Sari la conținut

Sunt Amanta


Postări Recomandate

Am fost amanta 1 luna jumate. De o saptamana m am certat cu amantul nu am mai vorbit ne am certat..ne am certat din cauza ca eu imi doresc mai multa atentie din partea lui nu bani nu lucruri materiale..doar atentie.Eu am 20 ani el 39 am inceput sa il iubesc chiar daca nu il iubesc cu adevarat ma simt indragostita la maxim..azi dupa o saptamana am inceput sa vorbim din nou..am zis sa incepem iar sa ne vedem( amandoi am fost de acord) ce ma sfatuiti sa fac.cum ar trebui sa se comporte o amanta? Nu vreau sa il pierd.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost amanta 1 luna jumate. De o saptamana m am certat cu amantul nu am mai vorbit ne am certat..ne am certat din cauza ca eu imi doresc mai multa atentie din partea lui nu bani nu lucruri materiale..doar atentie.Eu am 20 ani el 39 am inceput sa il iubesc chiar daca nu il iubesc cu adevarat ma simt indragostita la maxim..azi dupa o saptamana am inceput sa vorbim din nou..am zis sa incepem iar sa ne vedem( amandoi am fost de acord) ce ma sfatuiti sa fac.cum ar trebui sa se comporte o amanta? Nu vreau sa il pierd.

Daca nu vrei sa-l pierzi,fa anal.

Si ma-ta cand nu a vrut sa ma piarda,i-am cerut sa o fut in cur,si ce crezi,asa ai iesit tu...TROL IEFTIN.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Am fost amanta 1 luna jumate. De o saptamana m am certat cu amantul nu am mai vorbit ne am certat..ne am certat din cauza ca eu imi doresc mai multa atentie din partea lui nu bani nu lucruri materiale..doar atentie.Eu am 20 ani el 39 am inceput sa il iubesc chiar daca nu il iubesc cu adevarat ma simt indragostita la maxim..azi dupa o saptamana am inceput sa vorbim din nou..am zis sa incepem iar sa ne vedem( amandoi am fost de acord) ce ma sfatuiti sa fac.cum ar trebui sa se comporte o amanta? Nu vreau sa il pierd.

o amanta trebuie sa o suga bine 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...