Sari la conținut

Cristina - şatena singurică - 0756542057


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutari. 

 Proaspat intors de pe meleaguri secetoase, si la propriu cat si la figurat, azi am decis ca e momentul sa revin la activitatile cotidiene specifice. Dupa ceva timp de cautat pe forum, mam hotarat sa ii fac o vizita Cristinei. Sun si stabilim sa ne vedem peste o jumate de ora. Am ajuns la locul cu pricina, foarte usor de gasit locatia daca esti putin atent. In final am ajuns, apartamentul este foarte misto, modern, la parter. Baia echipata cu ce ai nevoie. Ca de obicei, scurt si cuprinzator, nu detaliez inutil. Cert e ca isi merita banutii, 100NR/200H. 

 

Locatie 9,5 ( scartie patu' rau de tot, d-aia nu e 10 ) 

Igiena 10

Aspect 8.5

GFE 9

 

 De revenit.

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutari.

Proaspat intors de pe meleaguri secetoase, si la propriu cat si la figurat, azi am decis ca e momentul sa revin la activitatile cotidiene specifice. Dupa ceva timp de cautat pe forum, mam hotarat sa ii fac o vizita Cristinei. Sun si stabilim sa ne vedem peste o jumate de ora. Am ajuns la locul cu pricina, foarte usor de gasit locatia daca esti putin atent. In final am ajuns, apartamentul este foarte misto, modern, la parter. Baia echipata cu ce ai nevoie. Ca de obicei, scurt si cuprinzator, nu detaliez inutil. Cert e ca isi merita banutii, 100NR/200H.

 

Locatie 9,5 ( scartie patu' rau de tot, d-aia nu e 10 )

Igiena 10

Aspect 8.5

GFE 9

 

De revenit.

mulțumesc de vizita si apreciere te mai astept 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

hahah ce surpriza

 

Ce sa spun?
100/200 Are tatele maricele, dar si lasate. Nu arata rau, e chiar simpatica. E pusa pe "fast" si e satula. Repede ca vine urmatorul in 5 minute. A luat banii si nu stia cum sa ma expedieze mai repede. Oral 5 secunde, normal 10 secunde si apoi dai tu.
Nu meruta. Nu revin

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

fac pariu ca tanti asta a furat pozele si din cele 4 anunturi ai apartin ei 3 bucati 2 cu  100 la 100 siguranta ca am sunat la ea la anuntul cu fata in doggystyle si poza de jos este reala, asa arata letitia este absolut de evitat ca si tine (cred nu stiu, dar asa te am traiit la telefon) 

 

cineva mi-a furat pozele dar ,,atentie" DOAR PENTRU CATEVA ZILE ,,specifica"

post-238051-0-08985100-1545181685_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

suna la numar, sau lasa sa sune un prieten (barbat), daca vorbeste supra prietenoasa si egal ce i cere accepta atunci letitia este, ea trebui sa te prinda in apartamentul ei sa te convinga personal asta este tactica ei (se crede asa de carismatica :D :D)

 

o fii reala nu te contrazic dar pozele sunt ale mele....

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...