Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Prin pm e usor. Umbla prin mai multe orașe .

Te pup Diana si sper sa iti realizezi visul pe plan personal si profesional

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

....dupa o zi de munca sa te relaxezi in bratele felinei frumoase Diana este ceva care cu greu poti descrie in cuvinte , notiunea timpului dispare si parca zboara cand te uiti la ceas dupa tot ce iti ofera in pat si nu numai acolo 😋. De cand intru totul este la superlativ cu acest suflet , s.a vazut ca de ceva vreme nu a mai trecut pe la Mures . Cu un corp deosebit , cu un botic care lasciv atinge toate zonele . ..nu poti fi decat euforic . Ceea ce se intampla intre noi , ramane sub o negura de imaginatie pt cei care citesc , insa celor care citesc le spun sa nu rateze asemenea prezenta in orasul nostru . Fata frumoasa tu stii ce am spus de atatea ori , cand tu ai intrebat de ce ? ......â¤â¤â¤ . Sa ramai asa mereu pt mine ...pt ca esti speciala 🤗🤗🤗🤗

 

PS ....ne revedem mereu cu drag , pup dulce suflet 😚😚😚

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

....dupa o zi de munca sa te relaxezi in bratele felinei frumoase Diana este ceva care cu greu poti descrie in cuvinte , notiunea timpului dispare si parca zboara cand te uiti la ceas dupa tot ce iti ofera in pat si nu numai acolo . De cand intru totul este la superlativ cu acest suflet , s.a vazut ca de ceva vreme nu a mai trecut pe la Mures . Cu un corp deosebit , cu un botic care lasciv atinge toate zonele . ..nu poti fi decat euforic . Ceea ce se intampla intre noi , ramane sub o negura de imaginatie pt cei care citesc , insa celor care citesc le spun sa nu rateze asemenea prezenta in orasul nostru . Fata frumoasa tu stii ce am spus de atatea ori , cand tu ai intrebat de ce ? ......❤❤❤ . Sa ramai asa mereu pt mine ...pt ca esti speciala

 

PS ....ne revedem mereu cu drag , pup dulce suflet

Îți mulțumesc pt vizita și pt clipele împreuna . Te pupacesc suflet drag ❤❤
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Clar ca e speciala...sunt nervos ca nu am deschis azi forumul. Bine ai revenit🤗

Și astăzi e o zi 😘😘😘😘 pupici dragul meu

Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Chiar dacă aproape că-mi pierdusem si ultima speranță de a mă mai intersecta cu această fată superbă în acest an.. Ea se pare că nu ne-a uitat si ne-a făcut o surpriză super plăcută. Chiar nu aveam cum să ratez..Diana fiind fata care a fost prima mea obtiune când m-am hotărât să ies la asemenea răsfățuri.

O fată de 10 cu plus din toate punctele de vedere.

Ms.scumpo pentru tot..Ești superbă! 😘🤗

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Deși am văzut pe aici recenziile bune făcute membri mai vechi și care postează la fetele pe care le vizitează tot am amânat vizita la ea,cea mai proasta decizie pe care am avut-o până astăzi,pentrucă astăzi am luat legătura cu ea și am obținut o programare,ce pot sa zic că am avut cea mai buna inspirație.Pot spune fără să exagerez că am avut cea mai plăcută experiența de până acum,nu voi spune ce și cum am făcut dar sânt super mulțumit de experiență trăită alaturi de ea și mai mult de conversația purtata înainte și după partea amoroasa.

E o fata de nota 10+++din toate punctele de vedere.

Cred ca foarte curând voi reveni la tine😊

Weekend frumos Diana pupici😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pacat. Mediasul este in carantina cel putin pana in 6 dec., nu pot iesi :icon_cry

Dacă totul decurge bine voi reveni in Decembrie vreo 3-4 zile ...

ÃŽmi pare rău pt situația din orașul tău 😕

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Va mulțumesc dragii mei! Și îmi cer scuze pt ziua de astăzi ... ( cei care aveau programări stabilite astăzi ) .

Sa ne revedem cu bine .

Pupici

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...