Sari la conținut

Alissa - 0720753200


Postări Recomandate

Am fost la ea acum vreo luna, 100 de lei finalizarea, statea in complex, undeva peste drum de Fratelli intr-un bloc turn. Eu nu o recomand si nu voi mai reveni. Nu se lrea implica, iti aminteste cat e ceasul si cat timp mai ai, ce-i drept era dupa 1 noaptea, oricum nota 5 maxim.

Link spre comentariu

Nu pot sa ma abțin... Sigur ai fost la ea? Eu merg de ceva timp si nu am vz sa aibe cos la baie plus ca primesc de fiecare dată prosop curat. Dacă nu ti.a convenit ceva ar trebui sa fii corect si sa ne spui ce ai pățit mai exact nu sa inventezi. Mie imi place gagica plm... Poate nu m.as fii băgat în seamă dar tu chiar inventezi..

Link spre comentariu
Vizitator btc
Reputație: 0

Cu scuzele de rigoare pt offtopic ( dar nu mă pot abține) e de bine sau de rau că nu are cos de gunoi la baie? Sau e un cod pentru ceva sexual?

Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Cu scuzele de rigoare pt offtopic ( dar nu mă pot abține) e de bine sau de rau că nu are cos de gunoi la baie? Sau e un cod pentru ceva sexual?

Haha...cea mai tare !!!

Propun sa menționăm de acum încolo, dacă au sau nu cos de gunoi la baie fetele.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

eu am vizitato si a fost ok tipa,ma interesat in special analul si am fost super incantat de prestatie,doar ca 200 de lei e putin cam piperat mai ales ca nu e vreo printesa,e destul de stearsa ca aspect fizic,la anal efectiv ma tragea asa in ea,ma saruta pe gat corp si parea super excitata!

Link spre comentariu

Interesant... Am fost la ea si mia placut prestația. Atitudine gfe plăcută. Si e destul de frumoasa. Chiar foarte naturală. Asta dacă nu iti plac alea cu o tonă de machiaj pe ele 😂😂 Chiar am apreciat naturalețea ei. Singura in locație. Am sa mai merg.

Link spre comentariu
Vizitator justadick
Reputație: 0

Vizitat domnișoara de vreo 2-3 ori chiar.

Face deplasări dar are si locație in complex langa BRD. Eu am fost doar la ea.

Are mai multe anunturi intr-adevar si preturi pentru fiecare sa zic asa sau in functie de ora. Eu am fost si cu 100 lei Si cu 150 pentru aceleași servicii la o finalizare ( on,np) ,ultima data am stat o ora 350 lei sex total. La telefon raspunde cam arogant am observat dar dacă ajungi la ea vorbește mai frumos.

Are poze reale cel putin, în realitate are sani maricei dar lăsați si moi, carne moale, la fața nu este nici frumoasa Dar nici urâtă ( am intalnit eu Si altele urâte),fund clasic... se vede in poza.

Apartamentul este modest si nu prea mirosea bine parerea mea.

Acțiunea de fiecare dată a început cu ON executat binisor dar fara atenție la OO , nimic spectaculos, la normal sta cam in ce pozitie ceri, nu se misca doar sta, anal am incercat odata si lafel sta...

Note:

On....8

Np....7(Dacă se misca si ea poate era 8)

Ap....7

Gfe...6

O experiență normală as putea spune.

Eu am revenit si poate o sa mai merg la ea din cauza orelor in care lucrează.( dimineata la ora 5 și ceva am mers eu),sin lipsa de altceva merge.

De recomandat plm dacă suni la ora 5 dimineața și o găsești si nu ai alte variante merge. Nu e teapa per total sau de evitat.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

poze din anunt recent

cei care au fost la ea recent, pot sau nu sa confirme daca pozele sunt recente sau sunt conforme cu realitatea

Pozele sunt si recente si conforme cu realitatea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am vorbit si eu cu ea la telefon, voiam sa merg insa totusi 350 lei ora cu servicii totale, e mult pentru ea, nu ca as fi carcotas dar asa merg la Antonia care tot 350 lei total si e multe clase peste

poate pe viitor o sa merg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator justadick
Reputație: 0

Am chemat.o si eu la mine recent, o stiam oricum dar fiind noapte tarziu nu prea am gasit alternative. A venit în tricou, pantaloni scurți de parc si papuci de guma , șlapi. Vine cu pestisorul după ea, parchează tacticos pe lângă adresa indicată, dar eu stau intr.un bloc turn la o intersecție destul de mare si priveliște am in toate partile de pe balcon. Ca si investitie 300 lei on,np 2 numere la mine acasă, nu ar părea mult. Ea ar lucra binisor dar nu prea o ajuta corpul. Oricum o întâlnire acceptabilă.

Link spre comentariu

Am vizitato si eu pe Alissa in urma cu 2 luni dar din lipsa de timp nu am reusit sa scriu recenzia.

Am contactato pe nr din anuntul de atunci, a raspuns din prima, ma chemat in 20 de min pe Corneliu Coposu, la al 2-lea bloc turn din apropierea magazinului nike.

Am resunato cand am ajuns, mia indicat adresa exacta, apartam3nt cu o camera undeva la etaju 6, bloc cu lift.

La telefon este destul de grabita insa la locatie este docila si cooperanta.

Ma poftit in camera, mia repetat din nou oferta, am ales o finalizare cu on, np ,69, sarutari la 150 .

Purces la dus, mia dat prosop, insa nu avea decat gel de dus feminin si un h&s menthol, pe care lam si ales.

Ea facuse dus inainte sa ajung eu, se simtea miros proaspat pe corp.

Nu este o animatoare din cluburile de fite, o fata destul de comuna,sani usor lasati, cateva kg in plus, dar fata compenseaza prin atitudine si prestatie.

Nu ma grabit deloc, a fost comunicativa , amabila si a comentat la nimik din ce iam cerut, la 69 am incercat si fisting cu 3 si 4 degete fiind destul de larga, fiind vizibl si pe labii si clitoris care sunt destul de pronuntate.

Finalizare in balonas ,reigenizat, am fumat o tigara in care am aflat ca fata e din caras, avand accelasi accent cu anda de la top.

 

Locatie 7

Igiena 8 ,deoarece nu era poaspat epilata

Aspect 7

Atitudine 5 la tel, 10 la locatie

On 10,umed atentie la adiacente si deep

Np 8, se implica da e cam larga

Gfe 8, e usor timida da face de toate

 

Eu zica ca merita incercata macar o data.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am vizitato si eu pe Alissa in urma cu 2 luni dar din lipsa de timp nu am reusit sa scriu recenzia.

Am contactato pe nr din anuntul de atunci, a raspuns din prima, ma chemat in 20 de min pe Corneliu Coposu, la al 2-lea bloc turn din apropierea magazinului nike.

Am resunato cand am ajuns, mia indicat adresa exacta, apartam3nt cu o camera undeva la etaju 6, bloc cu lift.

La telefon este destul de grabita insa la locatie este docila si cooperanta.

Ma poftit in camera, mia repetat din nou oferta, am ales o finalizare cu on, np ,69, sarutari la 150 .

Purces la dus, mia dat prosop, insa nu avea decat gel de dus feminin si un h&s menthol, pe care lam si ales.

Ea facuse dus inainte sa ajung eu, se simtea miros proaspat pe corp.

Nu este o animatoare din cluburile de fite, o fata destul de comuna,sani usor lasati, cateva kg in plus, dar fata compenseaza prin atitudine si prestatie.

Nu ma grabit deloc, a fost comunicativa , amabila si a comentat la nimik din ce iam cerut, la 69 am incercat si fisting cu 3 si 4 degete fiind destul de larga, fiind vizibl si pe labii si clitoris care sunt destul de pronuntate.

Finalizare in balonas ,reigenizat, am fumat o tigara in care am aflat ca fata e din caras, avand accelasi accent cu anda de la top.

 

Locatie 7

Igiena 8 ,deoarece nu era poaspat epilata

Aspect 7

Atitudine 5 la tel, 10 la locatie

On 10,umed atentie la adiacente si deep

Np 8, se implica da e cam larga

Gfe 8, e usor timida da face de toate

 

Eu zica ca merita incercata macar o data.

fk a facut?

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitato si eu pe Alissa in urma cu 2 luni dar din lipsa de timp nu am reusit sa scriu recenzia.

Am contactato pe nr din anuntul de atunci, a raspuns din prima, ma chemat in 20 de min pe Corneliu Coposu, la al 2-lea bloc turn din apropierea magazinului nike.

Am resunato cand am ajuns, mia indicat adresa exacta, apartam3nt cu o camera undeva la etaju 6, bloc cu lift.

La telefon este destul de grabita insa la locatie este docila si cooperanta.

Ma poftit in camera, mia repetat din nou oferta, am ales o finalizare cu on, np ,69, sarutari la 150 .

Purces la dus, mia dat prosop, insa nu avea decat gel de dus feminin si un h&s menthol, pe care lam si ales.

Ea facuse dus inainte sa ajung eu, se simtea miros proaspat pe corp.

Nu este o animatoare din cluburile de fite, o fata destul de comuna,sani usor lasati, cateva kg in plus, dar fata compenseaza prin atitudine si prestatie.

Nu ma grabit deloc, a fost comunicativa , amabila si a comentat la nimik din ce iam cerut, la 69 am incercat si fisting cu 3 si 4 degete fiind destul de larga, fiind vizibl si pe labii si clitoris care sunt destul de pronuntate.

Finalizare in balonas ,reigenizat, am fumat o tigara in care am aflat ca fata e din caras, avand accelasi accent cu anda de la top.

 

Locatie 7

Igiena 8 ,deoarece nu era poaspat epilata

Aspect 7

Atitudine 5 la tel, 10 la locatie

On 10,umed atentie la adiacente si deep

Np 8, se implica da e cam larga

Gfe 8, e usor timida da face de toate

 

Eu zica ca merita incercata macar o data.

Ptr anal, ai idee cât este extra?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...