Sari la conținut

Newwwww...0743607507


Postări Recomandate

Buna ziua dragi futaciosi!Numele meu este Andreea,am 24 de ani,1.73,55 kg,bruneta,cu ochii caprui,si sunt venita de cateva zile in orasul vostru,si un coleg de al vostru,mi-a spus de acest site.Pozele ce le-am atasat la aceasta postare,imi apartin in totalitate,de asta va veti convinge venind la mine.

Preturile mele sunt 100 lei fin si 200 lei ora,si include OP/ON ,NP,69,masaj de relaxare,CIM/COB.

Extra Anal Protejat in functie de marime,si este 100 ,si uro 50 lei.Va astept cu drag.

post-259287-0-33262700-1533889311_thumb.jpg

post-259287-0-81364800-1533889328_thumb.jpg

post-259287-0-27082000-1533889351_thumb.jpg

post-259287-0-35690300-1533889405_thumb.jpg

post-259287-0-86830300-1533889424_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Buna ziua dragi futaciosi!Numele meu este Andreea,am 24 de ani,1.73,55 kg,bruneta,cu ochii caprui,si sunt venita de cateva zile in orasul vostru,si un coleg de al vostru,mi-a spus de acest site.Pozele ce le-am atasat la aceasta postare,imi apartin in totalitate,de asta va veti convinge venind la mine.

Preturile mele sunt 100 lei fin si 200 lei ora,si include OP/ON ,NP,69,,masaj de relaxare,CIM/COB.

Extra Anal Protejat in functie de marime,si este 100 ,si uro 50 lei.fac si deplasări fie la hotel fie la locația clientului iar pretul pentru 1h pentru deplasare este 400 lei...nu ma deplasez pentru un timp mai scurt de o ora...va pup si va astept cu programari.:*

post-271672-0-34683800-1533891526_thumb.jpg

post-271672-0-69316400-1533891534_thumb.jpg

post-271672-0-20157700-1533891545_thumb.jpg

post-271672-0-32148800-1533891555_thumb.jpg

post-271672-0-03861400-1533891569_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Sa va zic si de ce vreau sa imi fie sters acest topic.

Acest topic nu este al meu este al unei prietene care sa logat de pe telefonul meu si a ramas activ si eu din greseala nestiind ca a ramas activa ea pe telefonul meu am deschis acest topic in numele meu...eu am alt topic unde ma puteti gasi si face programari va astept acolo...pupici. Si imi cer scuze.

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Andreea sau Bianca

Ai postat gresit!!

Pentru inceput trebuia sa postezi la "intrebari si raspunsuri", iar dupa prima recenzie vei putea fi mutata la "testate".

Andreea imi pare bine...pai bun si in cazul asta ce pot face daca am gresit??

Link spre comentariu

Am fost eu la Andreea un pic mai devreme, si pot confirma ca pozele sunt reale si serviciile sunt exact cum le-a scris.

 

E ok tipa, e prietenoasa si se implica. Are un corp misto, m-a atras aspectul ei.

 

Asadar, nu pot decat sa o recomand.

 

Zice ca inca nu s-a hotarat cate zile sta in Brasov, probabil asta depinde si de interesul pe care il primeste aici. Mergeti cu incredere, lucreaza si in weekend!

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Andreea imi pare bine...pai bun si in cazul asta ce pot face daca am gresit??

Nu cred ca mai este cazul!!

Se pare ca cineva te-a testat!!

Nu chiar ca la carte, dar se pare ca se pune si asa!!😃😃😃

Link spre comentariu

Am fost eu la Andreea un pic mai devreme, si pot confirma ca pozele sunt reale si serviciile sunt exact cum le-a scris.

 

E ok tipa, e prietenoasa si se implica. Are un corp misto, m-a atras aspectul ei.

 

Asadar, nu pot decat sa o recomand.

 

Zice ca inca nu s-a hotarat cate zile sta in Brasov, probabil asta depinde si de interesul pe care il primeste aici. Mergeti cu incredere, lucreaza si in weekend!

Mersi de recenzie si de asemenea de vizita si te mai astept cu mare drag...o zi frumoasa sa ai.
Link spre comentariu

Nu cred ca mai este cazul!!

Se pare ca cineva te-a testat!!

Nu chiar ca la carte, dar se pare ca se pune si asa!!

Pai cum ar trebuii sa ma testeze " ca la carte"probabil tipul e nou pe aici si nu stie momentan sa imi dea note si sa impartaseasca cu voi mai multe lucruri da iti zic eu clar ca notele sunt sigur 10+pe linie ca a fost foarte multumit :*
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Pai cum ar trebuii sa ma testeze " ca la carte"probabil tipul e nou pe aici si nu stie momentan sa imi dea note si sa impartaseasca cu voi mai multe lucruri da iti zic eu clar ca notele sunt sigur 10+pe linie ca a fost foarte multumit :*

Nou?? Inscris in 2012!!😃😃

Si eu sunt de 10 din punctul meu de vedere!!😃😃

Asta pana la proba contrarie!😃😃

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Nou?? Inscris in 2012!!

Si eu sunt de 10 din punctul meu de vedere!!

Asta pana la proba contrarie!

Dragul meu eu am zis din punctul meu de vedere care ar fii notele mele din partea clientului cu recenzia...fiecare cu parerea lui.
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Și uite așa aflăm ce fete au pești ce se încurcă în conturi.

Al dracului cum de-abia venită a și găsit o prietenă de încredere căreia să-i dea telefonul.

Dragul meu este o veche prietena care ne'am intalnit din greseala in Brasov si ma rugat sa ii dau telefonul meu sa intre sa isi stearga contul pentru ca nu mai lucreaza...dar nu a mers si a ramas contul ei activ in telefonul meu...cat despre "pesti" ce certitudine ai tu ca eu am peste asa cum iti gandeste tie creierasul acela mic...probabil de la caldura asta prea mare gandeste prost...
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Anunțul e corect? Atunci nu se șterge! Se va muta la Întrebări și Răspunsuri.

Ești deja discutată? Pune link și se va uni cu acela...

Nu trebuia sa mi le unesti asa e o mare incurcatura...rog un asmin din suflet sa se stearga acel topic pentru ca nu imi apartine contul in primul rand si in al doilea rand induc oamenii in eroare...multumesc mult...Raman datoare :*
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Îți spun eu cu "creierașul meu cel mic" că nu se va întâmpla asta.

Și e bine de văzut ce fete se întâlnesc "întâmplător" și fac schimb de conturi.

Nu intru in mai multe detalii ca nu vei intelege deloc...oricum o zi buna sa ai...
Link spre comentariu

Vizitator mercedesccitaro
Reputație: 0

Eu am mai zis-o si cu alta ocazie:nici pestii nu mai sunt cum erau odata. Acum totul bate la ochi si e facut sa nu te atraga sa vii. Poate fata e ok(vezi Sandra) dar prezentarea si promovarea lasa de dorit.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...