Sari la conținut

Cristina - şatena singurică - 0756542057


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nici o reactie  :slap2

Poi la cie ti asteptai...la civa di genu: "da mah fraerilor...io sint zdreanta cari va futeam ân gura cu alt user...dara am avut o revelații ca ie bad fo business sa va ânjur pi voi...prostilor cari vineati sami dati bani...si am schinbat abordarea".

 

Sa numi zici ca aviai aştiptări sa se căiasca zdreanta...sau sa ceara scuze...ca iejti dija mult pria naiv !!! Ie aceiasi zdreanta...o schinbat doar placa o leaca...sa creasca âncasarili !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili

Cre ca o sa o vizitez si io pe doamna pentru un revenge fuck, un forum revenge fuck.

Din poze pare accepabila da bagasi-ar pula in ma-sa ala care a inventat instagramul, toate strambele par futabile dupa un filtru-doua.

Nu e floare ca narcinsa nici barbat ca Monalisa, da cu dodoasca meserie, se sterg celalalte pacate.

Saptamana asta am avut intalniri extra-conjugale pe la Scoica care m-au secat, saptamana urmatoare poate ajung si pe la fatuca asta sa ma conving si eu daca e zdreanta tepara cum zic altii... nu-i bai nici daca e asa, in loc de spume pe forum acilea, o pula strecurata "gresit" in cur echilibreaza teapa ei cu teapa mea. Va tin la curent cu evolutia peniana a lucrurilor.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ctuser
Reputație: 0

Azi am revizitato pe blonda , sa precizez ca, sa purtat ca la fiecare intalnire decent fara nici un fel de probleme. Schimbat pozitii fara mofturi si am fost servit si cu un cola :) e vorba de gest :) 100 lei halatul timp aproximativ cu 2 tigari 35min. Un beneficiu pentru mine este ca imi este la indemana locatia, si orele de la care activeaza.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Azi am revizitato pe blonda , sa precizez ca, sa purtat ca la fiecare intalnire decent fara nici un fel de probleme. Schimbat pozitii fara mofturi si am fost servit si cu un cola :) e vorba de gest :) 100 lei halatul timp aproximativ cu 2 tigari 35min. Un beneficiu pentru mine este ca imi este la indemana locatia, si orele de la care activeaza.

multumesc frumos de vizita te mai astept 😘
Link spre comentariu
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili

Mah...macar nu ie corijentă !

 

Da dice dai o nota asa mica ? Cie no fost ân regula ? La cie capitol trebe sa moi studiieze ia ka sa nu ramîie repetenta si Ievitată di tată clasa ca factor perturbabil ???

 

;)

Ciosti e hot mare... asta vrea s-o lase corijenta pe vara sa-i dea meditatii...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Vizitat blonda singurică . Poze reale , nu e muta poți începe o Conversație cu ea . Aspect fizic plăcut , drăguța la fata .

O/n 9/10 , n/p 10/10 . Chiar se implica și își da silința . De revenit 100/200

multumesc frumos de vizita si de apreciere te mai astept 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...nu e muta poți începe o conversație cu ea...

Mah...io vaz ca ie cam muta !

 

Io o provoc sa ânciapa iara cu mahalaua...si ia tace ca un cacat ân iarba !!!

 

Nu conversiaza ku mini !!!

 

Sa fi ânvatat ia oari ka dak nai civa frumi di zis ciel moi bun lucru ie sa iei o pula ân gura si sa nu zişi apsolut nimika ???

 

:)))))))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...io vaz ca ie cam muta !

 

Io o provoc sa ânciapa iara cu mahalaua...si ia tace ca un cacat ân iarba !!!

 

Nu conversiaza ku mini !!!

 

Sa fi ânvatat ia oari ka dak nai civa frumi di zis ciel moi bun lucru ie sa iei o pula ân gura si sa nu zişi apsolut nimika ???

 

:)))))))))

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili

Sa fi ânvatat ia oari ka dak nai civa frumi di zis ciel moi bun lucru ie sa iei o pula ân gura si sa nu zişi apsolut nimika ???

 

 

nu prea cred... fata e bine crescuta si stie ca nu se vorbeste cu gura plina.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...