Sari la conținut

Jandarmeria pregatita sa ucida in fata Guvernului 10 august


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asta nu se simte orice i-ai spune , ba chiar mai deschide  vreo 10 topice pe  teme politice  si asteapta sa-i ofere cineva raspunsul la intrebarea "Cine a tras in noi 16-22" ....ba nu , era cu gaze aici  =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa-mi moara mama ? e pregatita jandarmeria sa o omoare pa mama aia curva si pe nevasta-mea aia proasta de pute ? =))

baga-mi-as pula in cresterea mea de retardat cu dragnea al tau cu tot

toata ziua cu pula lu dragnea in gura stau =))

ce sotie ai tu ma ? esti un sclav daca ii sugi pula lui dragnea, firai al draq de rujat :)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu pot sa trec cu vederea ca mizerabilii au gazat copii pana in 5 ani  si asta era la ora 6 : 30 . Mi-am dat seama ca alea nu aveau cum sa fie gaze normale pentru ca se simtea efectul si la 100 de metri,  cand ne-am retras spre Spring time  , apoi il vad pe un pustan revoltat de gazele date total gratuit , ca sare gardul in fata mea si  ii aplica din saritura (gen mortal combat :laugh2 )  un picior la un jandarm de ii sare casca din cap ( asta dupa ce jandarmul ii pusese mana in gat )

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu ascult niste glume răutăcioase intr-un video de comedie si intru aici sa vad...la fel!

ÃŽnvățați să scrieți...vă rog!

Unde e logica să mă pot orienta si eu in ceea ce exprimati...?

Cât să mai râd de voi...😅

 

N-am inteles de ce i-a sărit casca!

Casca a cazut inainte sau după? ðŸ˜

După...ce făcea?!

Cine?

Esti...textul tau ai simtit tu cum iti apare asa, pe ecranul mintii tale, si ai vrut sa ne arăți nouă ca ai ceva de spus dintr-o data!

Ce nu face omul pentru un like...☺

  • Like 27
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu ascult niste glume răutăcioase intr-un video de comedie si intru aici sa vad...la fel!

Învățați să scrieți...vă rog!

Unde e logica să mă pot orienta si eu in ceea ce exprimati...?

Cât să mai râd de voi...

 

N-am inteles de ce i-a sărit casca!

Casca a cazut inainte sau după?

După...ce făcea?!

Cine?

Esti...textul tau ai simtit tu cum iti apare asa, pe ecranul mintii tale, si ai vrut sa ne arăți nouă ca ai ceva de spus dintr-o data!

Ce nu face omul pentru un like...☺

Ma doare in cot de orice like. Se vede ca sunt pe minus si nu imi pasa, dar acum vad ca s-a filmat faza 

https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/evenimente/video-jandarm-lovit-ca-in-arenele-de-k1-de-un-protestar-978782

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Unii din jandarmi erau cacati la fund pentru ca stiau ca daca unii protestatari vor sari gardul vor fi obligati sa ii omoare cu armele din dotare. Ordinul a fost dat de Cucos cu complicitatea lui Dragnea si asistenta sa Carmen Dan. Din surse sigure interne.

Mi se pare prea mult omorati,poate batuti mai grav sau alte chestii dar pana la omorat e mult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mi se pare prea mult omorati,poate batuti mai grav sau alte chestii dar pana la omorat e mult.

Nu chiar!

Eu toată viața am evitat să lovesc vreun om pentru ca m-am gandit la fragilitatea sa...mi-l închipui ca paharul acela care imi cade din greseala si nu mai apuc sa-l prind.Cine stie cum poate sa fie acel moment cand lovesc cu toată forța...De doua ori am facut-o...sa ma apar si alta dată din joaca.A fost doar un gest de respingere...insa cand am vazut cum au zburat oamenii ca niste carpe mi-am zis ca asa nu, niciodata.E aiurea sa mori..."din greseala"!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...