Sari la conținut

Viorica Docila dezinformeaza CE despre protestele din 10 august


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Marș, fă, otreapă comunistă! În momentul in care te-ai plasat pe poziții pesediste și aprobi infamia făcută de jandarmi, te plasezi în afara raționalului și a bunului-simț. Meriți să fii scuipată și pișată-n cur, jigodie! Marș dracu' și nu mai intra pe aici, hodorogituro!

Te scuip in gat si ma pis pe tine o galeata. Cum indraznesti tu sa-mi spui mie sa nu mai intru pe topicul asta ? Cine te crezi mah ? Tu nu esti decat o scursura neostalinista, un nenorocit, un mincinos si demagog, un parsiv si un bandit, mars dracului de-aici o data. Infam esti tu, escrocule si cu bandele tale de hastgrezistenti. Vezi filmul jandarmeriei scarba dracu' ce esti. Mars am zis, lepadatura !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te scuip in gat si ma pis pe tine o galeata. Cum indraznesti tu sa-mi spui mie sa nu mai intru pe topicul asta ? Cine te crezi mah ? Tu nu esti decat o scursura neostalinista, un nenorocit, un mincinos si demagog, un parsiv si un bandit, mars dracului de-aici o data. Infam esti tu, escrocule si cu bandele tale de hastgrezistenti. Vezi filmul jandarmeriei scarba dracu' ce esti. Mars am zis, lepadatura !

Ieși de pe forum, otreapă comunistă! Executarea, fute-m-aș în norocul tău!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te scuip in gat si ma pis pe tine o galeata. Cum indraznesti tu sa-mi spui mie sa nu mai intru pe topicul asta ? Cine te crezi mah ? Tu nu esti decat o scursura neostalinista, un nenorocit, un mincinos si demagog, un parsiv si un bandit, mars dracului de-aici o data. Infam esti tu, escrocule si cu bandele tale de hastgrezistenti. Vezi filmul jandarmeriei scarba dracu' ce esti. Mars am zis, lepadatura !

Ai-de PLM,ce crize de isterie.

Asta e fantoma lui ana pauker

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ieși de pe forum, otreapă comunistă! Executarea, fute-m-aș în norocul tău!

Bre,ce dracu' i-ai facut babetei,ca alearga ca nebuna pe toate topicele si posteaza la foc automat.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Acu' sa iesi, altfel te scurtez de cap ! Constipatule, fute-m-as in blidul tau !

Făăă, ești retardată grav! Tu vezi ce p.m. postezi și vum încerci să mă imiți? Cretino

Bre,ce dracu' i-ai facut babetei,ca alearga ca nebuna pe toate topicele si posteaza la foc automat.

I-am futut neuronul, e cu nervii la pământ, mortăciunea! Îi trimit un aurolac să-i facă muie cu CIM și swallow, pe 20 lei. A dat strechea-n ea!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

I-am futut neuronul, e cu nervii la pământ, mortăciunea! Îi trimit un aurolac să-i facă muie cu CIM și swallow, pe 20 lei. A dat strechea-n ea!

Bre,acum fara gluma,baba chiar e dementa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Făăă, ești retardată grav! Tu vezi ce p.m. postezi și vum încerci să mă imiți? Cretino

I-am futut neuronul, e cu nervii la pământ, mortăciunea! Îi trimit un aurolac să-i facă muie cu CIM și swallow, pe 20 lei. A dat strechea-n ea!

Tembelule, de mic ai fost intarziat mintal. De aceea nu ai fost primit la nicio disciplina sportiva. Nu puteai sa faci diferenta intre o minge si un balon. Suflai intr-una ca nebunul sa umfli orice minge. Cu chiu cu vai te-au primit la floreta. Sport pentru retardati, sa le dea in cap cu sabia/spada sa-i trezeasca. Recunosti ?

Bineinteles ca te-ai tampit mai rau. Ai ajuns cretinul cretinilor !

Hai, stinge lampa ia-o-n gura !

Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Tembelule, de mic ai fost intarziat mintal. De aceea nu ai fost primit la nicio disciplina sportiva. Nu puteai sa faci diferenta intre o minge si un balon. Suflai intr-una ca nebunul sa umfli orice minge. Cu chiu cu vai te-au primit la floreta. Sport pentru retardati, sa le dea in cap cu sabia/spada sa-i trezeasca. Recunosti ?

Bineinteles ca te-ai tampit mai rau. Ai ajuns cretinul cretinilor !

Hai, stinge lampa ia-o-n gura !

ai luat medalia de aur la curling?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce adevar ? Premierul Romaniei trebuia sa informeze poporul daca asta e concluzia. A, stai asa, ca defapt parchetul nici nu a terminat de adunat probele la dosar. Ce plm ai babo ????

Martaloago, Dragnea a zis cu subiect si predicat ca aia din UE sponsorizeaza statul paralel si sa nu se mai bage acum aiurea in seama cu politicele Romaniei. Dar stai ca acum Dragnea (prin vocea proastei Docila) se duce sa se planga la UE cu o minciuna colosala. Cum plm o mana de ultrasi puteau sa dea lovitura de stat cand aia de la Jandarmerie erau inarmati pana in dinti.

Fututen gura de martaloaga, membra a antena 3, vii cu dezinformari ordinare !!!  Ce avea fa de ascuns de s-a dus cu aberatia aia la Bruxelles ????

Ai citit scrisoarea macar ? Iti traduc eu:

"Sefule, noi am dat la popor tot ce au vrut, le-am facut pula mare, bani, femei, tot ce a vrut sufletelul lor, pe scurt am fost oameni cu ei, dar ei tot sunt nemultumiti si vor sa ne dea jos". Bai cum plm sa vii cu aberatia asta ?!?!?

Stai că îți zic eu asa simplu!

...Pentru ca Dragnea nu este statul paralel!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Acum îți poți repune aceeasi intrebare si...sunt mai mari sanse de a intelege!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...