Sari la conținut

Bruneta Avrig 0768002804


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost-am zilele astea la titulara numărului de telefon de mai sus.

Sunat, Vice plăcută, convingătoare. Ajung in Locație Avrig, după ce in prealabil a zis ca ma finalizează la oral și masaj înainte cu 100 lei.

 

Urc... in niciun caz vreo gagica buna. Dar zic.. pula mea. Masaj și oral. Aia e.

Concluzii:

Masaj pula...

Oral cu prezervativ ca are aparat dentar.... făcut ca curu... NU MERITA!

PS: încercase la fata locului sa mai scotă 50 pentru oral... abia mi-a scos sămânță.. la 100 așa cum vorbisem la telefon. NU mai merg!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am vorbit cu ea, voce drăguță la telefon, vorbit frumos am întrebat dacă este ok să ajung în jumate de ora, am mai sunat la jumate drumului, confirmat. Ajung in fata blocului țeapă. Abonatul nu poate fi contactat am sunat de pe 2 nr. Degeaba, gutui rasa nașii de zdreanță pentru ce fac drumuri aiurea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

E clar,de evitat.

Multumim!

e ciudat ca eu am mai sunat-o si acum o luna si mi-a dat toate detaliile foarte amabila, a vorbit frumos, impecabil. Acum la fel, din discuția telefonică nu am bănuit nimic in regula, vorbit politicos, NON-gipsy (fără puiule, iubire etc). La jumătatea drumul, (trecuseră 20 minute) însă vorbea confuz si cu o voce adormita ce abia se distingea. Total schimbată, singura explicație: intre timp fiind la sfârșitul programului a fumat un joint si s-a amețit. Oricum un caracter de ZDREANȚĂ nu se pun oamenii pe drumuri mai ales cand iti confirma de 3 ori ca ajung.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Fost-am zilele astea la titulara numărului de telefon de mai sus.

Sunat, Vice plăcută, convingătoare. Ajung in Locație Avrig, după ce in prealabil a zis ca ma finalizează la oral și masaj înainte cu 100 lei.

Urc... in niciun caz vreo gagica buna. Dar zic.. pula mea. Masaj și oral. Aia e.

Concluzii:

Masaj pula...

Oral cu prezervativ ca are aparat dentar.... făcut ca curu... NU MERITA!

PS: încercase la fata locului sa mai scotă 50 pentru oral... abia mi-a scos sămânță.. la 100 așa cum vorbisem la telefon. NU mai merg!

eu mai mult pentru masaj ma duceam. Eu ador Să privesc o fata goală in timp ce ma masează cu ulei. Finalizarea e doar o formalitate.
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...