Sari la conținut

Salut/buna


Postări Recomandate

Nu inteleg de ce sunt "ras" in conditile in care am si specificat ca nu doresc bani , doar placere , de-a lungul timpului am fost la foarte multe transexuale si am fost mereu multumit , dar vreau sa incerc si altceva si de aicea anuntul meu atâta tot , nu cred ca am deranjat pe nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Nu inteleg de ce sunt "ras" in conditile in care am si specificat ca nu doresc bani , doar placere , de-a lungul timpului am fost la foarte multe transexuale si am fost mereu multumit , dar vreau sa incerc si altceva si de aicea anuntul meu atâta tot , nu cred ca am deranjat pe nimeni

aici este pentru ts/tv te incadrezi cumva? Nu ai cum sa iti doresti bani atata timp cat tu trebuie sa plătești .. hello despre ce vorbim?
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

relax gabrielsava30 .. au sarit repede pentru ca le faci concurenta, tu ai postat unde trebuie si nu ai de ce sa iti ceri scuze

concurenta ? 😂😂 pe bune ? Vizualul conteaza mult baby ca pula e destula iar un client care se respecta stie ce sa aleaga ... nu vb tu de concurenta 😂 in cazul de fata nu este cazul ... zic !!!

post-255568-0-13598600-1533910793_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Ei...chiar asa disprrat nu sunt. As incerca o experienta cu o trans dar nici chiar sa ma duc prin țară

scuze scuze . am uitat romani sunt mai comozi :) dar poate vei avea timp sau treaba prin Bucuresti , asa se procedeaza prin tari civilizate . adica nu asteapta sa se duca fata in oras ... nu ma lua in nume de rau

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...