Sari la conținut

Pizdele de la Jandarmerie


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39044785_688141628187307_1314195074145320960_n.png?_nc_cat=0&oh=b82fab2824de78c06a13e764ee0ed849&oe=5C142FB8 :350x

:laugh2

Ca fost jandarm, din acela serios, bat eu covoarele, numa dupa ce bat la tine putin, ca-n piata, la gioale, sa nu lase urme nici sa se vada pe camera, sub scut, pam pam jap

 

PS: postarea de mai sus a fost un pamflet

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ca fost jandarm, din acela serios, bat eu covoarele, numa dupa ce bat la tine putin, ca-n piata, la gioale, sa nu lase urme nici sa se vada pe camera, sub scut, pam pam jap

 

PS: postarea de mai sus a fost un pamflet

ca actuala ”jandarmerita” , bat si fut ca masina de cusut :laugh2  :kiss3

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La IML - Jandarmeria face certificate medico legale

 

https://www.facebook.com/angi.serban.3/videos/2130636117009536/

In patria democratiei nu se mai facea nimic, nici certificate, nici dosare, nici audieri, nici nimic. Intra politia calare, matura totul, apoi in dube, apoi la proces procedura de urgenta si in celula.

Sa-i ia arma unui politist mah ? Sau sa dea intr-un politist ? Ce sa faca mah ???? Aoleo, foc de voie, fara somatie. 

Sa vina americanii !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In patria democratiei nu se mai facea nimic, nici certificate, nici dosare, nici audieri, nici nimic. Intra politia calare, matura totul, apoi in dube, apoi la proces procedura de urgenta si in celula.

Sa-i ia arma unui politist mah ? Sau sa dea intr-un politist ? Ce sa faca mah ???? Aoleo, foc de voie, fara somatie. 

Sa vina americanii !

 

bre marta, eu cred ca tu ai vazut ai film. Ai apucat sa vezi plodurile si grasii aia de la jandarmerie care au batut civili ? acum se dau drept pizde, mi-as pula in inima lor si-n neamul lor de cocalari.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

ne-am dat pe chestii mai de gusturi fine

Indubitabil, pana si cercetatorii britanici au stabilit ca numai shaorma taie mirosul de gaze lacrimogene, si doar shaorma

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Să mai aud pe careva că sistemul medical din România este prost. Să indrăzniți să mai ziceți că nu avem condiții în spitale. Fata aia era aproape moartă, avea coloana cervicală fracturată și comă de gradul 3 vineri, iar azi este pe picioarele ei, umblă și este aptă să bată următoarea tură de huligani.

 

 

În sfârșit avem o țară ca afară!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Să mai aud pe careva că sistemul medical din România este prost. Să indrăzniți să mai ziceți că nu avem condiții în spitale. Fata aia era aproape moartă, avea coloana cervicală fracturată și comă de gradul 3 vineri, iar azi este pe picioarele ei, umblă și este aptă să bată următoarea tură de huligani.

 

 

În sfârșit avem o țară ca afară!

unde pune mana firea, creste :)))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39253374_725762564434185_7124665838514208768_n.jpg?_nc_cat=0&oh=95040627298dc665fff1883af991be41&oe=5BF12C17

a fugit pe usa din spate a spitalului, usa care era blocata. Au incercat o diversiune cu niste colegi ai acesteia care s-ar fi dus  sa o ia din fata spitalului.

Ce pula mea are de ascuns tuta asta ???? Se stie ca a fost momeala, mielul sacrificat !!! Cred ca o duce capul macar atat sa isi dea seama ca a fost lasata in urma ca sa o incaseze

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

bre marta, eu cred ca tu ai vazut ai film. Ai apucat sa vezi plodurile si grasii aia de la jandarmerie care au batut civili ? acum se dau drept pizde, mi-as pula in inima lor si-n neamul lor de cocalari.

Ce-i aia ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...