Sari la conținut

Hypermarketuri


Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

La detergenti si cosmetice cam de pe unde? Daca nu vrei sa faci reclama sau nu poti, da-mi un PM.

daca vrei detergenti ok ca si pret, gasesti marci proprii ale Lidl iar la cosmetice recomand Kaufland-Cora-Auchan

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Ce e bun pe acolo? Nu am intrat niciodata in Auchan.

Diverse sortimente de peste,apa,cosmetice,etc.La Lidl eu unul nici apa la bidon de 5 l nu am gasit marca folosita de obicei.De altfel Lidl are o oferta limitata,cand se fac reduceri la anumite reduceri e mare aglomeratie.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

gagici multe cu fuste scurte :laugh2

Am vazut mai rar! Mai mult femei mature si pustoaice carora le fug ochii dupa tipi aratosi si cu multi banuti.Tipele angajate acolo poarta fuste foarte scurte...ce au diverse tarabe sau ce dau fluturasi cu diverse reduceri.Dau de inteles ca sunt fierbinti :laugh2 Ai refuza politicos o invitatie din partea uneia la  :doggystyle  :felatie  :sexanal  :tittyfuck ? =)) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Am vazut mai rar! Mai mult femei mature si pustoaice carora le fug ochii dupa tipi aratosi si cu multi banuti.Tipele angajate acolo poarta fuste foarte scurte...ce au diverse tarabe sau ce dau fluturasi cu diverse reduceri.Dau de inteles ca sunt fierbinti :laugh2 Ai refuza politicos o invitatie din partea uneia la  :doggystyle  :felatie  :sexanal  :tittyfuck ? =))

 

pai unele vin singure sa ma convinga sa cumpar un produs anume

eu le conving sa imi dea nr de telefon

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Depinde cam ce vreau si pe unde sunt.

 

Pentru carne (de porc sau vita) merg la Kaufland. Si ulei :)

Pentru peste merg la Auchan, la fel daca am nevoie de produse consumabile... detergent, sucuri, bere, fructe, mezeluri sau alte alea. Poate as fi preferat Cora dar noi nu avem in oras.

De la Mega imi plac cateva produse, prima oara la ei am vazut pateuri de la Capricii si Delicii si imi par chiar ok ca si preturi.

La Billa, Lidl sau altele nu prea mai merg... pe langa ca nu prea imi place nimic d'al lor au si preturi scumpe.

 

Pentru legume si branzeturi merg la piata. 

Paine iau de la brutarie, ca stiu deja cand e calda :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Depinde cam ce vreau si pe unde sunt.

 

Pentru carne (de porc sau vita) merg la Kaufland. Si ulei :)

Pentru peste merg la Auchan, la fel daca am nevoie de produse consumabile... detergent, sucuri, bere, fructe, mezeluri sau alte alea. Poate as fi preferat Cora dar noi nu avem in oras.

De la Mega imi plac cateva produse, prima oara la ei am vazut pateuri de la Capricii si Delicii si imi par chiar ok ca si preturi.

La Billa, Lidl sau altele nu prea mai merg... pe langa ca nu prea imi place nimic d'al lor au si preturi scumpe.

 

Pentru legume si branzeturi merg la piata. 

Paine iau de la brutarie, ca stiu deja cand e calda :)

 

Carnea de la Kaufland si eu zic ca e foarte buna si pret si calitate. 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ca si calitate, detergentii de la Lidl, sunt buni? 

Au marca proprie de detergent lichid si spala bine, se clatesc bine.

Detergentii romanesti, chiar si cei lichizi, nu prea se clatesc bine, tb sa folosesti program suplimentar de clatire sau mai multa apa.

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Si ce e bun acolo? Calitate/pret

 

ba tu ai i obsesie cu magazinele. daca vrei ceva bun iti recomand sa ii cauti p-aia de livreaza produse bio din usa in usa. ii gasesti pe net, sunt prin jurul bucurestiului, cultiva p-acolo. sunt scumpe, dar asa ceva nu ai mai mancat. pana si cainii mei mi-au furat dovleceii din cos.

 

cu o muie iti iei legume pentru o saptamana :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...