Sari la conținut

Ema 19 ani 0745423503


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost la Ema, de vreo 2 ori.

 

Ma astepta in costumatia din poze, cea cu 2 codite.

 

Am optat pentru hn oral care mi-a placut - nota 9,5 (sunt sceptic, 10 il dau rar)

 

Finalizarea a fost oral.

 

Achitat 120 Ron (extra pentru CIM)

 

De revenit da, ca am mai fosf la ea ðŸ‘👌

  • Like 5
Link spre comentariu

@mariosex, Da! Are o colega roscata, grasuta bine.

Scuze pt offtopic, dar am sunat si eu la Ema, m am prezentat la usa cand colo vecina ei roscata si balena. M a intrebat daca raman, am zis hai eram incalzit si un oral merge.

Am vrut sa intru la baie dar mi a zis ca e colega, cred ca i era frica sa nu o vad

Mi a facut un oral ok, si cand sa termin am zis sa dau de doua ori din fund. S a intins pe pat, este mare si am terminat f repede.

oral 7-8

Normal 4-5 cui ii plsc balenutele

Gfe 8-9

Am achitat 100, la banii astia numai revin oricum nu am cum sa revin pt ca nu stiu nr de tel nici cum arata anuntul.

Din cauza asta am facut si offtopic

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:puscarie
  • Oras:puscarie

am vizitat "pustoaica", experienta a fost OK

ON cu tentative de DT, i s-au cam aburit ochelarii - nota 8

NP cu schimbari de ritm si pozitii, s-a cam foit ca o doare - nota 9

Igiena buna -10

 

locatia e cam indiscreta, m-am intalnit cu vreo 3 "turisti" ca mine

tarif - 100 aprox. 25 minute, rezonabil zic eu

 

niste poze din publi24

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190605/1136/07bfd5fc86711f29438df4c7104dbdb1.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190605/1136/20d59ee69cea3df4750534fd9d197424.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190605/1136/31170dce6cdc11ca67452101008858fc.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ceea ce spuneam mai devreme,oferta crește,unde mai pui ca înca nu a ajuns Monica și Ina( una miercuri și alta sâmbătă).

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și-a schimbat anunțul de pe Public24.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator per3rt
Reputație: 0

Salutare.

 

Am reusit sa aterizez si eu pe (la) domnisoara, dupa programare la telefon cu 15 min inainte, la care am intarziat putin ca e jale cu parcarea in zona.

Mi-a zis la telefon ca nu mai e 120, ci 150 nr cu CIM, tarife pe care le-a schimbat “de mult” (ce pare un termen relativ confruntand recenziile de mai de sus). Ma grabeam si era nevoie asa ca am acceptat.

 

Note:

Locatie: 7 - intalnit cu un urs brun la interfon, care cand a facut contact vizual cu mine si-a adus aminte brusc ca el de fapt voia sa se uite la TELEfon, nu la INTERfon. Apartament decomandat, dormitor banal, dar revin mai jos cu o povestioara.

Aspect: 7 -E ok, foarte putin machiata sau deloc, in rochita neagra (ce a cazut brusc in dormitor), tocuri purtate 2m, putin chubby, sani faini, chip cu trasaturi mai androgine, putin ca de sportiva, cum zicea cineva

Oral: 9 - Ochi inchisi cand se concentreaza, te priveste in ochi, DT, plimbat pe limba, zgomote cand se ineca, fara atentie la suburbii insa oricum nu-s pe placul meu. S-a conformat cand i-am spus sa schimbe pozitia sa pun si eu mana pe ea si s-a udat dupa ce am surubarit prin zona. A fost ce trebuie.

Normal: nu se aplica, a fost doar O.N.

Igiena: 9, nimic suspect, insa experiente trecute ma fac sa retin 10le. Suprafata de lucru curatata cu servetele umede de ea la inceput si de mine la sfarsit, desi eram dusat.

GFE: 7,5, nu a vorbit mult, nu prea a zambit (ar ajuta-o daca ar face-o), ca aveam alte planuri cu gura ei. M-a intrebat la final cati ani am, si a stat 20-30 secunde in liniste sa se gandeasca, de parca era raspuns cu premiu. Mi s-a parut amuzant, altora poate doar ciudat. Cerut pahar cu apa, primit pahar cu apa.

 

La un moment dat, dupa ce terminasem, colega roscata (mai putin decat atragatoare) bate la usa, de parca era singura camera de actiune si astepta randul... nu mi-a placut.

 

Concluzie: Nu-s genul care revine, dar o sa-mi aduc aminte cu placere de acest oral. Nu-s dezamagit de bani, insa *zgarcenie incoming* de ar fi tariful 100, as trece-o in calendar lunar.

 

150 nr CIM, scuze, n-am intrebat de altele ca doar asta voiam.

 

Spor!

Link spre comentariu

Salutare!

 

Sunt în criză de timp, voi fi cât mai scurt.

 

Săptămânile trecute, în lipsă de altceva mai bun. Favoritele mele erau în pauză, sau nu le-am găsit disponibile nicicum. Am zis să încerc ceva nou, doar pentru o descărcare rapidă. Proastă idee.

 

Contact: nr. de telefon din anunț.

 

După poze, părea foarte tentantă domnișoara Ema.

 

Strict Corpul: 8. Fața și atitudine: 5. (Sorry, not my style).

Ajuns în Lazăr Residence, celebrele locuri cu dameze. Foarte cald în apartament, doar un ventilator obosit într-un colț. Persoane dubioase pe lângă bloc. Mai are o colegă, la care între timp a venit un coleg. Discreție, intimitate, spre zero. Pat care scartaie.

 

În timp ce mi-o sugea, bate colega la ușă... și tot așa.

 

Acțiune: oral + normal protejat.

Oral 6, nu poate sa facă deep, doar o mișcare de du-te/vino, fără alte artificii, după 2 minute a zis că gata, a obosit.

 

Igienă: 8-9. Am simțit usoare mirosuri în timpul normalului.

A cerut banii inainte. Fără preludiu, fără fk. Subiectiv, pentru mine comportamentul si fața ei a fost turn off. Cum am venit de la semi duș, era deja dezbrăcată.

 

De ciudă, văzând condițiile, căldura, colegul care intrase în apartament în timp ce eu o așezam să stea capră, am zis ca îi dau, să mă răzbun :)) am pompat mai puternic, gemea, țipa, până am terminat în prezervativ.

 

Avea șoldurile frumoase, normalul a fost mai ok, să zicem.... un 8.

 

 

Vreo 2 3 întrebări personale, total din alt peisaj, nu își aveau locul. Foarte abătută, absentă, în general, pe toată durata întâlnirii.

 

 

Cum am terminat, hop în picioare, și-a luat body-ul pe ea, era pregătită pentru următorul.

 

100 nr/200 h. 20 lei extra pentru CIM. Nu aș face oral neprotejat în niciun caz.

Per total, eu cu siguranță nu mai revin. Fiecare decide cum vrea, pentru unii poate fi o optiune foarte ok. Depinde de gusturile si așteptările fiecăruia.

 

Sănătate și virtute!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Dupa muuuulte tepe luate la programari cu d-re calatoare, am optat pentru o d-ra rezidenta. 

Actiunea a fost cam in viteza si din partea mea, fara solicitare de ON sau pozitii sofisticate.

Cum pt dominsoara s-a cam scris 90% din roman, fac aprecierile mai la obiect.

 

Programare respectata, fara tergiversari, scuze , tot felul de motive : 10 (in sfarsit...)

 

Poza 9: frumusica, 20,  bine facuta , funduletul merge cam catre Rio, cine vrea slimutze poate cauta altceva.

Sani micuti, moi (nesiliconati) si  care totusi se ambitioneaza sa isi pastreze vechile pozitii.  

 

Atitudine buna, a incercat ceva conversatie , dar nu eram eu in cea mai buna pasa. Un minus pentru rapiditatea de dupa actiune. 8

Oral -- nesolicitat

Normal , a intrebat ce prefer. Misionar cuminte, contractii slabute, participare modesta, pe undeva pe la 7-8, poate fi si vina mea rezultatul.

 

Cu toate astea la mine ocupa locul 2, in principal pentru calitatile fizice, respectarea programarii (foarte importanta in cazul meu) amabilitate si intentii bune.

 

Isi cunoaste bine interesele si mi s-a parut ca intelect mult peste zona in care activeaza, desi multi colegi ar spune ca nu-i important.

 

Concluzie: multumit pentru alegerea facuta, desi eram nehotarat intre vreo 6-7 optiuni. In cazul in care Number One, absenta de vreo 10 zile, nu revine, domnisoara se va bucura de toata atentia mea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foto la zi:

post-252750-0-34774500-1572893767_thumb.jpg

post-252750-0-75669900-1572893777_thumb.jpg

post-252750-0-25346200-1572893808_thumb.jpg

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Am supraevaluat-o , si cred ca si pozele cu codite o supraevalueaza si o aseamana cu stim noi cine. Pentru mine a ramas o varianta doar pentru cazul in care au inchis toate magazinele (desi  inchide si ea devreme, mai ales sambata). Si cine a spus ca e o stramtoaca ori e pestele, ori a vazut prima randunica in viata lui. Corpul ramane totusi frumos , dar atitudinea pute. Am avut si eu doua experiente negative pe care din dragalasenie pentru localnice le-am bagat sub covor.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am supraevaluat-o , si cred ca si pozele cu codite o supraevalueaza si o aseamana cu stim noi cine. Pentru mine a ramas o varianta doar pentru cazul in care au inchis toate magazinele (desi  inchide si ea devreme, mai ales sambata). Si cine a spus ca e o stramtoaca ori e pestele, ori a vazut prima randunica in viata lui. Corpul ramane totusi frumos , dar atitudinea pute. Am avut si eu doua experiente negative pe care din dragalasenie pentru localnice le-am bagat sub covor.

 

Eu consider ca sunt mai importante recenziile negative decat cele pozitive.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

incerc sa dau de tine Ema dar mi-e cam greu

Poate are un al doilea numar. Ce e de apreciat la ea ( si la alte fete loco) e ca munceste ceva mai mult decat calatoarele  cu 150 , tarif in care ponderea GFE e peste 50 %. 

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Am crezut ca nu mai revin cu amanunte la aceasta fata, dar este o recenzie pe care o merita.

Dupa o negociere cu o mimoza Newton, dupa o confirmare urmata de teapa- apel refuzat la Claudia/Felicia, si niste apeluri ratate la o d-ra recenzata dar fff ocupta, am optat iarasi, cam nehotarat, pentru Ema.

De data asta -- bilet castigator, am dat de o cu totul alta Ema.

Programarea respectata, chiar acceptat  ceva avans.

Am dat de o alta Ema chiar si fizic. A fost nevoie sa ma uit la ea fixat cateva secunde ca sa ma conving ca e aceeasi fata. Putin palida (poate machiata), cu o pieptanatura simpla de eleva si ochelari de fata studioasa , prezinta o imagine de eleva scoasa din efortul de o luna al examenului de bacalaureat. Doar pasarica si costumatia tradeaza activitatea extracuriculara.

Aceeasi locatie, aceeasi camera mobilata simplu , alaturi de alta detinuta de o colega (la care inca nu m-am bagat).

Atitudinea data asta a fost de fata foarte interesata, cu intrari in conversatie , chiar daca pe teme marunte, dar sustinute. O scurta disparitie pentru igienizare ante actiune.

Acelasi corp frumusel.

Oralul l-am refuzat, nu pot da detalii.

In ce priveste actiunea efectiva, a prezentat ceva cu totul diferit, cel putin fata de ce stiam eu.

Ceva in genul mini-show sustinut de o iubita care isi vede locotenentul intors acasa dupa un an de absenta.

Normalul cu contre hotarate si arcuiri pentru o  penetrare completa. A fost nevoie de vreo doua ori de stop cadru

pentru a nu epuiza biletul in doua minute. O rocada, deasupra  ceva mai superficiala ca si penetrare, dar miscari tot in ritm cu  dinamica sustinuta. Revenire la normal, iarasi un stop cadru, apoi am lasat-o sa isi faca de cap pana la sfarsit, pentru ca pur si simplu era prea bine. Finalizare cu simulare perfecta a satisfactiei si incordarii  finale. Dupa  actiune, disparitie pentru dus.

Aspectul simplu al camerei si prezenta alaturi a colegei chiar nu m-au interesat, dar pentru cei pretentiosi e bine de consemnat, poate scaunul cu tapiteria un pic patata de la un baton cu cocos sa reclame necesitatea unei huse.

Singurele bube prezente data asta : a refuzat sarutul pe fata (poate era machiata, nu m-a deranjat), un pic de masaj thailandez nesolicitat asupra soldatului tacut  si senzatia ca a dorit o finalizare rapida, desi pot gresi, cei mai multi colegi doresc actiunile cu dinamica puternica.

Nu stiu daca ideea cu lookul de sefa de clasa a fost a ei sau a altcuiva, dar mie mi-a placut, sper sa o mai revad asa, chiar daca o sa mai alterneze cu altceva.

Nu am fost la top-Andreea sau la Camelia, dar in misionar nu cred ca se poate primi  ceva mai mult decat a oferit Ema data asta. Cred ca notele nu au rost, am dat cam toate detaliile care ar putea interesa. Daca o sa aflu ce o aduce in starea si atitudinea asta voi reveni.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...