Sari la conținut

Noua Turcoaica Sexy 0754383650


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 12 minute, zapa2020 a spus:

A revenit in Sibiu.

Are anunt pe publi24 unde este si nr de telefon. Nu il pun aici si nici link-ul ca sa nu existe suspiciunea ca ii fac reclama. Incerc doar sa fiu util la nivel informativ:))))

Link spre comentariu

Vizitat si eu recent domnisoara si am ramas surpins placut.

Raspuns la telefon prompt si stabilit imediat intalnirea care a fost respectata de ambele parti. A raspuns la usa intr-o tinuta sexy care imediat m-a incalzit de la frigul de afara :)

 

Locatie 10 -  Curata, usor de ajuns, baia dotata bine si patul numai bun pentru astfel de activitati. Un singur minus ar fii ca trebui sa intrii printr-o curte unde poti sa fii vazut usor, dar nu am depunctat pentru ca pe mine nu ma intereseaza acest aspect.

Aspect 10 - Curata, foarte fit (un pic spre slim) exact cum sa vede din poze cu un cur misto si sani adorabili (nici prea mari nici prea mici). Este proportionata foarte bine, fix pe gustul,meu.

OP: 9 asta din cauza ca il face doar protejat (ceea ca nu ma deranjeaza) si s-a simtit lipsa deepthroat-ului, nu am cerut ce ii drept ca sa nu strict momentul. Punctez in plus faptul ca avut grija la vecini :)

NP: 8 classic, nimic wow, as putea spune ca vina imi apartine mie ca m-am terminat prea repede fiind foar excitat de domnisoara. Pasa faina si se simte bine, va trebui sa mai fac o vizita mai indelugata pentru incerca mai mult.

Cadoul: 150, tariful standard fiind de 150 cu 250. A mai specificat si ceva legat de dominare, dar nu am intrebat, aviz pt amatori de asa ceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna tuturor ! Inca nu ma descurc cu forum-ul,dar voiam sa va anunt ca am revenit in Sibiu. Sunt aici pentru o saptamana-10 zile maxim. Va salut pe cei care m-ati vizitat deja,iar pentru restul pot spune ca ofer servicii de calitate,totul protejat,finalizarea este 150,ora 250. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, monica333 a spus:

Buna tuturor ! Inca nu ma descurc cu forum-ul,dar voiam sa va anunt ca am revenit in Sibiu. Sunt aici pentru o saptamana-10 zile maxim. Va salut pe cei care m-ati vizitat deja,iar pentru restul pot spune ca ofer servicii de calitate,totul protejat,finalizarea este 150,ora 250. 

8e48eb9f9094c87839e33ed59ad8f8a2.jpg.cc1f38d1701c63f6230f807b43925602.jpg5895e09004e3724ee3ba7068260e3362.jpg.1bbfdd8dcdfde1bd30695e08f7370039.jpge02f647051a64edc81ae7ccfd9ec7b6d.jpg.e495654049668c9f2b28400ef4540927.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 14.03.2021 la 21:25, zafon a spus:

Buna Monica, bine ai revenit!

Ma bucur ca ne scrii pe nimfo si sper sa ne putem vedea din nou cu aceleasi servicii de calitate si cu multa rabdare. 😘

Te pup

Buna 🙋🏽‍♀️ Din pacate imi va lua ceva timp sa ma familiarizez cu forumul...astept cu drag sa ne revedem😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare tuturor,

Sa ii zic si eu bun venit pe forum Monicai, chiar daca contul e mai vechi :). Si ca sa nu fie doar asa pe sec, am si vizitat-o. Ca de fiecare data e o placere sa petrec timp in compania ei: prezenta agreabila, stie sa se adapteze la starea si preferintele de moment si e totdeauna implicata.

Ca sa las si o recenzie a acestei ultime vizite:

Locatie: 9 - e centrala, cu tot ce ii trebuie in baie si camera de joaca. Nu e 10 ptr ca e un pic expusa.

OP - 9 - e bine facut si stie cum sa alterneze soft si hard. Din pacate nu exista varianta ON.

NP - 10 - cum ziceam, se implica si iti da senzatia ca ii place dara sa fie teateala si sa te grabeasca

GFE - ptr mine e de 9 chiar daca lipseste FK. E comunicativa si stie sa iti creeze senzatia ca e acolo diar ptr tine:).

Igiena - 10- nimic de reprosat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Punctat si aici astazi,din neintelegere a fost doar o tragere dar buna,locatie ok,curat.oral bunicel, un pic cam scurt si cu caciulita,actiune ok schimbat pozitii,fara fitze la schimbari,corp ok,sani frumosi,carne tare,150 glontu’

bagati mare

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 19.03.2021 la 12:00, zapa2020 a spus:

Salutare tuturor,

Sa ii zic si eu bun venit pe forum Monicai, chiar daca contul e mai vechi :). Si ca sa nu fie doar asa pe sec, am si vizitat-o. Ca de fiecare data e o placere sa petrec timp in compania ei: prezenta agreabila, stie sa se adapteze la starea si preferintele de moment si e totdeauna implicata.

Ca sa las si o recenzie a acestei ultime vizite:

Locatie: 9 - e centrala, cu tot ce ii trebuie in baie si camera de joaca. Nu e 10 ptr ca e un pic expusa.

OP - 9 - e bine facut si stie cum sa alterneze soft si hard. Din pacate nu exista varianta ON.

NP - 10 - cum ziceam, se implica si iti da senzatia ca ii place dara sa fie teateala si sa te grabeasca

GFE - ptr mine e de 9 chiar daca lipseste FK. E comunicativa si stie sa iti creeze senzatia ca e acolo diar ptr tine:).

Igiena - 10- nimic de reprosat.

Multumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 14 ore, lelivr a spus:

Pozele? 😋😘

Mii de scuze ! Sunt pentru o perioada foarte scurta in Sibiu si este mare aglomeratie. Nu am avut timp de absolut nimic. Astazi fac tot posibilul sa incarc cateva poze. Imi cer scuze pentru intarziere !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu poze noi sau fara, merita sa o vizitati. Nu s-a schimbat.:)

Locatie: 9- Milea, blocul turn. Garsoniera modernizata, cu baie curata, pat generos si numai bun pentru “aplicatii”:).

Aspect: ptr mine de 10. Dar cui nu-i plac fetele slim s-ar putea sa nu i se para de 10.

Igiena - 10. Ca intodeauna nimic de reprosat.

Actiunea nu o mai detaliez, dar pot spune ca e mereu o placere intalnirea.:)

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 3 ore, monica333 a spus:

Mii de scuze ! Sunt pentru o perioada foarte scurta in Sibiu si este mare aglomeratie. Nu am avut timp de absolut nimic. Astazi fac tot posibilul sa incarc cateva poze. Imi cer scuze pentru intarziere !

Nu stiu sa incarc pozele ! Am luat toate optiunile la rand,nu ma descurc ! Daca ma poate ajuta cineva..sa le trimit pe wsp si sa posteze el pentru mine,va rog!

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
4 minutes ago, monica333 said:

Nu stiu sa incarc pozele ! Am luat toate optiunile la rand,nu ma descurc ! Daca ma poate ajuta cineva..sa le trimit pe wsp si sa posteze el pentru mine,va rog!

Doar userii care au conturi platite pot incarca poze...poate se indură careva...😁

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 40 minute, zapa2020 a spus:

Cu poze noi sau fara, merita sa o vizitati. Nu s-a schimbat.:)

Locatie: 9- Milea, blocul turn. Garsoniera modernizata, cu baie curata, pat generos si numai bun pentru “aplicatii”:).

Aspect: ptr mine de 10. Dar cui nu-i plac fetele slim s-ar putea sa nu i se para de 10.

Igiena - 10. Ca intodeauna nimic de reprosat.

Actiunea nu o mai detaliez, dar pot spune ca e mereu o placere intalnirea.:)

 

 

Multumesc ! Este intotdeauna o placere !😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...