Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
1 oră în urmă, Bossuletzz69 a spus:

Preturi si servicii actualizate? 

Mercii :*

Scrie mi te rog pe whatsapp 🍓 și în funcție de ce servicii și timp petrecut împreună îți voi spune cât va fi onorariul 🔞😘 

Te pup dulce Bosuletzz69 🥰😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
La 12.08.2022 la 11:16, larisasex69 a spus:

Bună dimineața dragilor 💞💓 

Am inceput activitatea 💖🌺

Program flexibil pana seara tarziu 🥳 

Pupici dulcii 🥵💝👅💏🍭💋

🍭🌶

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Revin de marți  la birou 🌶️ 🥰 🌶️🥰😘🥰 ne vedem cu mare plăcere când încep 🔞 va sărut dulce va doresc o duminica frumoasa, și sărbătoriților de mâine un călduros la mulți ani 🔥 🔥🍷🥰🌶️🔞 🥂🎀🍾💸🙏

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 8/16/2022 at 11:07 AM, Giorgio1975 said:

Incerc sa te contactez de cateva zile. Mai lucrezi?

La fel am patit si eu. Mi-a citit mesajele dar, nu mi-a raspuns. Din punctul meu de vedere e foarte neserioasa.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Dragi mei , daca nu sunt la birou este de sine înțeles că nu este activ Nr de business și că nu răspund la SMS . 

Iar asta nu înseamnă că sunt neserioasă .  

Cum v am obișnuit....când încep munca la biroul anunț aici "Disponibilă pentru programări" .......este chiar așa de greu de înțeles sau la urma urmei voi sunt cei "neserioși" 

Va doresc un weekend minunat 🌶️🔞🥰🥰❤️🔥☎️ 

Biroul de va deschide de Sap viitoare 😘 va pup dulce 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 8/14/2022 at 8:01 PM, larisasex69 said:

Revin de marți  la birou 🌶️ 🥰 🌶️🥰😘🥰 ne vedem cu mare plăcere când încep 🔞 va sărut dulce va doresc o duminica frumoasa, și sărbătoriților de mâine un călduros la mulți ani 🔥 🔥🍷🥰🌶️🔞 🥂🎀🍾💸🙏

Sunt exact cuvintele tale. Asa ca, atat timp cat mi-ai citit mesajele si ai postat ca, esti disponibila, incepand de marti, eu ce sa mai cred?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
Acum 4 minute, zoro905 a spus:

Sunt exact cuvintele tale. Asa ca, atat timp cat mi-ai citit mesajele si ai postat ca, esti disponibila, incepand de marti, eu ce sa mai cred?

Așa este am spus că încep de marți ,și  am inceput iar în câteva ore mi sa rezervat timpul alocat jobului.

într-adevăr am mai citit câteva mesaje dar daca nu răspund și nu sunt conectata pe WhatsApp asta înseamnă că nu prestez in momentele/zilele respective. 

Zoro dragă nu te supăra , apreciez dorința de a mă găsi și de a  petrece timp cu mine , sunt încântată că îți este dor de mine 🥂 ......dar nu sunt in Tm câteva zile . Ne vom revedea cu drag sap viitoare 😘🥳🥳 te pup dulce 🥰 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Când o prinzi e circ ii place pula ca la rață apa.  La asta merită să îi dai că duce,  am pierdut 2 kg futând la ea de zici că trageam la sală și tot mai ducea.  Puștoaică nebună la sex placa lumea îți trebe și rezistenta altfel mergi doar s-o gâdili. Are fițe,  e și belitul prin zonă câteodată dar discret merită s-o bifezi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, larisasex69 said:

🤦 , mă doare mintea  cu voi , in loc sa mă doară curul 🙄

Esti in Timisoara?! Ca sa vezi cum ti-o bag in cur! Si-ti si place...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
Acum 5 minute, TheRadagon a spus:

Dragoste ce s-a întâmplat? Te-am vizitat recent, te-ai îngrășat, nu prea mai aduci a ce e in poze....mai lăsăm puțin mâncarea ? sau pastilele ?

😂🤣 Bine dragoste 🥰 hai sa ne futem sa consumam calori🌶️❤️🔥

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm
La 29.07.2022 la 19:10, 22leon a spus:

Sper ca nu greșesc,  eu știu de 200 finalizare / 350 h . Extra : 50lei- Cim și anal ( parca 100).

Voi ati innebunit de tot?!?  Acuma cativa ani asta statea toata noaptea la tn pe 100lei,  toate canalele, si ceva de baut iar voi ii dati atatia bani?!?!? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
33 minutes ago, marioricci69 said:

Voi ati innebunit de tot?!?  Acuma cativa ani asta statea toata noaptea la tn pe 100lei,  toate canalele, si ceva de baut iar voi ii dati atatia bani?!?!? 

Acu câțiva ani era bunica la tun și avea epoleți... Asta când cu suta, când avea 15 și o ardea de disperată? Dacă e cretini cu bube și fără coaie care le ling în pizda și aruncă banii, sa nu zica ea că da? 

Ba mai le fac unii doamne... Că să vezi unde plm stă treaba. O să ajungi sa saluți Popa și curva la fel. Și la bani și la pupat mâna 

Marș 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, marioricci69 a spus:

Voi ati innebunit de tot?!?  Acuma cativa ani asta statea toata noaptea la tn pe 100lei,  toate canalele, si ceva de baut iar voi ii dati atatia bani?!?!? 

Acum câți ani ? Ca preturile astea le avea și în 2020.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 6 guests

×
×
  • Creează nouă...