Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am reusit sa ajung azi:D!

Tot mai frumoasa si mai buna e fata asta minunata.

10+ pe line chiar si cu oral protejat asa am optat ca altfel nu ajungeam si la normal:))!

Te pup

Mulțumesc . A fost o plăcere sa te revăd . Te sărut
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Am vizitato si eu azi pe Diana.

Cum am ajuns la ea, ma intampinat cu imbratisari sarutari. Dupa o scurta poveste, mam dus la dush, vine si ea se opreste langa usa si incepe sa miste din fundul ei frumos, un twerk reusit, numa bun de incantat ochii si inima. O adevarata placere sa vezi asa ceva cand tu te speli.

Restul tin pentru mine. O intalnire de nota 10 ,de la locatie pana la stapana locatiei si actiunea din dormitor. 

Diana este cu adevarat o fata frumoasa, pe placul meu. Ea cu inca o fata, nu o sa ii spun numele aici, ca nui frumos, miau intrat in suflet pentru totdeauna. Poate  o sa spuneti ca mam indragosti, tot ce se poate, nu va contrazic, dar ce traiesc alaturi de ele este cu adevarat ceva frumos. O sa le pastrez in inima si suflet pe veci. Ce mai indragostit scrie de fiecare data cand plec de la ele.

Diana ca dintotdeauna a fost o placere sa petrec alaturi de tine o ora, esti superba. Multumesc pentru azi si toate datile in care mai primit la tine.

Te pup si multa bafta in continuare. Nu te schimba indiferent de ce spune lumea.

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...