Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

Salutare.. Am reușit într-un final sa ajung și eu la Larisa, apropo am intrebat-o de ce se ajunge asa greu la ea și mi-a răspuns ca mai are 2 hobby-uri și ca de acea nu e disponibila tot timpul care sunt alea nu am mai fost curios sa aflu😀. Locația e pe Iris binecunoscuta unde sta cu colega ei bety. No bun despre Larisa ce sa zic e lipicioasa și perversa asa as caracteriza-o eu FK la greu a zis ca sunt cam pupacios😀. Acțiunea a debutat cu un ON în fata oglinzii foarte bun bineînțeles cu deep și tot ce trebuie, apoi am trecut la orizontala. Montat anvelopa și eu eram aseară mai pe modul hard și ea mi-a dat tot ce trebuie. Încercat mai multe poziții, finalizat tot în fata oglinzii cu un CIM glorios. Cum zicea un confrate prima întâlnire e tot tipul la ghici dar cu Larisa nu poți sa dai greș deși aștept cu nerăbdare a doua întâlnire s-a aprofundam mai mult,desi nu știu când va fi având în vedere modul mai anevoios de a se ajunge la ea. Notele 10 pe linie Kiss you Lari. Halatul 200 leusteni

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 13.02.2021 la 12:50, larisasex69 a spus:

Buna dragilor 😘😉 . Sunt bine inteles disponibila 😘😉   puteți lua legatura cu mine pe whatsapp sau apel 😘🥳 . Va pupa dulce , dulce a voastra Larissa 😘😋

Mai si eu care eram.100 / 100 sigur ca te ai insurat 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
8 minutes ago, povestitorul said:

Mai si eu care eram.100 / 100 sigur ca te ai insurat 😂😂😂

Însurat?? 😂😂

Chiar sunt curios care să fi fost aleasa Larisei 

😜

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
La 14.02.2021 la 14:19, costy7 a spus:

Salutare.. Am reușit într-un final sa ajung și eu la Larisa, apropo am intrebat-o de ce se ajunge asa greu la ea și mi-a răspuns ca mai are 2 hobby-uri și ca de acea nu e disponibila tot timpul care sunt alea nu am mai fost curios sa aflu😀. Locația e pe Iris binecunoscuta unde sta cu colega ei bety. No bun despre Larisa ce sa zic e lipicioasa și perversa asa as caracteriza-o eu FK la greu a zis ca sunt cam pupacios😀. Acțiunea a debutat cu un ON în fata oglinzii foarte bun bineînțeles cu deep și tot ce trebuie, apoi am trecut la orizontala. Montat anvelopa și eu eram aseară mai pe modul hard și ea mi-a dat tot ce trebuie. Încercat mai multe poziții, finalizat tot în fata oglinzii cu un CIM glorios. Cum zicea un confrate prima întâlnire e tot tipul la ghici dar cu Larisa nu poți sa dai greș deși aștept cu nerăbdare a doua întâlnire s-a aprofundam mai mult,desi nu știu când va fi având în vedere modul mai anevoios de a se ajunge la ea. Notele 10 pe linie Kiss you Lari. Halatul 200 leusteni

Multumesc dragul meu 😘😉 . Te sarut dulce si te mai astept cu drag 😘😗

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
 

Recent , am vizitat-o si eu pe Larisa nu ai prima oara cind o vizitez am mai fost la ea o datavasta find a doua oara .

Programarea efectuata usor si respectata intocmai - nota 10 pentru seriozitate.

Locatia - ai pe la blocurile noi de la Ring ,sau asa ce va nu mai tin minte exact ca nu sunt din Timișoara. Intr-un bloc nou, cu adevărat de lux - Apartament  curata , patul cu asternuturi tipla , baia super curata , dotata cu geluri de dus din belsug si un prosop curat . impecabil de curat - efectiv nu ai ce reprosa - nota 10.

Larisa o fata joviala, vesela , foarte primitoare si relaxata nu ai treaba cu ia tot timpul vesela .

Fata este miniona , frumusica foc la fata, sani naturali, micuti, arata bine ,nu are figuri deci pe scurt nu ai ce sa ai reprosezi. 

Am avut parte de 2 finalizari in aproximativ 55  min fara pic de graba.

Oralul neprotejat neașteptat de bun , destul de adanc ,linge pula frumos pe lateral si suge foarte bine cu presiune , simtind parca fiecare cm de pula presat cu limba ( o tehnica foarte buna care mi-a placut maxim ) . Suge/linge coaiele .

Normalul cauciucat - fut bun .

Primul numar consumat  repede, după cateva minute de pompat am finalizat rapid fiind foarte excitat de la acel oral excelent.

Numarul 2 a avut parte de oralul nepro super din partea ei care mi-a intarit rapid ,mio supt pula într-una dar nu mam mai putut termina .Nu mo grăbit deloc mam simtit chiar ok în privința ei o adevarata profesionista. 

Fata este foarte ok , am vorbit cu ea mai multe in pauza dintre numere si este o companie extrem de placuta.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.8

Oral - 10, as fi vrut sa dureze mai mult la nr 2 , dar oricum nu din vina ei eu mam oprit.

Normal - 9

Igiena - 10 , curata impecabil.

Am achitat la la început cadoul in suma de 350 RON.

O zi buna va doresc !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 34 minute, Mitica79 a spus:
 

Recent , am vizitat-o si eu pe Larisa nu ai prima oara cind o vizitez am mai fost la ea o datavasta find a doua oara .

Programarea efectuata usor si respectata intocmai - nota 10 pentru seriozitate.

Locatia - ai pe la blocurile noi de la Ring ,sau asa ce va nu mai tin minte exact ca nu sunt din Timișoara. Intr-un bloc nou, cu adevărat de lux - Apartament  curata , patul cu asternuturi tipla , baia super curata , dotata cu geluri de dus din belsug si un prosop curat . impecabil de curat - efectiv nu ai ce reprosa - nota 10.

Larisa o fata joviala, vesela , foarte primitoare si relaxata nu ai treaba cu ia tot timpul vesela .

Fata este miniona , frumusica foc la fata, sani naturali, micuti, arata bine ,nu are figuri deci pe scurt nu ai ce sa ai reprosezi. 

Am avut parte de 2 finalizari in aproximativ 55  min fara pic de graba.

Oralul neprotejat neașteptat de bun , destul de adanc ,linge pula frumos pe lateral si suge foarte bine cu presiune , simtind parca fiecare cm de pula presat cu limba ( o tehnica foarte buna care mi-a placut maxim ) . Suge/linge coaiele .

Normalul cauciucat - fut bun .

Primul numar consumat  repede, după cateva minute de pompat am finalizat rapid fiind foarte excitat de la acel oral excelent.

Numarul 2 a avut parte de oralul nepro super din partea ei care mi-a intarit rapid ,mio supt pula într-una dar nu mam mai putut termina .Nu mo grăbit deloc mam simtit chiar ok în privința ei o adevarata profesionista. 

Fata este foarte ok , am vorbit cu ea mai multe in pauza dintre numere si este o companie extrem de placuta.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.8

Oral - 10, as fi vrut sa dureze mai mult la nr 2 , dar oricum nu din vina ei eu mam oprit.

Normal - 9

Igiena - 10 , curata impecabil.

Am achitat la la început cadoul in suma de 350 RON.

O zi buna va doresc !

La 170 cm cat are inaltime nu cred ca se incadreaza ca fiind minioana 😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
La 18.02.2021 la 10:22, Mitica79 a spus:
 

Recent , am vizitat-o si eu pe Larisa nu ai prima oara cind o vizitez am mai fost la ea o datavasta find a doua oara .

Programarea efectuata usor si respectata intocmai - nota 10 pentru seriozitate.

Locatia - ai pe la blocurile noi de la Ring ,sau asa ce va nu mai tin minte exact ca nu sunt din Timișoara. Intr-un bloc nou, cu adevărat de lux - Apartament  curata , patul cu asternuturi tipla , baia super curata , dotata cu geluri de dus din belsug si un prosop curat . impecabil de curat - efectiv nu ai ce reprosa - nota 10.

Larisa o fata joviala, vesela , foarte primitoare si relaxata nu ai treaba cu ia tot timpul vesela .

Fata este miniona , frumusica foc la fata, sani naturali, micuti, arata bine ,nu are figuri deci pe scurt nu ai ce sa ai reprosezi. 

Am avut parte de 2 finalizari in aproximativ 55  min fara pic de graba.

Oralul neprotejat neașteptat de bun , destul de adanc ,linge pula frumos pe lateral si suge foarte bine cu presiune , simtind parca fiecare cm de pula presat cu limba ( o tehnica foarte buna care mi-a placut maxim ) . Suge/linge coaiele .

Normalul cauciucat - fut bun .

Primul numar consumat  repede, după cateva minute de pompat am finalizat rapid fiind foarte excitat de la acel oral excelent.

Numarul 2 a avut parte de oralul nepro super din partea ei care mi-a intarit rapid ,mio supt pula într-una dar nu mam mai putut termina .Nu mo grăbit deloc mam simtit chiar ok în privința ei o adevarata profesionista. 

Fata este foarte ok , am vorbit cu ea mai multe in pauza dintre numere si este o companie extrem de placuta.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.8

Oral - 10, as fi vrut sa dureze mai mult la nr 2 , dar oricum nu din vina ei eu mam oprit.

Normal - 9

Igiena - 10 , curata impecabil.

Am achitat la la început cadoul in suma de 350 RON.

O zi buna va doresc !

Multumesc dragul meu 😘😉 . Te sarut dulce si te mai astept pe la mine . 

Domnilor sunt la birou disponibila pana la ora 23 :00 . Pentru programari lasa-ti mesaj pe whatssap . Va imbratisez si va doresc un weekend de vis 🤣🤣😂 . 😘

Link spre comentariu
On 3/1/2021 at 10:29 PM, montagne said:

Va salut, Larisa mai lucreaza?

Acum vreo doua-trei saptamani lucra. Am sunat-o si mi-a scris SMS 'napoi dupa nici 5 minute. Programat chiar atunci si in 20 de minute eram la ea. Ce sa mai zic, tot ce am citit de bine pe aici despre ea s-a adeverit. N-am mai vazut in viata mea asa stiva de prosoape curate ca la ea! 😂 Afirmatia ca ea nu te fute ci te pune pe tine sa o futi e cat se poate de adevarata. Mama, cum a fost! La final eram deja putin si transpirat. 😂 Mi-ar fi si frica sa tot merg pe la ea, ca m-as prea obisnui! 😂 Dar de acest aspect se pare ca se ocupa ea. 😅 De atunci am mai incercat de vreo trei ori sa ma programez si nu am mai reusit. 🤷‍♂️

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Buna dimineata domnilor 🥰😚 Am revenit cu drag la birou si cu forte noi . Pentru programari ma puteti suna sau sms pe whatsapp 😘 va sarut dulce si va astept pentru momente de extaz in cuibusorul meu fierbinte post-276825-0-54027700-1607170439_thumb.jpg😉😋

Link spre comentariu
On 2/17/2021 at 3:21 PM, Mitica79 said:

Niște poze noi nu ne pui și noua și o lista cu servici mam uitat vro 5 pagini și nu am văzut servici și preț 

Mulțumesc 

 

7 hours ago, larisasex69 said:

Buna dimineata domnilor 🥰😚 Am revenit cu drag la birou si cu forte noi . Pentru programari ma puteti suna sau sms pe whatsapp 😘 va sarut dulce si va astept pentru momente de extaz in cuibusorul meu fierbinte post-276825-0-54027700-1607170439_thumb.jpg😉😋

După cum mai spunea cineva, bine ar fi daca ai și răspunde. Măcar aici daca nu vrei la fiecare în privat...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Larisa am o fantezie nu știu dacă am putea sa o punem în practica, as vrea sa ne o tragem în lift, cum facem sa blocam liftul câteva minute 🙈😜? Oricum știu ca nu se poate îndeplini dar oricum vreau sa ne o tragem în toate pozițiile în casa mai ales doggy ai cel mai fain fundulet, te pup oriunde vrei 🥰😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 20.03.2021 la 14:59, cristiano07 a spus:

Larisa am o fantezie nu știu dacă am putea sa o punem în practica, as vrea sa ne o tragem în lift, cum facem sa blocam liftul câteva minute 🙈😜? Oricum știu ca nu se poate îndeplini dar oricum vreau sa ne o tragem în toate pozițiile în casa mai ales doggy ai cel mai fain fundulet, te pup oriunde vrei 🥰😘😘

Larisa chiar ii experta in a se fute in lift, a făcut-o de multe ori, așa că pt ea nu-i greu să blocheze liftul. Baftă 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, cristiano07 a spus:

shoby233 mulțumesc de opinie. acum îs mult mai multe șanse sa mi îndeplinesc fantezia, mâine o voi contacta pe Larisa. Dar spune-mi tu de unde știi ai făcut o cu Larisa în lift? 

Era sa ma violeze si pe mine odata in lift , avea locatia fata in fata cu inspectoratul de politie  . Asa ca cred ca o sa fiti pe aceiasi unda  , ramane de vazut liftul 😂😂si daca tot reusiti sa il  blocati macar sa o faceti pentru cateva ore 😂😂😂. Spor 

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 3 ore, shoby233 a spus:

Larisa chiar ii experta in a se fute in lift, a făcut-o de multe ori, așa că pt ea nu-i greu să blocheze liftul. Baftă 

Păi numa' când se uită liftul la ea se și blochează...😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...