Sari la conținut

TSANDREEA -0760083373


Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

" Bună tuturor 😘 pt ca am văzut ca s-a întrebat de mine am rugat-o pe prietena mea sa posteze răspunsul meu.

 

După cum știți în Timișoara am anunțat de aproape doi ani ca nu voi mai lucra și în București când ma voi deplasa voi posta anunțul meu pe publi24. Pe nimfomane.com nu doresc sa mai fiu prezenta de mult timp pt ca politica acestui forum e una și mai de circ decât actuala guvernare și OUG-urile ce și le dau cu dedicație în defavoarea omului de rand.

 

Va pup și ieșiti anul asta la vot (v-aș ruga sa votați cu capul nu pt pungi, brichete sau găleți după cum e învățat poporul nostru) , la proteste și eventual o revoluție dacă se cere.

 

Sa ne auzim, vedem sau revedem cu bine. Toate cele bune 😘 Bianca"

  • Like 1
Link spre comentariu

In DEX exista transexual / transexuala

La cei care predomină dorinta sa devina bărbati le putem spune ,, domni,, , iar persoanele care vor sa devina femei le spunem ,, doamne,, . ( de fapt e o chestie genetică, combinată cu ceva hormoni + mult curaj sa te regăseşti )

In cazul de fata îi putem spune ,, domnişoară ,, , pentru ca asta a vrut sa devină . Faptul ca s-a oprit la jumătatea drumului e o alta discutie. In niciun caz din lipsa curajului pentru viitoarele operatii. ( Faptul ca se distrează sau face un ban cu corpul ei e o problema personala........nici mie / nouă nu ne-ar place sa fim judecati ca futem in stânga si-n dreapta si cu cat ,, exersam,, mai mult, cautam noi ,, experiente,, erotice.)

 

Tipa e buna râu, sincer imi doresc mai de mult sa i-o ,,trag,, unei transexuale.. ( o ts cu sani , faţă si cu corp de femeie - asa cum e ea )

M-ar interesa perioada când esti in România.

Sa aveti parte ,,de libertate de miscare,, , timp, fete bune si bani!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Andreea este o transexuală de nota 1000..

 

Dacă toate ar avea caracterul ei..aș fii cea mai fericită femeie din lume..

 

E o doamnă nu un domn așa că terminați cu jignirile inutile le dă clasă la multe persoane..de pe acest forum...

 

😊😊 poop andreea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

In DEX exista transexual / transexuala

La cei care predomină dorinta sa devina bărbati le putem spune ,, domni,, , iar persoanele care vor sa devina femei le spunem ,, doamne,, . ( de fapt e o chestie genetică, combinată cu ceva hormoni + mult curaj sa te regăseşti )

In cazul de fata îi putem spune ,, domnişoară ,, , pentru ca asta a vrut sa devină . Faptul ca s-a oprit la jumătatea drumului e o alta discutie. In niciun caz din lipsa curajului pentru viitoarele operatii. ( Faptul ca se distrează sau face un ban cu corpul ei e o problema personala........nici mie / nouă nu ne-ar place sa fim judecati ca futem in stânga si-n dreapta si cu cat ,, exersam,, mai mult, cautam noi ,, experiente,, erotice.)

 

Tipa e buna râu, sincer imi doresc mai de mult sa i-o ,,trag,, unei transexuale.. ( o ts cu sani , faţă si cu corp de femeie - asa cum e ea )

M-ar interesa perioada când esti in România.

Sa aveti parte ,,de libertate de miscare,, , timp, fete bune si bani!

scrie-mi pe whatsapp si vei afla cand ajung in Romania . ce pot spune ca nu stau doar 3 saptamani . in privinta celor ce comenteaza ca in gara de nord e fix problema lor nu stau sa imi F....t nervii cu asemenea specimene ... si nici nu stau sa dau explicatii la nimeni . e fix problema mea ce vreau sa fac cu corpul meu 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Andreea este o transexuală de nota 1000..

 

Dacă toate ar avea caracterul ei..aș fii cea mai fericită femeie din lume..

 

E o doamnă nu un domn așa că terminați cu jignirile inutile le dă clasă la multe persoane..de pe acest forum...

 

poop andreea

multumesc iubita ,. si tu esti o scumpa tine-o tot asa pup

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

ce inseamna naturaletea ?  e exact atunci cand nu ai corpul modificat in nici un fel . sa te asigura eu ca daca vroiam sa fiu Andreea Plastic eram de mult timp .... sau multe alte TS erau de mult PLASTIC ... asa ca usurel cu afirmatiile despre toate Transsexualele .........de laudat nici una nu va fi laudata care face TOTUL PROTEJAT .  mai ales in Romania asta se practica cand o sugi fara o mai bagi fara mai si inghiti niste laptic acidulat atunci esti ridicata in slavi pana atunci nimic bun 

post-110448-0-60932900-1549518693_thumb.jpg

post-110448-0-39816400-1549518702_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

 

Ich hab mich heute mal gewagt Andreea zi besuchen.

 

Sie sieht wirklich genauso aus wie auf den Fotos. Hübsch, Schlank. Feminin.

Auf der Straße würde ich sie als Biofrau sehen.

Nach eigenen Angaben kommt sie aus Rumänien und ist das erstemal in Deutschland.

 

Zum Service, ist sie eher zurück haltend.

Blasen nur mit Gummi, beidseitig.

Küsse gibt es, wenn man sie sich holt.

Die Verständigung auf deutsch geht grad so einigermaßen. Englisch ist besser.

Ihr Zauberstab misst ca 19 x 4,5.

In meinen Augen gutes Mittelmaß.

Und Steinhart, schnell und die ganze Zeit.

 

Naja, weiß nicht was ich davon halten soll....

Vielleicht braucht sie noch a bissal.

 

Andreea hat sich mühe gegeben, hat gut geblasen, kann gut mit ihrem Schwanz umgehen. Und sie ist nett.

Keine Abzocke.

 

Aber irgendwie is der Funke nicht so recht übergesprungen......

 

 

Gruß Comkord

 
 
 
 
 
 

 Sehr, sehr schade, weil sie in der Tat auf den Bildern sehr interessant ausschaut https://www.ts-forum.com/wcf/images/smilies/smiley47.gif

 
 
 
 
Tja, da kann man nix machen.

 

Ist eben menschlich.

Sind ja keine Maschinen.

 

Nett und hübsch ist sie auf alle Fälle.

 

Mühe gegeben hat sie sich auch.

 

Aber wie das halt so ist im Leben, passt manchmal die Symphatie nicht so ganz....

 

Das muss man sportlich und mit einem lächeln nehmen https://www.ts-forum.com/wcf/images/smilies/wink.png

 
 
 
 
 
 
Gesunde Einstellung https://www.ts-forum.com/wcf/images/smilies/smiley47.gif 

Bessere Chemie beim nächsten Date!

 

 
 
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...