Sari la conținut

Cristina - şatena singurică - 0756542057


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Văzând pe forum că domnişoara are recenzii bune, am decis s-o vizitez. Am sunat-o pentru întâlnire, părea drăguță după voce. Am întrebat-o de preț să nu am surprize, mi-a spus 100 finalizarea 200 ora, era exact cât văzusem pe forum. Mi-a dat adresa I. C. Brătianu nr. 165, i-am spus că ajung în 20 de minute, ceea ce am şi făcut. Plătesc 30 de lei la taxi, cobor şi o sun. Aici apar surprizele. Ea îmi spune că s-a mutat recent, că de fapt nu ştie adresa exactă şi să caut nu ştiu ce centru de anvelope... I-am zis să se uite pe Google maps sau să iasă pe stradă să vadă ce adresă are... Ea mă îtrebă "iauzi tu cît stai" parcă aş fi surd. Eu i-am spus că vreau o oră. Ora este 350 de lei îmi răspunde ea. M-am înervat. Mă chemase la o adresă greşită şi acum vrea să mă înțepe cu tariful. Am numit-o zdreanță. I-am spus că las recenzie negativă. După care îmi scrie pe whatsapp şi mă amenință. Este ceea mai proastă experiență gen din viața mea.Este o țepară o zdreanță care deasupra mă şi amenință, este de evitat...

post-49940-0-12335600-1536838023_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

eu cred ca nu ai inteles tu bine unde trebuia sa ajungi. tuturor le spune de centru de anvelope si sincer este cel mai bun reper si uite ca multi dintre ei au si gasit adresa

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Văzând pe forum că domniÅŸoara are recenzii bune, am decis s-o vizitez. Am sunat-o pentru întâlnire, părea drăguță după voce. Am întrebat-o de preț să nu am surprize, mi-a spus 100 finalizarea 200 ora, era exact cât văzusem pe forum. Mi-a dat adresa I. C. Brătianu nr. 165, i-am spus că ajung în 20 de minute, ceea ce am ÅŸi făcut. Plătesc 30 de lei la taxi, cobor ÅŸi o sun. Aici apar surprizele. Ea îmi spune că s-a mutat recent, că de fapt nu ÅŸtie adresa exactă ÅŸi să caut nu ÅŸtiu ce centru de anvelope... I-am zis să se uite pe Google maps sau să iasă pe stradă să vadă ce adresă are... Ea mă îtrebă "iauzi tu cît stai" parcă aÅŸ fi surd. Eu i-am spus că vreau o oră. Ora este 350 de lei îmi răspunde ea. M-am înervat. Mă chemase la o adresă greÅŸită ÅŸi acum vrea să mă înțepe cu tariful. Am numit-o zdreanță. I-am spus că las recenzie negativă. După care îmi scrie pe whatsapp ÅŸi mă amenință. Este ceea mai proastă experiență gen din viața mea.Este o țepară o zdreanță care deasupra mă ÅŸi amenință, este de evitat...

nu stiu de unde scoti adresa asta cu nr 165 si 350 lei ora nam cerut la nimeni nicio data pretul acesta.ms pentru amenintari si injuraturile care mileai adresat numi sta in caracter sa fac ce ai facut u te pop😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

nu stiu de unde scoti adresa asta cu nr 165 si 350 lei ora nam cerut la nimeni nicio data pretul acesta.ms pentru amenintari si injuraturile care mileai adresat numi sta in caracter sa fac ce ai facut u te pop😘

Caracterul tău frumos se vede din mesajul pe care mi-ai trimis pe whatsapp. Tu mi-ai dat adresa. Tu ai vrut să mă fraiereÅŸti. Tu m-ai amenințat.Crezi că oamenii cu bani sunt fraierii tăi? Pe mine nu mă mai amenința. EÅŸti o țepară ordinară cu caracter jegos.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Adresa este super simpla intre doi.cocosi si lidle

Ea ştia că nu sunt din Constanța. Mai mult, ştia din ce oraş am venit.Doi cocoşi este pe I.C. Brătianu nr. 76, iar Lidl pe I.C. Brătianu nr. 140. Pe mine m-a chemat pe IC Brătianu nr.165. Problema nu este că m-a chemat la o adresă greşită, veneam eu unde trebuia, dar între timp a vrut să mă înțepe cu prețul. Greşeşti odată, dar de două ori? Îți sceri scuze şi viața merge mai departe, nu î-mi descarci poza de pe whatsapp şi nu vi cu amenințări.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

eu zic ca sunteti quit acu!

Vrei să spui că suntem chit? Nu suntem chit. Eram chit dacă primeam servicii bune pentru banii mei. Aşa am pierdut o oră din viața mea, degeaba, am călătorit 12 kilometri dus şi 12 kilometri întors, tot degeaba. Nu banii sunt problema, ieri am cheltuit 250 lei pe pizdă, alaltăieri 400 de lei tot pe pizdă, am primit servicii ireproşabile. Ce a fost azi îi țeapă curată...
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Da da la germani chit este quitt, m-am inprumutat putin. Deci sunteti la vocabular va potriviti, in rest daca mi sa intampla si mie asa eream la fel de furios, relax ca nu are rost!

 

Vrei să spui că suntem chit? Nu suntem chit. Eram chit dacă primeam servicii bune pentru banii mei. Aşa am pierdut o oră din viața mea, degeaba, am călătorit 12 kilometri dus şi 12 kilometri întors, tot degeaba. Nu banii sunt problema, ieri am cheltuit 250 lei pe pizdă, alaltăieri 400 de lei tot pe pizdă, am primit servicii ireproşabile. Ce a fost azi îi țeapă curată...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...