Sari la conținut

0747621961 Satena dulce si pasionala dornica sa te rasfat.


Vizitator dariata24

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Da, confirm si eu spusele colegilor. Frumoasa Daria e in oras. Pot doar sa traiesc cu speranta unei revederi. Daca totusi nu se mai intoarce in bransa, nu pot decat sa-i doresc tot binele din lume pt momentele frumoase petrecute alaturi de ea.

Link spre comentariu

Mai ce filme puteți avea, wowww!

 

Și asta și cealaltă moldoveanca, vin aici sa lucreze cu carte de munca pentru maxim 2000 lei in mana.

Într-o zi buna atâta fac din futai, și au experienta trăită anterior.

Din aia 2000 lei își plătesc chiria (minim 300 euro pe lună), întreținerea (dracu știe cât o fi dar se scrie cert cu 3 cifre, în lei), plus papica, plus dracu mai știe ce.

Asa-i că va plac fumigenele?

O posibila explicatie ar fi ca si-au bagat hartiile pt. cetatenie si da bine daca au loc de munca fix.

Sau s-or fi anuntat rudele la vizita. Vor sa vada si parintii ce le lucreaza fata.

Link spre comentariu

Daca-i varianta a 2-a, e interesant cum vor explica provenienta sumelor de bani trimise acasa. N-or fi chiar asa naivi parintii sa creada ca in RO salariile la vandut inghetata sunt cat venitul lui Tiriac. ---> Tot varianta 1 e plauzibila.
Ce putem exclude definitiv, este ca despartirea de prostitutie nu este definitiva. Pariez toti flocii de pe coiul meu drept.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:roi
  • Oras:roi

Daca-i varianta a 2-a, e interesant cum vor explica provenienta sumelor de bani trimise acasa. N-or fi chiar asa naivi parintii sa creada ca in RO salariile la vandut inghetata sunt cat venitul lui Tiriac. ---> Tot varianta 1 e plauzibila.

Ce putem exclude definitiv, este ca despartirea de prostitutie nu este definitiva. Pariez toti flocii de pe coiul meu drept.

Hai că am rîs bine. Cu ceară âți doresc!

 

Mi se pare că am văzut-o pe frumoasa domnișoară. Eram în vizită prin vestul orașului. Nu doresc să spun nimic specific. Căutam loc de parcare de 10 minute. Văd că iese în stradă. Se uită după cineva. Nu am putut mișca nimic. Inchiziția era cu ochii pe mine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe sistemul "hai să dezgropăm potcoave dă cai morți", practicat de unii useri vis a vis de foste prestatoare de servicii sexuale de mâna a doua, zic şi eu să readuc în atenție un topic asemănător, care se referă însă la o gagicuță de top şi care pare să nu aibă de gând să revină în branşă. Ceea ce e o mare pierdere pt comunitatea noastră. Are cineva veşti mai îmbucurătoare?

Link spre comentariu

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Pe sistemul "hai să dezgropăm potcoave dă cai morți", practicat de unii useri vis a vis de foste prestatoare de servicii sexuale de mâna a doua, zic şi eu să readuc în atenție un topic asemănător, care se referă însă la o gagicuță de top şi care pare să nu aibă de gând să revină în branşă. Ceea ce e o mare pierdere pt comunitatea noastră. Are cineva veşti mai îmbucurătoare?

Din păcate deschizi răni.... :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...