Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Eu oricum nu mai pricep nimic ... da nici nu mi tot una . Cât eu îmi respect clienții mei vine alta persoana și le vorbește așa și menționând de mine . Treaba ii asta?

Hai sa lăsam conflictele Și sa ne bucurăm de primăvara .

Te pup

Primavara a venit in Oradea odata cu tine. :)
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am ajuns cu bine . Cam intr-o ora voi deschide telefonul . Nu voi Răspunde la mesajele primite înainte de ora 19 ca sa nu va fac vreo belea . Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Mersi Dia esti o diva!! Putin spus, la noi in Mures nu gasest serviciul si atitudinea cea ce ai tu fata de clienti!!! Ce daruiest nu se invata, tu daruiesti, cea ce am primit azi, nu pot exprima in cuvinte, trebuie simtit si apreciat! Pot sa spun ca am fost la o prientena nu la o amanta! Nu mai am cuvinte sper ca pana vineri ajung inapio in orad sa ne revedem!

Mersi pt tot si cred ca un adolescent ca nu a fost un vis si se va repetea, cat de curand!

Succese maxime!!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Mii de scuze Pt cel cu programarea de la ora 20:00 . S-a întâmplat ceva și nu am mai putut lucra . Văzusem ca mi-ai scris mesaj dar nu am putut Răspunde . Nu am scris mesaj înapoi sa nu fi cumva pe acasă . In caz ca te răzgândești vreodată și dorești sa reluam eu am arhiva și voi tine cont ... vei avea o reducere de 50 de lei in caz ca vei mai încerca . Încă o data îmi cer iertare dar nu a fost intenționat . Mulțumesc de înțelegere și sper sa ma pot recompensa vreodată

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...