Sari la conținut

transsex cristina 0723279894


Postări Recomandate

pentru acest paragraf scris de Cristina.....Si inca ceva hormoni cu sula sculata se  bat cap in cap asa ca nu mai puneti botul la tot ce se zice si se scrie ca se face tratamente cu hormoni ca nu face nici unul asta va jur eu dar va place sa va lasati mintiti si sa traiti cu gandul ca ati fost cu o transsexuala ma abtin de la multe chestii aici pe forum ca stiu ca adevarul deranjeaza si o sa-mi sara toti lingai si travestiti in cap cum o fac de multi ani de zile .Bafta si va pup si mare atentie ce regulati s-au cine va reguleaza..........Va spun doar atat nu ai cum sa faci tratament hormonal si in acelasi timp sa ai si pula sculata la maxim,pt ca din proprie initiativa va spun ca pana acum 1 an si ceva mai eram activ/a dar de cand fac tratament is pasiva si nu ma plang......dar acele zdrente care se cred transexuale in devenire fatate noaptea si iesite transe ziua nu-s decat niste travestiti cu sutienu plin de vata,carpe si alte nebunii.....ducetiva la ele si punetile sa va arate de curiozitate ce fei de tratament fac si garantat ca nu au nici macar o folie in casa....va multumesc si o zi faina

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

pentru acest paragraf scris de Cristina.....Si inca ceva hormoni cu sula sculata se  bat cap in cap asa ca nu mai puneti botul la tot ce se zice si se scrie ca se face tratamente cu hormoni ca nu face nici unul asta va jur eu dar va place sa va lasati mintiti si sa traiti cu gandul ca ati fost cu o transsexuala ma abtin de la multe chestii aici pe forum ca stiu ca adevarul deranjeaza si o sa-mi sara toti lingai si travestiti in cap cum o fac de multi ani de zile .Bafta si va pup si mare atentie ce regulati s-au cine va reguleaza..........Va spun doar atat nu ai cum sa faci tratament hormonal si in acelasi timp sa ai si pula sculata la maxim,pt ca din proprie initiativa va spun ca pana acum 1 an si ceva mai eram activ/a dar de cand fac tratament is pasiva si nu ma plang......dar acele zdrente care se cred transexuale in devenire fatate noaptea si iesite transe ziua nu-s decat niste travestiti cu sutienu plin de vata,carpe si alte nebunii.....ducetiva la ele si punetile sa va arate de curiozitate ce fei de tratament fac si garantat ca nu au nici macar o folie in casa....va multumesc si o zi faina

Nu am inteles nimica.  Sincer nu inteleg ce cauti aici pe forum jur.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium

pentru acest paragraf scris de Cristina.....Si inca ceva hormoni cu sula sculata se  bat cap in cap asa ca nu mai puneti botul la tot ce se zice si se scrie ca se face tratamente cu hormoni ca nu face nici unul asta va jur eu dar va place sa va lasati mintiti si sa traiti cu gandul ca ati fost cu o transsexuala ma abtin de la multe chestii aici pe forum ca stiu ca adevarul deranjeaza si o sa-mi sara toti lingai si travestiti in cap cum o fac de multi ani de zile .Bafta si va pup si mare atentie ce regulati s-au cine va reguleaza..........Va spun doar atat nu ai cum sa faci tratament hormonal si in acelasi timp sa ai si pula sculata la maxim,pt ca din proprie initiativa va spun ca pana acum 1 an si ceva mai eram activ/a dar de cand fac tratament is pasiva si nu ma plang......dar acele zdrente care se cred transexuale in devenire fatate noaptea si iesite transe ziua nu-s decat niste travestiti cu sutienu plin de vata,carpe si alte nebunii.....ducetiva la ele si punetile sa va arate de curiozitate ce fei de tratament fac si garantat ca nu au nici macar o folie in casa....va multumesc si o zi faina

Pana acum, e singurul care a facut o multime de poze cu sanii la vedere si fara sutien.

Nu mai fii atat de invidios ca inca n-ai bani de implanturi si inca umbli cu sosetele dupa tine.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

CRISTINA.:X NU TE CHINUI CA NU AI DECE!! EU TE INTELEG:*

Da travestitule am inteles nu cred ca te-am chemat la mine si sunt destul de modesta nu te baga in seama aiurea am clienti destui nu duc lipsa eu am raspuns la niste acuzatii atata tot dar vad ca numai retardati isi dau cu parerea un om serios nu sta sa isi puna mintea cu travestiti pe aici ,un om serios pastreaza discreitia ,iar tu retardatule de mai sus eu nu am pus conditii am spus ca nu am nevoie de clienti de genul asta  iar deaca aveai bani nu cred ca iti pierdeai timpul pe aici tu poti spune ce vrei in spatele unui profil fals pacat ca am ajuns sa-mi pun mintea cu prosti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...