Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

🔥Heii dragii mei 🥳 , incep weekendul cu entuziasm și forțe noi 🤣😂💘🥰 

Biroul este deschis până la ora 23 programările se fac pe WhatsApp sau SMS 🎯💋❤️🍌🍑

Va pupăcesc și dau startul la clipe fierbinți 🎯👌😌🤗

IMG_20210909_125629.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
Acum 32 minute, vladtuci a spus:

@larisasex69, mai pune si o lista noua cu preturi si servicii ca am dat scroll 5 pagini in spate la cat spam e pe aici ;) 

Decât să cauți atât mai bine mă sunai sa întrebi 😂😂 presupun căci cu știuletele sculat ai citit cele 5 pagini 😂🍌 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
1 oră în urmă, larisasex69 a spus:

Decât să cauți atât mai bine mă sunai sa întrebi 😂😂 presupun căci cu știuletele sculat ai citit cele 5 pagini 😂🍌 

Haha, funny! :))

Link spre comentariu
5 hours ago, larisasex69 said:

Decât să cauți atât mai bine mă sunai sa întrebi 😂😂 presupun căci cu știuletele sculat ai citit cele 5 pagini 😂🍌 

Funny, funny, dar de fapt nu foarte! 

Daca tot intrebi, iti raspund. 🙄 Stiuletele s-a cam lasat la discutii despre furt, santaj, portofel lipsa si poze la clienti. Dar am zis ca poate e de trecut cu vederea, ca e prea multa poveste si s-a scapat din focus ce e important, adica: servicii, prestatie, aspect si pret.

Acum cred ca de fapt focusul e exact unde trebe in cazul tau 😜 Noi si noi succese 💪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 15 ore, larisasex69 a spus:

🔥Heii dragii mei 🥳 , incep weekendul cu entuziasm și forțe noi 🤣😂💘🥰 

Biroul este deschis până la ora 23 programările se fac pe WhatsApp sau SMS 🎯💋❤️🍌🍑

Va pupăcesc și dau startul la clipe fierbinți 🎯👌😌🤗

IMG_20210909_125629.jpg

Esti o frumusețe!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
Acum 8 ore, vladtuci a spus:

Funny, funny, dar de fapt nu foarte! 

Daca tot intrebi, iti raspund. 🙄 Stiuletele s-a cam lasat la discutii despre furt, santaj, portofel lipsa si poze la clienti. Dar am zis ca poate e de trecut cu vederea, ca e prea multa poveste si s-a scapat din focus ce e important, adica: servicii, prestatie, aspect si pret.

Acum cred ca de fapt focusul e exact unde trebe in cazul tau 😜 Noi si noi succese 💪

Buna dimineața 🥳 , asa este din pacate sa facut mult tan-tam fara rost cu o discutie care trebuia purtata pe topicul fostei mele colege Betty.  Sper ca ai citit destul de atent ca de cele enumerate mai sus nu eu am fost acuzata ....asa ca îi poti spune stiletelui tau sa nu mai doarma ca un puturos 🤣🤣😇😘

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 11 ore, vladtuci a spus:

Funny, funny, dar de fapt nu foarte! 

Daca tot intrebi, iti raspund. 🙄 Stiuletele s-a cam lasat la discutii despre furt, santaj, portofel lipsa si poze la clienti. Dar am zis ca poate e de trecut cu vederea, ca e prea multa poveste si s-a scapat din focus ce e important, adica: servicii, prestatie, aspect si pret.

Acum cred ca de fapt focusul e exact unde trebe in cazul tau 😜 Noi si noi succese 💪

N-ai citit cu atentie. Astea toate au fost, de fapt, niste discutii legate de Bettyna, fosta colega a Larisei. Dar na, idiotii n-au stiut sa continue discutia pe topicul Bettynei, ci l-au umplut pe al Larisei de defularile lor. Citeste, rogu-te, mai cu atentie, o sa imi dai dreptate.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

  Salutare, vizitat din nou astăzi pe Larisa programare făcută pe whatsapp și în 10 minute eram la ea. Nu am eu talent la scris și făcut recenzii dar atunci când mergi la Larisa trebuie să fi odihnit,are așa o poftă de supt și futut cum m-ai rar se găsește. Mersi Larisa și pe data viitoare 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 18 ore, larisasex69 a spus:

Heii😋🥰🍌 . Disponibila până la ora 21 💖🍑🤗

Snapchat-1087062637.jpg

Forte frumoasa. Cel mai bine ar fii daca ar răspunde pe watsapp sau la telefon. Am incercat de mai multe ori prin ambele modalități.      Tot stau și mă gândesc oare am bani rupți?😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

🔥Buna dimineața futaciosii mei 🥳 💣🍹 .va urez o săptămână plina de succes și iubire 💘

💣🥳Biroul este deschis in intervalul 11:00-23 :00 locatia actuală este pe Take ionescu (pentru programări va rog sa incercati să îmi scrieți cu cât mai mult timp posibil sa nu fie spontan ex :(hei vreau o programare in 15 min pentru 2H 🙄

😘Programările le prefer pe WhatsApp dar nu este o regula ,răspund și la apeluri sau SMS 🎯 

Acestea fiind spuse va pupacesc peste tot  , aveți grijă de voi și mai ales dați la buci cât puteți 🤣😂

🤗🍌🍑🍭🤗

N 1.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 9
Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 1 oră, larisasex69 a spus:

🔥Buna dimineața futaciosii mei 🥳 💣🍹 .va urez o săptămână plina de succes și iubire 💘

💣🥳Biroul este deschis in intervalul 11:00-23 :00 locatia actuală este pe Take ionescu (pentru programări va rog sa incercati să îmi scrieți cu cât mai mult timp posibil sa nu fie spontan ex :(hei vreau o programare in 15 min pentru 2H 🙄

😘Programările le prefer pe WhatsApp dar nu este o regula ,răspund și la apeluri sau SMS 🎯 

Acestea fiind spuse va pupacesc peste tot  , aveți grijă de voi și mai ales dați la buci cât puteți 🤣😂

🤗🍌🍑🍭🤗

N 1.jpg

Dar uneori suntem pe fugă și trecem prin zonă, ne ia pofta cu gândul la tine și ne încercăm norocul. Dar cel mai fain când e spontan, nu?! :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...