Sari la conținut

Vizitator sexaddict

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In opinia mea...

- pe acest topic se scriu recenzii false de aproape 6 luni

- acest numar de telefon este folosit de altcineva 

in opinia mea esti prea prost sa scrii pe acest topic asa ca sugeo!!!! pai voi nu va uitati ma in oglinda? cum plm sa va raspunda daca nici nu stiti sa sunati . Cand apelati aveti emotii , mana transpirata pe telefon si va masturbati. Cum plm sa va raspunda cand nu aveti nici una de 50 lei in buzunar saraciilor scrieti pe topicele tuturor fetelor ok da azi esti disponibila dar diseara esti dar primiti virgini dar pe pula mea de unde apareti ma cateilor toti saracii isi fac cont si isi dau cu parerea. Alicia e o super tipa ba cacatilor si nu aveti fata de ea de asta nu o sa ajungeti niciodata decat la prostitutate de la piata matache sau vacaresti dar nici alea nu cred ca merg cu voi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in opinia mea esti prea prost sa scrii pe acest topic asa ca sugeo!!!! pai voi nu va uitati ma in oglinda? cum plm sa va raspunda daca nici nu stiti sa sunati . Cand apelati aveti emotii , mana transpirata pe telefon si va masturbati. Cum plm sa va raspunda cand nu aveti nici una de 50 lei in buzunar saraciilor scrieti pe topicele tuturor fetelor ok da azi esti disponibila dar diseara esti dar primiti virgini dar pe pula mea de unde apareti ma cateilor toti saracii isi fac cont si isi dau cu parerea. Alicia e o super tipa ba cacatilor si nu aveti fata de ea de asta nu o sa ajungeti niciodata decat la prostitutate de la piata matache sau vacaresti dar nici alea nu cred ca merg cu voi

Ce-ai patit ma?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Cum ai ajuns la concluzia asta? Nu ai ce face?

Frate Laury nu am ajuns la vreo concluzie,pur și simplu am descoperit topicul ei dezarhivat și mai am gindit ca o vrea sa revină ceea ce nu îi deloc rau dacă ar fi adevărat ar fi foarte mișto. Adevărul este ca,dacă îmi dopresc sa revină vreo fata astea is Adela fata în bini di tat și Alicia.Ăsta îi ordinea.
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
La 05.08.2020 la 12:52, delimitator a spus:

Și pt ca,la munca fiind,mi am adus aminte de niște întâlniri mai mult devit memorabile cu titulara topicului mai am gindit sa postez o piesa frumoasa

Aoleoooo frate delimitator ce amintire. Se futea beleaa pizdulicea asta. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...