Sari la conținut

Cat pula lu' Hector de foame si ordinarie a ajuns sa fie in orasul asta plin de cocalari, bulanjii rujati si parfumati nespalati ?


Bulangii sa ridice mana sus, le-am facut poll.  

6 membri au votat

  1. 1. To be or not to be, a fi hamsie sau doar o carpa-n cur ?

    • Da, sunt un bulangiu penal si promovez pocnitori si petarde, ca doar din asta traiesc.
    • Da, sunt o crapa-n cur, care pentru o reducere, as linge-n pizda juma din prostituatele pezente aici, indiferent de sex.


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
      Ati ajuns cu totii pe modelu lu mazare, manca-i-ar icteru' ficatu complet si definitiv, cu madagascaru si cu banii lui cu tot, la cat rau a putut sa faca orasului asta.

    Baaa paduchilor, parazitilor, parlitzilor, panaramelor, atarnatorilor limbisto-curisti si ce plm de hamsii, guvizi si pejti prajiti/stricati mai sunteti, ca nici nu mai conteaza dar-ar cancerul, sida si buba neagra in voi, cu topul, luxul, summerland-ul si testoasele voastre testate, cu vrajeala voastra sticata si prosteala pe fatza, clone si recenzii de cascadorii rasului, mincinoase si facute din taste, chiar atat de mare este foamea pe voi, sunteti cu totii virgini ori scapati din balamuc si puscarii, va fut camatarii, procurorii si gaborii in cur ca sa le dati darile, ca sa ajungeti sa promovati/recenzati mincinos si in halul asta disperati de viata, asemenea vampiri, varcolaci, foci si morse cu mustati ori alte balene esuate, 3/4 dintre ele si tiganci analfabete pe deasupra ?...care ar baga pula in moarte clinica oricarui barbat normal si sanatos la cap, care a mai futut ceva femei la viata lui, ca sa nu vorbesc de zapacitii aia tineri, cu cosuri pe muie si virgini, de-i bagati in autism sever pe viata, sau cu riscul sa ajunga zoofili pe viata cu toti daca ajung sa futa asemenea balauri, strambe si aratari, de nu o sa mai poata scoata politia comunitara din turmele de oi si capre ori de la micro-delta, futand mufloni, caprioare, struti, lebede, delfini, papagali, fazani, arici si alte broaste testoase-n cur, singura lor salvare ramanand palazu, pastilele si camasile de forta ?

   Futu-v-ar cainii cu braziliencele si bronzatele voastre, ca si alea din africa ajung sa fie mai albe, de bun simt nici nu mai vorbesc, mai spalate si sa miroasa mai bine decat 'braziliencele' noastre de la medgidia, cernavoda, fetesti, tandarei, slobozia, buzau, calarasi, giurgiu, braila, galati si tulcea, cu floci de otzel la cur, pizda si pe picioare, de un centimetru, de lene sau de foame, majoritatea facand economie si la bic-uri, pa langa apa si sapun.

     Daca toate strambele alea boccii, cocosate de foame si tuciurii, zburate si/sau adunate de prin shatre, pesteri, colhozuri, coceni, variante, bariere si alte energii, cu care cat de cat mai aveti curaj sa va afisati in public, dar mai pe intuneric asa, ca sa nu va faceti complet de ras, aratari cu care mi-ati mancat toata vara ficatii, pe care le plimbati prin toate plajile, carciumile si cluburile mizeriei aia de mamaia de la un cap la altul, ajung sa-mi intoarca majoritatea stomacul pe dos, de nici bautura nu-mi mai prieste/intra cum trebuie, de futut prin mamaia luandu-mi gandul complet, rezumandu-ma la cele pe care le cunosc, ma intreb caprostu-n balamuc cum rasa lor or arata varcolacii aia pe care ii tineti inchisi pe tone, pe care ii promovati mincinos cu poze din americam playboy, futoshop ordinar sau cu poze de cand inca mai erau fete mari in urechi, ca sa nu sperie si sa omoare de inima populatia, crezand ca a venit walking dead, resident evil si alte apocalipse in oras ???

    Mai este ba vreun BARBAT, prezent pe sectiunea asta, care sa spuna lucrurilor pe nume, sau au ramas doar viermii, atarnatorii, pomanagii, hamsiile, lichele si dementii/parnaiasii care posteaza de la palazu/poarta alba ?

 

  La multi ani Constanta !

 


  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Marshhh faaah bunica lu cleopatra, la bostana in colhoz, la adunat de papusoi, pepeni si coceni, sau la cimitir, biserica, cantina sociala si pomana, la eforie/techirghiol la namol sa te obisnuiesti cu pamantul, in palas la oierie daca o mai exista sa-ti faca ciobanii fitisting cu damigeana de carmol, ori la antipa, sa te bage aia in formol, la halul in care arati, in cazul tau, nici doo navete de bere la bord nemaiputand scoate femeie din tine, hoasca batrana, fomista, perversa, parsiva si penala care amagesti si minti lumea cu poze vechi de-acum 10 ani in care si atunci aveai vro 80 de kile in viu, la inaltimea ta de un metru si o pula, auzi la ea, care are mai mult par la cur decat in cap, nascuta la foamea/revolta din 1907 si care minte cu maxima nesimtire papagalii flausati pe care-i kisa in freza ca ea mai face squirt, cand a lovit-o menopauza probabil inca din mileniul trecut.

  Na ca te-am scos din mizerie/foame si azi, facandu-ti publicitate pe pula mea. :)

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

 

    Marshhh faaah bunica lu cleopatra, la bostana in colhoz, la adunat de papusoi, pepeni si coceni, sau la cimitir, biserica, cantina sociala si pomana, la eforie/techirghiol la namol sa te obisnuiesti cu pamantul, in palas la oierie daca o mai exista sa-ti faca ciobanii fitisting cu damigeana de carmol, ori la antipa, sa te bage aia in formol, la halul in care arati, in cazul tau, nici doo navete de bere la bord nemaiputand scoate femeie din tine, hoasca batrana, fomista, perversa, parsiva si penala care amagesti si minti lumea cu poze vechi de-acum 10 ani in care si atunci aveai vro 80 de kile in viu, la inaltimea ta de un metru si o pula, auzi la ea, care are mai mult par la cur decat in cap, nascuta la foamea/revolta din 1907 si care minte cu maxima nesimtire papagalii flausati pe care-i kisa in freza ca ea mai face squirt, cand a lovit-o menopauza probabil inca din mileniul trecut.
  Na ca te-am scos din mizerie/foame si azi, facandu-ti publicitate pe pula mea. :)
 
 

 

 

 

stiam eu ca ma iubesti =)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Marshhh faaah bunica lu cleopatra, la bostana in colhoz, la adunat de papusoi, pepeni si coceni, sau la cimitir, biserica, cantina sociala si pomana, la eforie/techirghiol la namol sa te obisnuiesti cu pamantul, in palas la oierie daca o mai exista sa-ti faca ciobanii fitisting cu damigeana de carmol, ori la antipa, sa te bage aia in formol, la halul in care arati, in cazul tau, nici doo navete de bere la bord nemaiputand scoate femeie din tine, hoasca batrana, fomista, perversa, parsiva si penala care amagesti si minti lumea cu poze vechi de-acum 10 ani in care si atunci aveai vro 80 de kile in viu, la inaltimea ta de un metru si o pula, auzi la ea, care are mai mult par la cur decat in cap, nascuta la foamea/revolta din 1907 si care minte cu maxima nesimtire papagalii flausati pe care-i kisa in freza ca ea mai face squirt, cand a lovit-o menopauza probabil inca din mileniul trecut.

  Na ca te-am scos din mizerie/foame si azi, facandu-ti publicitate pe pula mea. :)

 

  https://www.youtube.com/watch?v=rE8LsLj5DVU

tu tot o tii cu cluburile ,ai ce ai cu pesti din Buc..dar de pesti din constanta vad ca nu zici nimic

...sa inteleg ca te a ingenuncheat pestelele UL AMELIA????

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...la cat sange in coaie..zii..am eu grija de tine...

Mah Tanticoo...io creca ti so pus pata si vriei sai suji sîngele din coaili lu Navrom !!!

 

:))))))))))

 

Dak tat iejti pi acolo...fai si un anilingus ca la carti !!! Viezi poati ari singe sila hemoroizi !!!

 

:))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Da dak iti spun io ca fata ie OK...pi mini ma crezi ?! ;)

   Nenea amalia, daca vreau sa-ti dau io o muie cu cacat si sa-ti iau tot neamu de muisti homelessi si homalai nascutzi in cucuruz si scaptzi din stuf in pula, ma crezi, in rasa ma-tii de bosketar rupt in cur, in ulcer si-n cocoasha de foame, de bulanjiu muist, jeg penal ordinar si infractor jegos, doar asa, de control, pentru mizeria si jegul prin care ai imputit toata sectiunea constanta ca cacatul pe care-l mananci zilnic si nostop de atatia ani de zile, de vierme si paduche multiclonat, ai avea ceva impotriva sa-mi sugi pula dupa ce in prealabil ti-o dau prin curul plin de cacat, asta asa, sa te postez aici, sa nu-i fac reclama si io pirandei aleia muiste, sidoase si aurolace de kassandra cu poze false, care isi rupe si vena cu acu si curul cu pula in toti bosketarii la energia.

  PS: zi-i, asa mai pe blat sa nu afle nimeni si lu muistu drogangiu, dealer de droguri si **spam editat** de lentila, sa o lase mai usor cu spamul/chiria in ghena aia de gunoi de la china mall, daca nu vrea sa recenzeze , fumeze stir cu thc de balega de vaca si sa traga praf de copt pe nas, la maxim relax si voie buna, la poarta alba cat de curand, plus va vei fi insarcinat sa-i duci pachetul/coletul, contribuind  si tu in mare masura la vacantza lui, prin cacatul mancat nonstop aici .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nenea Navrom...şi faşi uăi ??? :)

 

Ân primu rind...ie Amelia...A M E L I A...cu E dila Eeete cacatu uni iera !!! :)

 

Ân al doilea rind...creca iara iejti agitat o leaca...ceoi patit azi !!! :)

 

Ân al treilea si ultimu rind...confirma si mii ti rog...mamica si taticu matali ierau frate si sora ? Sami bag lindicu...numa o progenitura produsa din dragostia in.cestului putea sa dea nascare la unu ka tini...un spesimen atita di dilimandros !!!

 

Hai pa ! Ti pup pi gurita mah Dili !!! :)))))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ietete...forumu asta mio cenzurat cuvintu I N C E S T !!!

 

Cu altili, gen pula, pizda, coaili, morti si raniti alu mata mare, samd, ie OK treba...da sa nu zisi nimica dispri faptu ca frate si soră sor cordid ântre iei si din iubirea lor nabadaioasa o iesit Navrom Dilimake !!!

 

Sensibilos forumu asta !!! :))))))))))))))))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...ai ce ai cu pesti din Buc..dar de pesti din constanta vad ca nu zici nimic...sa inteleg ca te a ingenuncheat pestelele UL AMELIA????

Tanti Naee/Iulia...sati zic un secret...lu UL Amelia ii plasi cind ângenunchiaza lumili astea deşucheati ân fatza lindicului !!! Dooooamni cit imi plasi sava dau la muii !!!

 

:)))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Tanti Naee/Iulia...sati zic un secret...lu UL Amelia ii plasi cind ângenunchiaza lumili astea deşucheati ân fatza lindicului !!! Dooooamni cit imi plasi sava dau la muii !!!

:)))))))))))))))

tanti Ameliule,tu strici topicele la multe fete cand vezi ca nu ti mai merge treaba,si tit prost ramai,in genunchi stai doar tu cand dai limbi in pizda,nimeni alcineva in fata ta...doar Pisi,uite cum va da la muie,isi mai bate un pic joc de voi,mai inchide cate ceva sa va faca sa va urcati pe pereti...v ships,unde esti?ti se adeveresc previziunile,traitear familia
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

tanti Ameliule,tu strici topicele la multe fete cand vezi ca nu ti mai merge treaba,si tit prost ramai,in genunchi stai doar tu cand dai limbi in pizda,nimeni alcineva in fata ta...doar Pisi,uite cum va da la muie,isi mai bate un pic joc de voi,mai inchide cate ceva sa va faca sa va urcati pe pereti...v ships,unde esti?ti se adeveresc previziunile,traitear familia

 

iar ai uitat pastilele?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...tanti Ameliule,tu strici topicele la multe fete...

Asa ie...da ce sa fasi ? Nai cie sa fasi...dak ie multi zdrente...asta fasi ?

 

:)

 

Bai za uei...Navrom...hehehehehe...poi tu criezi ca aia dila sanatoriu il lasa ân fiicari zi la calculator ? Nuuuuu draguta ! Cind ie cuminti si isi ia pastilili il moi lasa la calculator sa se uite la pozi cu culori...fluturasi. Il moi calmiaza. Ciei drept, moi scapa si iel citeodata noapta si se da ân stamba paci...da ie dragalas asa an zapaceala lui schițofrenica !!!

 

Da dice ântriebi di Navrom ? Asta iera speranta ta, ca doar asa scapi paci ? Sa ti apere Navrom pi tini ??? Heheheheheheheheh...ci funy iejti !!! Creca si matali iejti di internat la sanatoriu !!!

 

:))))))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
     Din ciclul, ce face fetili-fratzii de craca, shatra, cort si alte coviltire, daca n-o fi cu banat, care mai doreste, care mai serveste, care mai pofteste si cine mai are placerea, daca nu se supara, sa-mi suga pula prin constanta, indiferent de sex, dintre cei maxim 10 bosketari sinistri lifeless si multiclonatzi rupti in cur de foame, care au distrus sectiunea constanta cu dumele lor de puscarie si de parnaiasi analfabetzi,  care traiesc efectiv nonstop, zi lumina si bezna de noapte de cativa ani in permanentza pe site. :D :D

   Me, very happy tonight, manca-mi-ati toti graurii, sticletzii, papagalii, ghiolbanii, cocalarii, moldovenii si ghiaurii jerpelizti/julitzi la clatabosh de ulcer si da foame, pula asta medie dar os din cotor, a fost o seara/noapte productiva, 8 ore, doo brazilience, una de medgidia si una da fetesti, da spalate, ingrijite si bune rau de paraiau in pula, nu babe/moaste flescaite si zbarcite gen anonna-bunica cleopatrei ori maseusele alea de puscarie fara dintzi in gura, ori foci cu mustatzi, floci de otzel, bube/oparite la cur, spuzite la pizde si cu tatuaje de parnaie gen kassandra(lidl-b.novac) futoshop si botanista, care saraca deja nu mai face diferentza intre bosketzi si bosketarii de bariera la energia, recte in general panarame de care promovatzi, pestitzi si recenzati voi, puscariase si centurite de apartament de o suta de kile in viu, de pretz maxim pe varianta/poarta 1/4/6 de 30 de ron sau un kil de parizer, o paine si un pachet de tigari, adica mi-am futut noaptea la propriu cu ceva de genul, femeia visurilor lu' cenzurat si talibanu, paradoxal dar oarecum pe dos, adica max 50-60 de kile in viu, una pe care habar n-am inca de ce au promovat-o aici la greu ca disperatzii, by the way, femeie de care mi-am amintit ca are/a avut nunta in seara asta, si ca sa nu fiu bulanjiu, am trecut si io in viteza putin p-acolo vro juma de ora pe fuga(sa nu ma fut complet la neuron-ca manelele ie veatza, s-o iau razna si sa gug cu vreo grauritza da bulibasha de 15-16 ani ce arata de doo zeci), de un noroc, casa de... plm si ce si-or mai fi dorit ei acolo in intimitatea gandurilor/viselor/halucinatiilor, un pahar de whisky si doo sute coco de dar, mai mult si de mila lu' ginerica, de cate ori m-o fi pupat in pula saracu, bine totusi, ca copilu nu seama cu mine. :D

 Nu ca o ard prea mult si des pe acolo in somalia la tiganie si aurolaci, maritimo, dar unele nebunii de noapte m-au dus si pe acolo, decat sa fut in tiganie, cimitir, in catacombe(energia) ori la blocurile, indiferent ca la ruinele alea de nefamilisti ale lu ceasca vsv de cimitir ori alea noi ale lu mazare(lidl) cu aerisirea din baie in baie, la blocuri, corturi, tiganii vecine la juma de metru, care or sa cada toate la primul cutremur de 6 grade, la aurolaci ori pe calea ferata, de iti sugi pula singur de fericire daca-ti vine un taxiu acolo in creierii noptii, totusi, in afara de sculament barzoti(daca o mai fi deschis), de ce nu promovati ma muistilor si raie minion(baba novac cu soveja) si paduchi/tiristi pheonix(aurel vlaicu-bariera), ca tone de urgentza, ca au pretzuri rezonabile pentru bosketari aurolaci si sarmani ca voi daca ajugetzi amanet pe acolo cu 3 lei in buzunar, banii de mancare pe doo saptamani, noaptea la intelegere maxim un baston pana dimineatza, ori 50 de leusteni pentru 4-5 ore ?

  Btw, sa-i spuna careva dandu-i si o muie de control lu miss fata de la tara cu branza la kuk, karateka kakanar si kakacios din kukuruz, casketei aleia tablagii si bosketar-curiste, avortate/ouate(ca ciorile nu fata/nasc) prin stuf, papura, boshetzi si santzuri, dincolo de valu, kogalniceanu, balcescu si dorobantzu, de jenel homalau holmes homeless, ca acolo nu-i constanta, ci africa/bosketari land, ca santos nu-i la ccgealac si ca ma refeream la copacabana aia de rio/samba do brasil la care prin ghinionul 'vetzii' am ajuns sa frec pula si p-acolo peste o saptamana adunat in mai multe transe, si nu la ruina aia facuta din scandura si placaje, aceleasi de vro 15 ani mancate deja de cari si putrezite de langa alta ruina, rex, baga-mi-as pula in bariera lor pe care am rupt-o/strambat-o de doo ori si in prostul ala de paznic bosketar care sta, doarme, putrezeste, se caca pe el si se impute la 50-60 de grade vara ca un gandac in cascarbeta aia de 1m2 de plastic, ca da prost si putoare ordinara ce e, i-au furat si de pe putzin doo ori umbrela.

   N-am injosit in seara asta niciun homosexual muist, mitoman, bosketar, betiv, ludoman-barbugiu, cleptoman si **spam editat**, in fusta negra si cu barbitza, dar per total a fost bineeee, ceva de genu din melodia de mai jos... aaa, si sa nu uit, baga-mi-as toata pula in drobu si scufunda-mi-as coaiele(epilate cu ceara) in racitura lu picon, sa moara muista aia securist-sifonara de ma-sa deja mancata de viermi, inca o data, care a facut bukkake cu tot pcr-ul ca sa nu-l lase orfan pe strazi pe sobolanul asta sonato-sclerozat, curist, impotent si **spam editat**, betiv si bosketar, care deja de 5 ani mai mult suje pula la pejti/tigani decat sa mai dea si el amaratele ale de limbi in pizda primite bonus, zgarciul/moasca folosind-o doar ca aparat de pishat inca din mileniul trecut. :D

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...