omis detaliul acesta că Zoro nu a fost niciodată la mine ? 🤬 

"" Ba chiar esti foarte VINOVATA de ceea ce s-o intamplat, pentru ca tu nu trebuie doar sa te futi cu clientii, tu trebuie sa le asiguri DISCRETIA. De asemenea trebuie sa ai grija de lucrurile lor, cand merg la baie. Daca unu merge la baie cand se intoarce vede ca ii lipseste portofelul din pantaloni nu e si vina ta? Chiar daca nu tu l-ai furat ci altcineva din apartament, nu e si vina ta? Nu ai si tu responsabilitatea sa te asiguri ca astfel de lucruri nu se intampla? ""

In al doi-lea rand , nu sa întâmplat niciodată nici unul din toate "incidentele" enumerate mai sus de tine , și nu a rezultat o "reclamație" privind indiscreția /jafuri sau lipsa de profesionalism din partea mea .  

Si inca ceva, vad ca incerci sa opresti aceasta discutie sustinand ca e topicul tau si tu nu vrei sa se vorbeasca despre asa ceva pe aici. Acest topic NU e "al tau", e un topic "despre tine". Topicul apartine forumui, e al nostru, al tuturor userilor. NU decizi tu ce discutii incep si cand se termina aici. Tu nu esti in stare sa iti faci ordine la tine in apartament astfel incat sa oferi discretie clientilor dar vii si incerci sa ordonezi tu acest topic? Te intreb din nou, nu esti tu cam nesimtita? 

Nu am incercat sa opresc discuția , ci doar am incercat sa explic politicos că ceea ce sa întâmplat nu are legătură cu mine , și îmi doream sa fie exclusă din tam-tam . Fapt care tu "istețule" nu l-ai înțeles (drept și prin urmare cunosc foarte bine regulamentul site-ului și de aceea am și insistat discuția sa se poarte la Betty pe topic , nu era nevoie să îmi ți tu teoria că "topicul este al tuturor"  

Iar la fraza cu "ordinea și curățenia" in apartament ......chiar m-ai lăsat fără cuvinte , îți spun sincer dar trec cu vederea deoarece este clar că nu ai avut onoarea de a mă cunoște și de a vedea "biroul" meu care este impecabil din toate punctele de vedere . 

Am incercat sa fiu explicită , dar daca tot mai ai întrebări sau nelămuriri la adresa mea , îți dau cuvântul meu de onoare că în ciuda ironiei a jignirilor și a aberațiilor care le-ai spus  mă  poți suna și îți acord cateva minute sa le dezbatem ce subiecte  îți dorești tu , și nu numai , in deosebi ce am observat că te "doare"  cel mai tare  'cum am ajuns el la Top' . Sau daca ai ceva mai mult curaj/ demnitate  și diplomație te invit la o simpla discuți fața în față . 

Dragilor azi nu sunt disponibila la birou , revin mâine ca de obicei in intervalul 11- 22 . Va sărut duce și va doresc o săptămână minunată 🥳😘🤗

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, larisasex69 a spus:

Nici nu știu de unde sa incep , dar spre deosebire de tine eu o sa fiu o doamna și nu am sa te jignesc .

In primul rand, clientul ( Dl Zoro) a venit la colega mea (Betty) ....de ce să îmi asum eu răspunderea pt ce i sa întâmplat lui sau pt ce i s-ar fi  putut  întâmpla ? (Poze , furt etc )  ? Sau ai fost atât de "neatent" și ai omis detaliul acesta că Zoro nu a fost niciodată la mine ? 🤬 

"" Ba chiar esti foarte VINOVATA de ceea ce s-o intamplat, pentru ca tu nu trebuie doar sa te futi cu clientii, tu trebuie sa le asiguri DISCRETIA. De asemenea trebuie sa ai grija de lucrurile lor, cand merg la baie. Daca unu merge la baie cand se intoarce vede ca ii lipseste portofelul din pantaloni nu e si vina ta? Chiar daca nu tu l-ai furat ci altcineva din apartament, nu e si vina ta? Nu ai si tu responsabilitatea sa te asiguri ca astfel de lucruri nu se intampla? ""

In al doi-lea rand , nu sa întâmplat niciodată nici unul din toate "incidentele" enumerate mai sus de tine , și nu a rezultat o "reclamație" privind indiscreția /jafuri sau lipsa de profesionalism din partea mea .  

Si inca ceva, vad ca incerci sa opresti aceasta discutie sustinand ca e topicul tau si tu nu vrei sa se vorbeasca despre asa ceva pe aici. Acest topic NU e "al tau", e un topic "despre tine". Topicul apartine forumui, e al nostru, al tuturor userilor. NU decizi tu ce discutii incep si cand se termina aici. Tu nu esti in stare sa iti faci ordine la tine in apartament astfel incat sa oferi discretie clientilor dar vii si incerci sa ordonezi tu acest topic? Te intreb din nou, nu esti tu cam nesimtita? 

Nu am incercat sa opresc discuția , ci doar am incercat sa explic politicos că ceea ce sa întâmplat nu are legătură cu mine , și îmi doream sa fie exclusă din tam-tam . Fapt care tu "istețule" nu l-ai înțeles (drept și prin urmare cunosc foarte bine regulamentul site-ului și de aceea am și insistat discuția sa se poarte la Betty pe topic , nu era nevoie să îmi ți tu teoria că "topicul este al tuturor"  

Iar la fraza cu "ordinea și curățenia" in apartament ......chiar m-ai lăsat fără cuvinte , îți spun sincer dar trec cu vederea deoarece este clar că nu ai avut onoarea de a mă cunoște și de a vedea "biroul" meu care este impecabil din toate punctele de vedere . 

Am incercat sa fiu explicită , dar daca tot mai ai întrebări sau nelămuriri la adresa mea , îți dau cuvântul meu de onoare că în ciuda ironiei a jignirilor și a aberațiilor care le-ai spus  mă  poți suna și îți acord cateva minute sa le dezbatem ce subiecte  îți dorești tu , și nu numai , in deosebi ce am observat că te "doare"  cel mai tare  'cum am ajuns el la Top' . Sau daca ai ceva mai mult curaj/ demnitate  și diplomație te invit la o simpla discuți fața în față . 

Dragilor azi nu sunt disponibila la birou , revin mâine ca de obicei in intervalul 11- 22 . Va sărut duce și va doresc o săptămână minunată 🥳😘🤗

Betty o spus in doua randuri ca i-o facut poza cand o fost la tine, uita-te pe topicul despre ea, sunt acolo aceste doua citate la pagina 48:

“Ba Zoro eu cred ca ai probleme cu capu ce te roade pula de mine ma ce te interesează ce fac eu??? Vezi_ti de treaba ta ca te fac imediat vedeta am și poze cu tine poate ajunge vreuna pe la nevastata vezi ce faci atat îți spun ți _am făcut poza la Larisa sus asa ca ai grija ce faci sa nu fii vedeta”

“Eu nu am o recenzie ca miros și chestii tu cred ca ești bolnav pe bune cu acte în regula sa confirme cineva dacă asa este am igiena impecabila 10000002992de dușuri la ziii cu toate alifiile unse sunt asa ca te rog frumos sa te cizelezi umpic ținând cont ca ai venit la, Larisa sus tot cu accea și pereche de pantaloni trei sferturi și același tricou și accea și poșetă săracă (borseta) uita_, te puțin la tine după vorbește de altu...... Si am multe sa îți mai zic dar nu are rost..... Ori cum îți promit ca aceea poza va ajunge unde trebuie și te știe sigur cineva și știu la cine sa trimit poza și ti_o fac serios sa știi asa ca ai grija la ce prietene umblii sa nu ai surprize după 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴te am anunțat sa știi cu cine te ai pus!”

Scrie ca o fost “la Larisa”, nu spune “ai fost la mine(Betty)”. E posibil sa fii fost la Betty, iar Betty, fiind o analfabeta de altfel, sa spuna ca o fost “la Larisa”, in sensul de “la Larisa in apartament”.  Insa aici e problema ta cu Betty, ca ea din felul in care s-o exprimat o spus ca Zoro o fost la tine… si cel putin din felul in care sunt scrise cele doua texte, asta pare varianta mai probabila.

Acuma sunt 2 posibilitati:

1.E posibil ca din aceasta cauza, noi, membrii forumului sa ne fii incurcat si totul sa fii fost o confuzie, Zoro sa fii fost la Betty in apartamentul tau.

2.E posibil sa te folosesti de aceasta neclaritate ca sa te scoti din mizeria asta. Pentru ca Betty o fost foarte activa pe forum in acest weekend si cand noi scriam aici despre tine, ea venea si dadea like-uri/dislike-uri la commenturi pe aici, dar in nici un moment nu s-o deranjat sa spuna ca Zoro o fost la ea si nu la tine.

Si e cam greu sa ii faca poza unui client care vine la ea. Pentru ca ea ii deschide si merge cu el catre camera, sunt tot timpul unul langa celalalt, sau cel putin destul de aproape… e destul de greu sa ii faca o poza, in care sa i se vada clar fata clientului, fara ca el sa isi dea seama. In schimb daca clientul o venit la tine, ea putea sa stea mai dupa colt, sau din camera ei cu usa intredeschisa si sa ii faca poza cand intra sau cand te deplasezi cu el catre camera ta. Acuma nu zic ca e imposibil ca Betty sa ii fii facut poza cand clientul o fost la ea, spun doar ca e destul de greu ca in situatia aia sa ii faca poza si e mult mai usor sa ii faca poza unui client care vine la tine, dar repet, e posibil ca intr-adevar Betty sa ii fii facut poza cand o fost la ea.

Dar si in cazul in care Betty o facut poza cand clientul o fost la ea, tot nu prea e bine. Iti dau un exemplu:

Nu stiu daca tu faci si deplasari la domiciliu, dar sa zicem ca ai face. Sa zicem ca mergi la un client in apartamentul lui si iti face o poza sau nu iti da banii, iti face ceva urat. Daca peste ceva timp, colegul lui de camera, care e un tip foarte de treaba te chema la el, ai mai avea incredere sa  mergi in acel apartament?

Si inca ceva, mai ”isteato”, cand  vorbeam de “ordine in apartament”, nu vorbeam despre mizerie sau alte chestii, vorbeam despre a fii ordine in sensul de disciplina, in sensul sa te asiguri ca nu ai colege care fac poze la clienti.

Nu ma “doare” ca ai ajuns la top, doar am spus ca mi se pare penibil ca una care e la top si nu ofera discretie si caruia i se pare normal acest lucru si nu considera ca e o problema si ca trebuie sa ia o masura cand o colega de-a ei face poze clientilor.

In incheiere, avem din nou 2 variante:

1.In cazul in care spui adevarul si Betty i-o facut poza clientului cand acesta o fost la ea, atunci imi retrag afirmatia ca ai fii o nesimtita.

2.In cazul in care doar te folosesti de exprimarea proasta a lui Betty ca sa te scoti din incurcatura asta, imi mentin spusele.

Nu pot sa iti spun clar ca imi pare rau de faptul ca m-am luat de tine, deoarece cum ti-am explicat in randurile de mai sus, inca exista confuzie, neclaritati la acest incident.

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 36 minute, new era a spus:

Betty o spus in doua randuri ca i-o facut poza cand o fost la tine, uita-te pe topicul despre ea, sunt acolo aceste doua citate la pagina 48:

“Ba Zoro eu cred ca ai probleme cu capu ce te roade pula de mine ma ce te interesează ce fac eu??? Vezi_ti de treaba ta ca te fac imediat vedeta am și poze cu tine poate ajunge vreuna pe la nevastata vezi ce faci atat îți spun ți _am făcut poza la Larisa sus asa ca ai grija ce faci sa nu fii vedeta”

“Eu nu am o recenzie ca miros și chestii tu cred ca ești bolnav pe bune cu acte în regula sa confirme cineva dacă asa este am igiena impecabila 10000002992de dușuri la ziii cu toate alifiile unse sunt asa ca te rog frumos sa te cizelezi umpic ținând cont ca ai venit la, Larisa sus tot cu accea și pereche de pantaloni trei sferturi și același tricou și accea și poșetă săracă (borseta) uita_, te puțin la tine după vorbește de altu...... Si am multe sa îți mai zic dar nu are rost..... Ori cum îți promit ca aceea poza va ajunge unde trebuie și te știe sigur cineva și știu la cine sa trimit poza și ti_o fac serios sa știi asa ca ai grija la ce prietene umblii sa nu ai surprize după 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴te am anunțat sa știi cu cine te ai pus!”

Scrie ca o fost “la Larisa”, nu spune “ai fost la mine(Betty)”. E posibil sa fii fost la Betty, iar Betty, fiind o analfabeta de altfel, sa spuna ca o fost “la Larisa”, in sensul de “la Larisa in apartament”.  Insa aici e problema ta cu Betty, ca ea din felul in care s-o exprimat o spus ca Zoro o fost la tine… si cel putin din felul in care sunt scrise cele doua texte, asta pare varianta mai probabila.

Acuma sunt 2 posibilitati:

1.E posibil ca din aceasta cauza, noi, membrii forumului sa ne fii incurcat si totul sa fii fost o confuzie, Zoro sa fii fost la Betty in apartamentul tau.

2.E posibil sa te folosesti de aceasta neclaritate ca sa te scoti din mizeria asta. Pentru ca Betty o fost foarte activa pe forum in acest weekend si cand noi scriam aici despre tine, ea venea si dadea like-uri/dislike-uri la commenturi pe aici, dar in nici un moment nu s-o deranjat sa spuna ca Zoro o fost la ea si nu la tine.

Si e cam greu sa ii faca poza unui client care vine la ea. Pentru ca ea ii deschide si merge cu el catre camera, sunt tot timpul unul langa celalalt, sau cel putin destul de aproape… e destul de greu sa ii faca o poza, in care sa i se vada clar fata clientului, fara ca el sa isi dea seama. In schimb daca clientul o venit la tine, ea putea sa stea mai dupa colt, sau din camera ei cu usa intredeschisa si sa ii faca poza cand intra sau cand te deplasezi cu el catre camera ta. Acuma nu zic ca e imposibil ca Betty sa ii fii facut poza cand clientul o fost la ea, spun doar ca e destul de greu ca in situatia aia sa ii faca poza si e mult mai usor sa ii faca poza unui client care vine la tine, dar repet, e posibil ca intr-adevar Betty sa ii fii facut poza cand o fost la ea.

Dar si in cazul in care Betty o facut poza cand clientul o fost la ea, tot nu prea e bine. Iti dau un exemplu:

Nu stiu daca tu faci si deplasari la domiciliu, dar sa zicem ca ai face. Sa zicem ca mergi la un client in apartamentul lui si iti face o poza sau nu iti da banii, iti face ceva urat. Daca peste ceva timp, colegul lui de camera, care e un tip foarte de treaba te chema la el, ai mai avea incredere sa  mergi in acel apartament?

Si inca ceva, mai ”isteato”, cand  vorbeam de “ordine in apartament”, nu vorbeam despre mizerie sau alte chestii, vorbeam despre a fii ordine in sensul de disciplina, in sensul sa te asiguri ca nu ai colege care fac poze la clienti.

Nu ma “doare” ca ai ajuns la top, doar am spus ca mi se pare penibil ca una care e la top si nu ofera discretie si caruia i se pare normal acest lucru si nu considera ca e o problema si ca trebuie sa ia o masura cand o colega de-a ei face poze clientilor.

In incheiere, avem din nou 2 variante:

1.In cazul in care spui adevarul si Betty i-o facut poza clientului cand acesta o fost la ea, atunci imi retrag afirmatia ca ai fii o nesimtita.

2.In cazul in care doar te folosesti de exprimarea proasta a lui Betty ca sa te scoti din incurcatura asta, imi mentin spusele.

Nu pot sa iti spun clar ca imi pare rau de faptul ca m-am luat de tine, deoarece cum ti-am explicat in randurile de mai sus, inca exista confuzie, neclaritati la acest incident.

Încetați sa va mai luați de fata asta punct. Am spus odată am gumit și gata. Larisa nu știe ce fac eu și dacă as fii făcut tot nu avea cum sa vadă. Zoro a fost la ea în apartament! Nu are cum sa nege pentru ca îl știu destul de bine gata aici am încheiat orice subiect ca nu este vedeta mare! Dacă aveam puneam poza aici și gata panarama! 

Seara buna la lume și potoliți _va să mai faceți aici țiganii pe forum am spus ce am avut și gata!Am înțeles iddea forumului asta și gata punct am spus ce aveam de spus în rest puteți sa va puneți 10 mii de întrebarii și la fel și răspunsurile! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, bettypreda19 a spus:

Încetați sa va mai luați de fata asta punct. Am spus odată am gumit și gata. Larisa nu știe ce fac eu și dacă as fii făcut tot nu avea cum sa vadă. Zoro a fost la ea în apartament! Nu are cum sa nege pentru ca îl știu destul de bine gata aici am încheiat orice subiect ca nu este vedeta mare! Dacă aveam puneam poza aici și gata panarama! 

Seara buna la lume și potoliți _va să mai faceți aici țiganii pe forum am spus ce am avut și gata!Am înțeles iddea forumului asta și gata punct am spus ce aveam de spus în rest puteți sa va puneți 10 mii de întrebarii și la fel și răspunsurile! 

Mda... eu stiu ca tu vrei ca acest subiect sa dispara dar iti spun frumos ca acest subiect te va urmari oriunde te vei duce... nu va disparea niciodata.

Spui ca ar trebui sa ne potolim cu aceste “tiganii“... pai draga mea, nu tu ai inceput subiectul? Sa spui ca ai poze cu unu si ca i le arati familiei sale si dupa ce vezi cat de grava e reactia sa spui ca “vaaaai dar eu am facut doar o gluma“ nu e tiganime?

Si pana la urma ce fel de gluma e asta?Unde e partea in care trebuia sa radem?

Ideea e ca dubii vor exista intotdeauna in legatura cu tine din cauza acestei intamplari, viitori potentiali clienti vor fii sceptici sa mearga la tine. E greu de crezut ca o fost doar o gluma, plus ca tu ai mai avut certuri si recenzii negative pe aici, deci nu prezinti prea multa incredere.

Hai sa zicem ca una care nu s-o certat niciodata cu nimeni pe aici si nici nu o avut vreo recenzie negativa, gen Anda sau Loredana de la Top ar fii facut o astfel de “gluma“, poaaaaate ar fii fost crezute, cu toate ca si la ele ar fii aparut in mintile majoritatii dubii, scepticism in legatura cu seriozitatea lor.

Tot raul pe care tu il patesti acuma si care te va urmari cat timp vei activa in acest domeniu, TU SINGURA TI L-AI FACUT CU MANA TA!!! Ca o fost pe bune, ca o fost o gluma, avand in vedere istoria ta si felul in care ai scris acele texte lui Zoro, o fost destul de credibil... nimeni nu poate sa stie ce e si ce a fost in capul tau cand ai inceput chestia asta, tu poti acuma sa spui ca o fost o gluma, e posibil sa fie adevarat, dar nu e asa usor de crezut aceasta varianta.

Acuma cateva zile spuneai ca nu iti pasa ce se scrie pe forum ca ai tu clientii tai care oricum vin la tine, ca iti suna telefonul non-stop... eu stiu ca nu e asa. Eu stiu ca recenziile negative si astfel de intamplari afecteaza mult. Daca nu te afectau deloc, nu te mai agitai atat de mult pe forum in aceste zile asa cum ai facut... ai fii fost prea ocupata sa petreci timp cu clientii aia care iti dau o gramada de bani si sunt non-stop la tine, nu?

Repet, chestia asta o sa te urmareasca si cel mai bine pentru tine ar fii sa incerci sa treci peste, sa nu te mai agiti atata pentru ca acest subiect nu va disparea niciodata complet. Sigur ca vor mai fii momente de pauza, dar periodic va fii readus in discutie pe topicul despre tine.

Motivul pentru care nu va disparea este ca principalul rol al acestui forum e sa descoperim defectele prostituatelor(poze false, prestatii in bataie de joc, lipsa de discretie). Prin urmare o recenzie negativa valoreaza mai mult decat una pozitiva. De ce? E foarte simplu:

Daca vreau sa vad pozele unei prostituate, intru pe publi

Daca vreau sa stiu ce servicii si preturi are o prostituata, o sun pe ea

Daca vreau sa stiu unde are locatia prostituata, o sun pe ea

Dar daca vreau sa stiu ca acele poze, servicii, preturi si discretia oferita de prostituata sunt reale, ATUNCI intru pe forum.

Daca nu ar exista tepare, nu ar exista nici acest forum. Deci asta e rolul lui sa gasim tepele, pozele false, lipsa de discretie. Si cand facem asta, normal ca apar si controversele/certurile, ca prostituatele care au servicii proaste sau fac lucruri rele NICIODATA nu recunosc asta.

  • Like 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, bettypreda19 a spus:

Încetați sa va mai luați de fata asta punct. Am spus odată am gumit și gata. Larisa nu știe ce fac eu și dacă as fii făcut tot nu avea cum sa vadă. Zoro a fost la ea în apartament! Nu are cum sa nege pentru ca îl știu destul de bine gata aici am încheiat orice subiect ca nu este vedeta mare! Dacă aveam puneam poza aici și gata panarama! 

Seara buna la lume și potoliți _va să mai faceți aici țiganii pe forum am spus ce am avut și gata!Am înțeles iddea forumului asta și gata punct am spus ce aveam de spus în rest puteți sa va puneți 10 mii de întrebarii și la fel și răspunsurile! 

Aha, deci tu intri in banca mascată cu cagula și ameninți casierul cu pistolul iar dacă paza își face datoria (că ști cum e, nu e chiar ca in filme că iei banii și fugi) și te ia la intrebari, tu le spui că ai glumit? Sa fim serioși, sunt sigur că ști că niciodată, dar NICIODATA (!!!), NU AI VOIE (!!!!) sa faci glume de genul pozelor în domeniul acesta! Doar daca vrei sa te retragi din activitate și eventual să ii faci un râu colegei tale, atunci vorbim de astfel de glume. Nu mai vorbim sa și publici într-adevăr ceva, asta e clar că ți-ai dat seama ce gafă ai făcut dacă acum o dai că ai glumit. 

Încearcă să o lași așa, poate chiar sa îți ceri scuze față de cel pe care l-ai amenințat, și... aia e, roaga-te ca toată povestea asta sa fie considerată de toată lumea niste vorbe aruncate aiurea și mai ales dacă ești isteață invata ceva din tărășenia asta. Reține că diverși clienți te vor mai deranja sau chiar supăra uneori, învață cum să faci să eviți situațiile neplăcute, cum sa aplanezi anumite conflicte dar sa recurgi la anumite gesturi doar atunci când e o situație de viață și de moarte adică va supraviețui ori eu ori tu.

Succes tuturor

Link spre comentariu
Acum 1 minut, aprilist a spus:

Aha, deci tu intri in banca mascată cu cagula și ameninți casierul cu pistolul iar dacă paza își face datoria (că ști cum e, nu e chiar ca in filme că iei banii și fugi) și te ia la intrebari, tu le spui că ai glumit? Sa fim serioși, sunt sigur că ști că niciodată, dar NICIODATA (!!!), NU AI VOIE (!!!!) sa faci glume de genul pozelor în domeniul acesta! Doar daca vrei sa te retragi din activitate și eventual să ii faci un râu colegei tale, atunci vorbim de astfel de glume. Nu mai vorbim sa și publici într-adevăr ceva, asta e clar că ți-ai dat seama ce gafă ai făcut dacă acum o dai că ai glumit. 

Încearcă să o lași așa, poate chiar sa îți ceri scuze față de cel pe care l-ai amenințat, și... aia e, roaga-te ca toată povestea asta sa fie considerată de toată lumea niste vorbe aruncate aiurea și mai ales dacă ești isteață invata ceva din tărășenia asta. Reține că diverși clienți te vor mai deranja sau chiar supăra uneori, învață cum să faci să eviți situațiile neplăcute, cum sa aplanezi anumite conflicte dar sa recurgi la anumite gesturi doar atunci când e o situație de viață și de moarte adică va supraviețui ori eu ori tu.

Succes tuturor

Scuze că am dezvoltat și eu discuția era doar că sper ca betty sa înțeleagă că a deschis o disputa (habar nu am cine e domnul pe care l-am amenințat) pe care trebuie sa o digeara ceva de genul "cum ți-ai așternut așa dormi". Sper sa nu intre nimeni în acea situație de viață și de moarte de care am pomenit "ori tu ori eu".

Peace!

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Eu am avut un eveniment nefericit acum 2 ani cand am mers la Larisa.... si Betty a fost acolo, cand am iesit, cele 50 de ron pe care le am avut in pantaloni au disparut si au fost inlocuit cu o mica punga de plastic sau ceva...

 

Am mai fost la Larisa care din fericire era singura si totul a fost ok... dar nu imi place pe Betty si ce se intampla acum cu "gluma proasta" chiar nu me surprinde de loc...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 17 minute, andrei242 a spus:

Eu am avut un eveniment nefericit acum 2 ani cand am mers la Larisa.... si Betty a fost acolo, cand am iesit, cele 50 de ron pe care le am avut in pantaloni au disparut si au fost inlocuit cu o mica punga de plastic sau ceva...

 

Am mai fost la Larisa care din fericire era singura si totul a fost ok... dar nu imi place pe Betty si ce se intampla acum cu "gluma proasta" chiar nu me surprinde de loc...

Buna vreau sa îți zic ca nici nu am doi anii de când mi_am început cariera, eu niciodată nu am pus mana sa fur, nu au dispărut niciun portofel, băieții care ma știu poate sa confirme, nu știu de ce punga ai putea spune tu eu nu fac chestii din astea și nici asta cu pozele nu as fii fost în stare eu cred ca te _ai trezit asa sa ma i spui și tu ceva după toată leneseala..... asta aici!! Niciodata nu am pus mana și mai spun încă odată și nu mi_am permite sa fur de la cineva nici clienților ei nici alor mei, din contra au fost clienții care și-au uitat portofele și i_am sunat sa se întoarcă înapoi, și chiar clienții care stau cu portofelele pline de bani la vezeala și pe masa își permit ca la ei acasă pentru ca eu nu fac lucruri din astea. 

A fost cineva recent care si_a uitat un ceas și chiar eu l_am sunat sa se întoarcă deoarece l-am găsit pe noptiera în cazuri din astea va rog sa ma excludeti sunteți sub orice critica serios acum. Cine a fost la mine poate sa spuna. De când lucrez de mai putin de 2 ani nu s-a vorbit nimic despre asa ceva. 

Mie mi se pare ca voi cam exagerați unii dintre voi pe aici și va plictisiți sa știți ca nu îmi stricați cariera dacă asta vreți, eu ma bazez în clientii cu capul pe umerii mulți știu ca,,câțiva dinte voi pe aici scrieți de plictiseala doar de a va trece timpul. Larisa poate sa confirme dacă eu vreodată mi_am permis sa pun mana la careva NICIODATA în viata mea. 

 

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 1 minut, andrei242 a spus:

Bine, foarte ciudat atunci, dar bine era doar vorba de 50 de ron si pentru acest motiv, nu am vorbit despre asta pana acum, dar imi amintesc.

Chiar te rog nu îmi baga vorbe în gura, eu nu am doi ani în cariera nici vorba și am lucrat foarte puțin cu Larisa nu am fost mereu cu ea, niciodată nu fac în viata mea asta pentru ca în primul rand m_as fii gândit ca scrie lumea aici nu ca este logic sau chiar dacă acel client era de pe Publitim și vine odată a doua oara nu mai vine, nu ma încadrez în categoria asta și o spun pe cuvânt sa ai o zi faina! 

Link spre comentariu
Vizitator bettypreda19
Reputație: 0
Acum 6 minute, andrei242 a spus:

Bine, foarte ciudat atunci, dar bine era doar vorba de 50 de ron si pentru acest motiv, nu am vorbit despre asta pana acum, dar imi amintesc 

Ba da este vorba ca sunt banii tai și tu plătești pentru ce ți se ofera, la lucrurile astea sunt foarte atenta nu fac escrocherii cum pun mana alte fete și fura. Pentru ca Larisa m_a învatat multe chestii și mi_ a explicat sa nu pun mana sa fur ceea ce nu as fii făcut nici eu, sa ma comport exemplar, sa am grija de lucrurile cliențiilor am avut de la cine învățat, și cei care o știu pe ea ar trebuii sa stie asta. Sa aveți o zis bună închei aici! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Chiar Nu intervine nici un moderator . Da nu e ok ce sa intamplat ma refer ca si sibicet unde sa ajuns , nimeni nu stie excat care este adevarul.. ideea este asa eu rock10 am foat la larisa de n ori si  am avut parte se un comportament impecabil si ca ogiena si ca si prestatie .. eu voi mai merge la ea da imi asum , si sper ca ce sa discutat sa fi fost doar din cauza unor nervi prosti care nu fac nimica doar Rau si aduc numai rautate si nimica alceva bun .. Larisa te pup 😘 si sper de fiecare data sa ne simtim ok .. 

Ps: eu nu tin partea chiar din contra am zis nu e ok sa se întâmple asa ceva daca a si fost in acest fel .. Discretia e cea mai importanta dupa vin celelalte dar discretia face Diferenta ✌️☝️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta

Am și eu o nelămurire mai lucrează sau sa retras ca îi scriu și degeaba.Cel puțin sa aibă caracter și să răspundă la mesaj,să îmi spună ca nu vrea cu mine din motivul.. și atunci știu o treaba nu mai insist.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 11 minute, mitlaur93 a spus:

Am și eu o nelămurire mai lucrează sau sa retras ca îi scriu și degeaba.Cel puțin sa aibă caracter și să răspundă la mesaj,să îmi spună ca nu vrea cu mine din motivul.. și atunci știu o treaba nu mai insist.

Cred ca primește doar pe cei care îi cunoaște deja

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Îți răspunde, stai liniștit. Nu are treabă cu tine în mod special. Trebuie sa te gândești ca telefonul unei escorte e ca și bradul de craciun. Nici ele nu pot răspunde la zeci chiar sunt de mesaje, sau sa întrețină conversații. Poate dacă au ceva echipă de HR în spate, două-trei secretare, asa poate o sa fie toată lumea mulțumită. O tipă cu care ma înțeleg și pe care o frecventez mai des în ultima vreme, mi-a arătat telefonul ei pe ziua respectiva. Plin de apeluri cu roșu și mesaje, și ea a zis, ca e imposibil sa le răspund la toți și să-i mulțumesc pe toți. Toată ziua as fi pe telefon și nu as mai face altceva. Deci nu prea are "treabă" cu tine în mod special chestia asta. Decât dacă ai făcut ceva nasol, ai făcut scandal, i-ai spart ușa sau altceva, atunci vorbim de asta. Unele chiar își notează în telefon, după vizita ta, numele tau (cel cu care te-ai prezentat) și ok sau nu e ok (a doua oară e posibil sa nu te mai primească, la fel, dacă faci ceva aiurea). De exemplu mi-a povestit ca a venit unul și totul a fost ok, până la sfârșit, după a cautat dintr-o dată motive, ca nu e mulțumit de aia, ca nu a fost ok cealaltă, ca soarele a răsărit pe partea greșită azi-dimineață. Tot ca să nu plătească, și a plecat fără sa plătească. Crezi ca a doua oară tipul o sa mai fie primit? 

Revenind stric la acest topic, și eu i-am scris la mesaje până m-am saturat. Vreo 2 sau 3 luni, nu mai stiu. Scriam la două-trei fete și vedeam care răspunde. Dintr-o dată îmi răspunde. Am rămas mască, mi-au picat fălcile, ca în Tom și Jerry. Am ajuns la ea și a fost ok. Nu am mai încercat sa văd, nu a fost "click-ul" cel așteptat între noi. Probabil ca dacă as mai încerca îmi răspunde mai repede acum. Așa că nu ține de tine, pur și simplu din 70 mesaje și apeluri pe zi, e de destul de greu sa răspundă la fiecare. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
Acum 7 minute, klm86 a spus:

Îți răspunde, stai liniștit. Nu are treabă cu tine în mod special. Trebuie sa te gândești ca telefonul unei escorte e ca și bradul de craciun. Nici ele nu pot răspunde la zeci chiar sunt de mesaje, sau sa întrețină conversații. Poate dacă au ceva echipă de HR în spate, două-trei secretare, asa poate o sa fie toată lumea mulțumită. O tipă cu care ma înțeleg și pe care o frecventez mai des în ultima vreme, mi-a arătat telefonul ei pe ziua respectiva. Plin de apeluri cu roșu și mesaje, și ea a zis, ca e imposibil sa le răspund la toți și să-i mulțumesc pe toți. Toată ziua as fi pe telefon și nu as mai face altceva. Deci nu prea are "treabă" cu tine în mod special chestia asta. Decât dacă ai făcut ceva nasol, ai făcut scandal, i-ai spart ușa sau altceva, atunci vorbim de asta. Unele chiar își notează în telefon, după vizita ta, numele tau (cel cu care te-ai prezentat) și ok sau nu e ok (a doua oară e posibil sa nu te mai primească, la fel, dacă faci ceva aiurea). De exemplu mi-a povestit ca a venit unul și totul a fost ok, până la sfârșit, după a cautat dintr-o dată motive, ca nu e mulțumit de aia, ca nu a fost ok cealaltă, ca soarele a răsărit pe partea greșită azi-dimineață. Tot ca să nu plătească, și a plecat fără sa plătească. Crezi ca a doua oară tipul o sa mai fie primit? 

Revenind stric la acest topic, și eu i-am scris la mesaje până m-am saturat. Vreo 2 sau 3 luni, nu mai stiu. Scriam la două-trei fete și vedeam care răspunde. Dintr-o dată îmi răspunde. Am rămas mască, mi-au picat fălcile, ca în Tom și Jerry. Am ajuns la ea și a fost ok. Nu am mai încercat sa văd, nu a fost "click-ul" cel așteptat între noi. Probabil ca dacă as mai încerca îmi răspunde mai repede acum. Așa că nu ține de tine, pur și simplu din 70 mesaje și apeluri pe zi, e de destul de greu sa răspundă la fiecare. 

Am fost la ea de 5 ori cred ,se poate și asta nu ma gândeam ca are programul asa de încărcat 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu doar la ea, dar cam așa e o zi în viața unei escorte. Cel puțin una care e ok. Din acest motiv multe își închid telefonul după "programul de lucru". E obositor sa te alerteze telefonul tot la două minute. Sau mesaje de genul, "ce faci baby" sau "ce bună ești, ce te-aș trage pe mosor măcar o dată". Oricum știu ele mai bine cum își filtrează clienții. Nu e ca și cum, ea nu face nimic toată ziua și așteaptă să-i scrie X sau Y, eventual sa facă puțin small talk cu el, si într-un final sa stabilească o întâlnire. Acum depinde, sunt oameni și oameni dar e interesant de văzut lumea și din "cealaltă parte" sa zic așa. Te crucești mai ceva ca babele în biserică, când vezi de ce sunt în stare unii. Dar "probleme" sunt de ambele părți ale baricadei sa zic așa. Și clienți care nu sunt ok, și escorte care nu au treaba cu asa ceva. Totul este un echilibru fin, pe care unii dintre noi încercăm să-l găsim. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator ZtimDO
Reputație: 0

Din când in cand, mai apare unu ca mine care rupe iubirea si mai zice lucrurilor pe nume.

Am convenit cu stimabila o programare pentru o ora spre seara.

Ajung la ora mentionata la locatie, totul perfect, stam la 2-3 vorbe si trecem la actiune.

Ca deobicei, nu a dezamăgit in vreun fel.

Terminam runda 1, plec spre baie sa ma spal. La întoarcere domnisoara vorbea la telefon cu un alt individ ce urma sa ii se prezinte la usa, ea incercand sa il ghideze spre locatie....

Ok.....

Inchide telefonul si ma roaga frumos sa nu ma supar, dar este un domn ce tot incearca de 2 zile sa isi faca o programare si nu reușește, zicandu-i ca vine dupa care nu mai vine si daca putem sa ne oprim la 1 finalizare....

Ok...

Rectific monetar cadoul lasat si comand taxi sa plec.

Prima bila neagra, mare, dupa parerea mea.

Asa draga larisasex69 nu se procedează !

Ca o fi un hapsân de om ce nu e in stare sa isi respecte programarea, il intelegi prima oara, a-2-a oara, dar il mai si trimiti in mortii lui.

Sa ne revenim in minti pe viitor si sa respectam ce stabilim. Nu m-a deranjat ca nu m-a încurcat cu nimic situatia, doar ca, am decis sa nu mai bat drumul pentru 1 finalizare si fast-fuck-uri de astea.

Mult succes ! serviciile si atitudinea sunt ireproșabile ca deobicei ;)

 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...