Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pe ultima 100 de metri,am ajuns la Dia.

Programare facuta pe toate caile posibile si imposibele,culmea ironiei,se apropie ora programata,nu era inca nimic sigur,o mica neintelegere

pt care imi asum eu vina,dupa ce sau aliniat astrele si am primit cordonatele,totul a decurs ca la carte.

La ora programata sun pt confirmare,sunt invitat in locatie.

Recunosc aveam ceva emoti,cum o sa fiu "tratat"pt neintelegere,in locatie ma intampina Dia imbracata in alb,sunt invitat la un pahar de suc,unde socializam un pic,sunt invitat in camera de lucru,sunt prea sarac in vorbe sa pot povesti ce si cum a fost,trebuie trait momentul.

ce pot sa zic,se cunoaste experienta si profesionalizmul Dianei.

Nu sunt inmasura sa dau note,garantez ca totul a fost la cel mai inalt nivel.Iti multumesc pt timpul acordat si de tratamentul de care am avut parte.

Mulțumesc din suflet pentru tot . Te mai aștept pe la mine . Te pup
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

ÃŽmi cer scuze ca reușesc sa răspund atât de târziu . ÃŽți mulțumesc pentru întâlnire și pentru cum mereu ma faci sa ma simt specială . Sa ai grija de tine pana ma întorc . Te pup

Tu ești în sinea ta ești o persoana speciala și așa vei rămâne iar comportamentul meu ti se datorează tie si nu are cum să fie altul atâta timp m-ai tratat întodeauna cu atâta respect.

Și da..O să treacă greu dar ști bine că eu aștept cuminte pentru că merită așteptarea și o să încerc să am grijă de mine până te întorci apoi te las pe tine.. 😉

Ms pentru că exiști.

Pup dulce minune. 🤗😗

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Tu ești în sinea ta ești o persoana speciala și așa vei rămâne iar comportamentul meu ti se datorează tie si nu are cum să fie altul atâta timp m-ai tratat întodeauna cu atâta respect.

Și da..O să treacă greu dar ști bine că eu aștept cuminte pentru că merită așteptarea și o să încerc să am grijă de mine până te întorci apoi te las pe tine.. 😉

Ms pentru că exiști.

Pup dulce minune. 🤗😗

Te sărut
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

O astept si eu .... Desi la fizic nu e cine stie ce ,,,,, Da oralul ala adanc nu poti uita.

Detaliază te rog.

Eu nu înțeleg nimic din postarea ta, ce am înțeles e ca tu ești un făt frumos.

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Detaliază te rog.

Eu nu înțeleg nimic din postarea ta, ce am înțeles e ca tu ești un făt frumos.

Iti dai seama ce frumos este el

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...