Sari la conținut

gaze lacrimogene in piata victoriei


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

SA-MI BAG PULA IN TOATA JANDARAMERIA, IN TOTI SCLAVII AIA DE JANDARMI CARE FAC POLITIE POLITICA !!!!

 

#DRAGNEA SA-MI BAG PULA IN NEAMUL TAU DE COMUNISTI

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

MU1EP5D

au ajuns vreo 40 la smurd din cauza gazelor toxice (care afecteaza caile respiratoriii) si care pot cauza probleme destul de grave. Jandarmeria a atentat la viata protestatarilor (buni/rai - au fost si militieni infiltrati care au instigat).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Jandarmii provoacă

ordinul a venit de sus..cu siguranta. In metrouri ..in fiecare statie..in interior..dimineata la 9 erau grupuri de cate 2 jandarmi inarmati cu mitraliere. Am ranas masca ..nu stiam de ce sunt inarmati. Pe urma mi-am dat seama ca e ziua cu protestele. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ordinul a venit de sus..cu siguranta. In metrouri ..in fiecare statie..in interior..dimineata la 9 erau grupuri de cate 2 jandarmi inarmati cu mitraliere. Am ranas masca ..nu stiam de ce sunt inarmati. Pe urma mi-am dat seama ca e ziua cu protestele. 

doar in cazuri de posibile atentate teroriste umbla cate 2 inarmati cu smg-uri (au mai fost in trecut). E clar ordin politic. Pesede sau DRAKNEA e pisat la cur.

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Cum se face ca la protestele pasnice din trecut au fost luati cu duba zeci de oameni si acum niciunul ?! Cam dubios si "pe fata"...

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum se face ca la protestele pasnice din trecut au fost luati cu duba zeci de oameni si acum niciunul ?! Cam dubios si "pe fata"...

 

Pesedeul le este frica. Totul a fost pregatit, cu premiditare. Sa nu uitam cum a inceput revolutia, de la o mana de oameni. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pesede nu a vrut ca acest meeting sa ajunga la adevarata valoare ! inca se trage cu gaze in poporul roman  ! Jandarmeria arata foarte clar ca este in mana unor mafioti !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adevarul e ca si daca pica Psd.ul..nu are cine sa vina..la o eventuala noua revolutie..ar interveni o putere streina si bine tot nu ar fi. Ne invartim in cerc..e o situatie fara iesire. Tara asta nu mai produce nimic. Industrie-zero, agricultura-zero..tot pib.ul sunt artificii..taxe,impozite si amenzi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pesedeul pregateste noi masuri impotriva poporului roman ,creaza scandaluri in societate, divide et empera. Adevaratul scop a lui Dragnea este destabilizarea tarii si sa faca el pula mare !  NO JOKE !!! SRI si CSAT doarme !!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Adevarul e ca si daca pica Psd.ul..nu are cine sa vina..la o eventuala noua revolutie..ar interveni o putere streina si bine tot nu ar fi. Ne invartim in cerc..e o situatie fara iesire. Tara asta nu mai produce nimic. Industrie-zero, agricultura-zero..tot pib.ul sunt artificii..taxe,impozite si amenzi.

 

putere oculta =))

Hai Adina =)))) am pretentii =)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...