Sari la conținut

Nicolle cauta colega 0723778378


Vizitator

Postări Recomandate


Fratilor, deci una dintre cele mai dezgustătoare experiențe din viata mea, și merg de peste 11 ani in locuri de gen. Prost eu că am rămas. Sunasem în o mie de locuri, nu mai fusesem de ceva timp, eram confuz și dezorientat. În fine , să revenim: 1. Fată e cu ciorex 100%, totuși nu arată rău e siliconata și tonifiata, ceea ce poate m a făcut totuși, să rămân, evident, însă fără nicio legătură cu multitudinea de poze fake; 2. Are o atitudine DE O NESIMTIRE FARA MARGINI, INDIFERENTA, NU EXISTA CUVINTE SUFICEINTE pt a descrie starea. Nu vorbește absolut nimic, răspunde fix la ceea ce o întrebi, asta daca e in toane, în rest da senzatia ca nu cunoaște limba sau ii e mult prea lene sa vorbeasca. Între numere și la țigară, tot timpul pe telefon, asta ca sa SUBLINIEZE SI MAI TARE RESPECTUL ACORDAT CLIENTULUI. Nu te intreaba daca vrei la dus, să ți ofere papuci sau prosop, pe care l am cerut eu, ceea ce părea să i creeze o povară f greu de dus pe umeri. 3. Minte cu privire la servicii, în sensul că nu face oralul neprotejat, dar asta deja câte in plan secund , inclusiv faptul că nu te ar atinge, nicidecum ce să mai vb de "sărutări pe corp" sau "atentie la zonele adiacente", nu te atinge nici cu mâna pe pula fără a avea montat prezervativul. La ultima finalizare, mi a zis ceva de genul , daca nu mai merge, lasa ca ajunge, nici vb să și dea silința. ASADAR, N AM CE SA VA SPUN DESPRE "ACȚIUNE", CACI PRACTIC N A EXISTAT, CU EXCEPTIA FAPTULUI CA A LUAT IN GURA SI A SUPT PUTIN CAUCIUCUL , ASTA CONTRIBUIND SI LA FAPTUL CA SOLDATUL A RAMAS CULCAT PE FRONT. E F adevarat, știți cu toții, creierul a CEL mai important organ sexual, iar când el e scîrbit refuză și organul compilator să treacă la treaba :) IN CONCLUZIE, E INCREDIBIL cum mai exista astfel de specimene, acum cand toate se bat în oferte, servicii și atitudini, pe alocuri chiar intelecte , dragute și ridicate. PROPUN SA POSTAM TOTI DE FIECARE DATA CAND MAI INTALNIM ASTFEL DE "MOMENTE SI SITUATII INCREDIBILE", CEL PUTIN EU MA BLOCHEZ LA FATA LOCULUI CAND ÎNTÂLNESC ASA CEVA, IDEEA E SA LA STARPIM, SA NU MAI EXISTE ASTFEL DE DEZASTRE "IN CIRCUIT".

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...