Sari la conținut

Cristina - şatena singurică - 0756542057


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator ctuser
Reputație: 0

Zilele trecute am trecut pe la blonda , un fel de abonament sa zic asa :) ce sa zic fara graba , actiunea a durat aprox 15min dar am stat si la taclale 20min , fata e foarte comunicativa. Despre titicile ce sa zic ai ce sa vezi.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Zilele trecute am trecut pe la blonda , un fel de abonament sa zic asa :) ce sa zic fara graba , actiunea a durat aprox 15min dar am stat si la taclale 20min , fata e foarte comunicativa. Despre titicile ce sa zic ai ce sa vezi.[/quote

multumesc de vizită te mai astept 😘

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna imi cer scuze ca nu v-am tinut la curent cu detali despre programul meu dar am avut o problema de autentificare nu am putut să-mi loghez contul va pup

nu ai fost singura care nu s-a putut loga,ceva s-a intamplat cu forumul 😔

Dar te iertam ca esti fata buna! 😚😚

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

gratulatii esti prima care a reusit sa fie stearsa dupa lista mea de fetite pe care vreau sa le vizitez si asta ne-testata. nu stiu cum vorbesti si ati tratezi ceialti clienti la telefon dar sa sti draga ca cu atat sictir cum mi-ai vorbit nu prea atragi pe nici un barbat in locatie - in pat - la plata, cred ca si donald trump erea mai istet si prietenos (businessman nu cioara), egal o-i-fi uitat tu o tableta doua dimineata dar nici eu nu descarc nervi si sictir-ul pe domnisoarele care le vizitez.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...