Sari la conținut

Larisa 0733487133 / 0732917981


Vizitator larisasex

Postări Recomandate

Salutare

Nu stiu cum a fost cu voi dar la mine a dat o dovada de mare lipsa de profesionalism

Am sunat la 0733487133, mi a raspuns tipa extrem de "distrata" dupa care imediat mi a dat la telefon pe un tip, "iubi" cum i-a zis ea sa "negociez meniul".

What the fuck??

 

Draga mea daca esti in timpul liber sau cu pestele sau cu "iubi" macar nu raspunde la telefon...

 

Eu zic pas desi am fost atras de recenzii

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare

Nu stiu cum a fost cu voi dar la mine a dat o dovada de mare lipsa de profesionalism

Am sunat la 0733487133, mi a raspuns tipa extrem de "distrata" dupa care imediat mi a dat la telefon pe un tip, "iubi" cum i-a zis ea sa "negociez meniul".

What the fuck??

Draga mea daca esti in timpul liber sau cu pestele sau cu "iubi" macar nu raspunde la telefon...

Eu zic pas desi am fost atras de recenzii

Si ce a zis iubi?cat e scorul?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Draga zaeem aseara la ora la care ai sunat intr-adevar eram distrată :)) de acolo si conversatia telefonică :)) se mai întâmplă :)) trebuia sa gusti putin din glumă si era ok 😘ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜…😅 sorry ! 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad
  • Telefon: 0733477133
  • Oras:arad

Buna dragi mei 😘😗😠! Sunt si astazi disponibilă până seara târziu ðŸ˜ðŸ˜ ! As vrea un motanel care să-mi maseze bucile :)) ðŸ˜ðŸ˜ˆðŸ‘”🌽ðŸŒðŸ‘🥔

post-276825-0-16575900-1541342989_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:resita
  • Oras:resita

Draga zaeem aseara la ora la care ai sunat intr-adevar eram distrată :)) de acolo si conversatia telefonică :)) se mai întâmplă :)) trebuia sa gusti putin din glumă si era ok 😘ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜…😅 sorry ! 😘

Larisa, îți dau un sfat... respectați meseria, și mai ales respecta pe clienți... In rest toate bune și frumoase...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...