Sari la conținut

Alissa - 0720753200


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Dupa mine asa suna, ea spunand ca e din caras.

✋

Da,foarte probabil sa "sune" la fel, nu am incercat sa te contrazic(am glumit cand am pus semnu'ntrebarii) nici o secunda.

 

Eu de accentul Andutei "m am legat"(nu renunta la el pt nimic in lume😊),mai exact voiam sa spun ca cele doua (pe care le am nominat) desii vin din acelasi oras "vb" foarte diferit . Ma pot insela , nu am vizitat o pe Anda de vreo 2 ani, cred.Singurul motiv este orarul(am specificat treaba asta pt ea, vad ca'i prezenta si nu vreau sa intaleaga altceva)

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu

Am chemat.o si eu la mine recent, o stiam oricum dar fiind noapte tarziu nu prea am gasit alternative. A venit în tricou, pantaloni scurți de parc si papuci de guma , șlapi. Vine cu pestisorul după ea, parchează tacticos pe lângă adresa indicată, dar eu stau intr.un bloc turn la o intersecție destul de mare si priveliște am in toate partile de pe balcon. Ca si investitie 300 lei on,np 2 numere la mine acasă, nu ar părea mult. Ea ar lucra binisor dar nu prea o ajuta corpul. Oricum o întâlnire acceptabilă.

Am fost la ea de câteva ori si mi-a placut. Dar altceva vreau sa zic...am chemat o data o fata si am vrut două la care a apărut si ea. Cică fin cand in cand sunt colege la cerere de două. Am vz si eu masina care le.a adus si am.crezut ca e unde. Am îndrăznit să intreb in treacăt si mi s-a spus de către cealaltă ca e soferul lor personal angajat de ele două cică. Deci nu stiu daca e pestele ei sau ale lor pt ca ma gandesc ca puteau sa zică simplu ca e liber taxi. In fine..ideea e ca ele două in combinatie a fost ceva super...
Link spre comentariu

Am fost la ea de câteva ori si mi-a placut. Dar altceva vreau sa zic...am chemat o data o fata si am vrut două la care a apărut si ea. Cică fin cand in cand sunt colege la cerere de două. Am vz si eu masina care le.a adus si am.crezut ca e unde. Am îndrăznit să intreb in treacăt si mi s-a spus de către cealaltă ca e soferul lor personal angajat de ele două cică.

Deci nu stiu daca e pestele ei sau ale lor pt ca ma gandesc ca puteau sa zică simplu ca e liber taxi. In fine..ideea e ca ele două in combinatie a fost ceva super...

Uber taxi vroiam sa scriu... 😂
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mai las si eu cate o recenzie sa nu fiu chiar un parazit pe aici.

Am vizitat-o ft. recent pe Alissa din 2 motive, pt ca e blonda si pt. anal.

Modalitatea de contact a fost prin sms, mi-a trimis meniul 150/250 on, np sau 200/350 on, np, ap.

Cand am ajuns in fata mi-a spus la ce nr sa sun, programare respectata fara pb.

Locatia este aceeasi descrisa mai sus, bloc turn, complex. Apartament ok, patul e cam aiurea dar nah.

Tipa dupa parerea mea e buna, pe gustul meu, pozele sunt reala dar eu zic ca arata mai bine in realitate. Daca ar slabi cateva kg ar fi beton, draguta la fata, par prins in coada, sani cam lasati dar ok, buci faine carnoase cum imi plac mie.

M-a primit zambareata in colanti stramti, m-a invitat in camera, i-am zis ce vreau, a inceput cu un oral fain de tot, destul de tare asa cum imi place mie. Era sa ma termine si am oprit-o am dorit sa o iau la analizat. Mi-a pus prezervativul si a zis ca sta cum vreau eu, am prins-o de fund i-am zis sa stea in picioare si aplecata.

A intrat mai greu in ea, am inceput sa dau la buci calumea, Alissa gafaia ft fain dadea contre  iar combinatia de blonda cu bucile alea m-a excitat maxim.

O voi revizita cand nu voi mai fi pe graba si cu forte proaspete voi sta mai mult, sa incercam si alte chestii, pozitii, etc.

Ce mi-a placut mult la aspectul ei e ca e naturala fara o tona de machiaj si alte chestii.

Aspect 7-8 mie imi place tipele de genul ei, poate altii ar da mai putin, e subiectiva treaba aici.

Igiena-10 mirosea fain, parea ft curata, epilata 100%.

On-8

Np-n/a

Ap-8

Atitduine -relativ ok, fara figuri, face ce vrei, cum vrei, amabila, telefon pus pe silent.

GFE- nu am fost interesat deloc avand in cap doar sa ii iau fundul la o tura.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator kilafonic
Reputație: 0

Salut,

 

S-a intors in oras, i-am trimis mesaj si astea is detaliile :

 

150 finalizare - 250 ora oral si normal

200 finalizare - 350 ora oral, anal, total

 

ON in functie de igiena.

 

zona complexului studentesc

 

nu a zis nimic de program.

 

 

post-205581-0-26422700-1579382946_thumb.jpg

post-205581-0-45345700-1579382950_thumb.jpg

post-205581-0-65972400-1579382954_thumb.jpg

post-205581-0-70950800-1579382958_thumb.jpg

post-205581-0-14379600-1579382963_thumb.jpg

post-205581-0-58193200-1579382968_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator curvarexpert
Reputație: 0

da am chemato eu de foarte multe ori la mine acasa,sincer are niste servici foarte bune ,isi merita bani, acuma vad ca nu mai este activa pe romania cred ca e plecata in strainatate,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...