Sari la conținut

Bună dragilor de mâine voi fi disponibilă în orașul vostru vă aștept cu drag!


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu ar trebui sa ne mire că are pe cineva,undeva este logic.

Și faptul că ne scrie el,posibil,nu-i exclus, m-ai sunt topice suspecte sa zic așa.

 

Majoritatea fetelor (nu spun toate) care vizitează diferite orașe sau sunt in tranzit vin cu un bărbat, iubit-pește...pentru că vorba aia "riscul meseriei".

Am scris intenționat "iubit-pește".

Doar iubit nu-i poate fi pt.că într-un oraș străin și pe o perioadă scurtă (în trecere) chiar dacă și-ar dorii nu și-ar găsi de lucru și ce-i drept ăștia nici nu prea își caută.

In concluzie trăiește și el din banii fetei.

 

Cel mai important lucru de care îmi pasă este pe ce dau banii,adică la serviciile oferite sunt pretențios.

 

Am aruncat cu destul noroi pe fata asta și citind topicul ei...a suportat destule de la noi.

Ii doresc numai de bine...

dar și nouă...

  • Like 5
Link spre comentariu

Vă mulțumesc pentru cuvintele frumoase dar si pentru cele mai putin frumoase vizita mea la Bihor sa încheiat ....si pentru tine Papa69 vino cu dovezi nu aduce niște afirmatii nefondate este urât din partea ta ...Vă mulțumesc tuturor care a-ți fost pe la mine ....Si încă ceva poate ești si tu un pestisor de apa sărată care vrea doar sa ducă lumea în eroare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare,

Am fost la fata, si plecat destul de dezamgit.

Paltit pentru o finalizare,

La dus nu prea ai acces eventual daca vi cu prosopul de acas.

Un oral sec scurt, trecut la NP unde o doare in toate pozitiile si dupa 1

Scurt timp îmi spune că ar fi cazul sa termin ca nu poate sa se chinuie 40 min ma uit la ceas si ii spun ca nu au trecut nici 20 min de cand am intart in bloc,i-am zis ca hai cu o finalizare orală, si ea ma pune sa îmi fac laba....am alaes sa plec

Pe scurt fata jale.

Adevarat si treaba cu vorbitul la tel in timpul acțiunii era cu măciucă in mana si vorbea cu altu la tel.

 

Sigur de nerevenit!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Vizitator orpheus
Reputație: 0

A revenit fata cu enspemii de anunturi in care spune ca e noua si prima data in oras. Karina/Andra/... intelege te rog ca nu cantitatea anunturilor iti aduce clienti ci calitatea serviciilor,acolo e nevoie de mai multa insistenta.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

 Consideri ca am scris de rautate ? Chiar nu am avut intentii rele,dar intelege ca degeaba pui 100 de anunturi,cine te vrea,e pentru calitatea serviciului. In fine. Nu stau sa iti explic daca e sa intelegi ,vei intelege , candva.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...