Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
La 14.01.2021 la 11:58, diiiana a spus:

Chiar dacă pe 2020 nu a fost sa fie ... va fi in 2021 Ianuarie 

Asta înseamnă că în următoarele două săptămâni 😉 

Frumoasă veste ne-ai dat! 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

....nu multe cuvinte pt aceasta fiinta, decat multumesc pt clipe unice din compania ta si pt ceea ce oferi cand sunt langa tine . Aceasi traire care nu poate fi descrisa .....si tu o stii, te pup suflet🤗🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Superbă ca intodeauna această minunată fată. Au trecut aproape două luni dar a meritat așteptarea. O fată de 10 cu ++ din toate punctele de vedere. 

Ms minune pt preludiul acela frumos si nu numai..! 😘🤗

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 1 oră, reemy79 a spus:

Superbă ca intodeauna această minunată fată. Au trecut aproape două luni dar a meritat așteptarea. O fată de 10 cu ++ din toate punctele de vedere. 

Ms minune pt preludiul acela frumos si nu numai..! 😘🤗

 

Mulțumesc pt cuvintele frumoase! 
Sa ne revedem cu bine și fără măscuțe ! Te pupic 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 35 minute, diiiana a spus:

Mulțumesc pt cuvintele frumoase! 
Sa ne revedem cu bine și fără măscuțe ! Te pupic 

I-mi cer scuze.. Cred că am plecat cu măscuţa  ta ..ori parfumul pielii tale mi-a rămas pe buze 😉😘

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
La 18.01.2021 la 14:13, mandala69 a spus:

Diana fă-ți loc la mesaje că nu îți pot trimite PM. 😭

Baby nu poți primi mesaje private pe forum... am tot încercat. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Cum ai reusit sa ajungi prima oara?

Eu la fiecare vizita incerc in cel putin o zi, dar nimic macar nu se sinchiseste sa raspunda la sms cu un "azi n-am liber, am programari pe toate urmatoarele 10 ore propuse de tine".

Am o propunere, Diana: cand cineva trece de 10 incercari de programare fara raspuns, urca-l un pic in lista de asteptare si macar raspunde la sms. Ca poate dupa 50 de incercari reusesc sa si vorbesc cu tine.

Dragi colegi, la cat o laudati si cat de ocupata e, inseamna ca-i rupta din Soare, sper sa se ridice la nivelul asteptarilor prin 2025 cand imi va reusi o programare.

Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures
Acum 38 minute, masterblaster a spus:

Cum ai reusit sa ajungi prima oara?

Eu la fiecare vizita incerc in cel putin o zi, dar nimic macar nu se sinchiseste sa raspunda la sms cu un "azi n-am liber, am programari pe toate urmatoarele 10 ore propuse de tine".

Am o propunere, Diana: cand cineva trece de 10 incercari de programare fara raspuns, urca-l un pic in lista de asteptare si macar raspunde la sms. Ca poate dupa 50 de incercari reusesc sa si vorbesc cu tine.

Dragi colegi, la cat o laudati si cat de ocupata e, inseamna ca-i rupta din Soare, sper sa se ridice la nivelul asteptarilor prin 2025 cand imi va reusi o programare.

@masterbaster,diiiana nu este laudata,serviciile ei o lauda,cu programarea este mai greu,pt ca nu face programari pe banda rulanta. Atentie provoaca dependenta! este un drog"legal"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       P.S. Din pacate nici eu nu m-am putut sincroniza de data asta.(imi asum vina)

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
11 hours ago, kupidon said:

@masterbaster,diiiana nu este laudata,serviciile ei o lauda,cu programarea este mai greu,pt ca nu face programari pe banda rulanta. Atentie provoaca dependenta! este un drog"legal"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       P.S. Din pacate nici eu nu m-am putut sincroniza de data asta.(imi asum vina)

La asta ma refer: ca toata lumea spune ce grozava e, la care se adauga faptul ca am incercat de aproape 10 ori sa ajung la ea fara succes asta ma va face sa am asteptari foarte mari atunci cand voi reusi o programare.

In ritmul asta, programarea poate o voi reusi in 2-3 ani sau renunt.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 19 ore, masterblaster a spus:

Cum ai reusit sa ajungi prima oara?

Eu la fiecare vizita incerc in cel putin o zi, dar nimic macar nu se sinchiseste sa raspunda la sms cu un "azi n-am liber, am programari pe toate urmatoarele 10 ore propuse de tine".

Am o propunere, Diana: cand cineva trece de 10 incercari de programare fara raspuns, urca-l un pic in lista de asteptare si macar raspunde la sms. Ca poate dupa 50 de incercari reusesc sa si vorbesc cu tine.

Dragi colegi, la cat o laudati si cat de ocupata e, inseamna ca-i rupta din Soare, sper sa se ridice la nivelul asteptarilor prin 2025 cand imi va reusi o programare.

Cum am mai spus... dacă nu reușesc sa văd mesajul in o ora sau mai puțin... eu nu mai răspund la acel mesaj... nu Stiu situația fiecărui client și chiar nu doresc sa primesc in “posta” procesele de divorț a nimănui. Din păcate sau fericire fac asta pt a nu crea unele situații neplăcute. Eventual la următorul mesaj menționează acest aspect... sau Lasă-mi un mesaj sa îți pot salva numărul. In unele momente nr salvate au prioritate. Comunic prin sms sau whatsap, exclus apel. Pupici 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures
Acum 34 minute, diiiana a spus:

Cum am mai spus... dacă nu reușesc sa văd mesajul in o ora sau mai puțin... eu nu mai răspund la acel mesaj... nu Stiu situația fiecărui client și chiar nu doresc sa primesc in “posta” procesele de divorț a nimănui. Din păcate sau fericire fac asta pt a nu crea unele situații neplăcute. Eventual la următorul mesaj menționează acest aspect... sau Lasă-mi un mesaj sa îți pot salva numărul. In unele momente nr salvate au prioritate. Comunic prin sms sau whatsap, exclus apel. Pupici 

@masterblaster,am vrut sa iti propun ce a ce a propus diana,pt asta este atat de ravnita,din nou a dat dovada de  super clasa.

"Bag mana in foc" pt ea nu o sa fi dezamagit de servici,ea nu are nevoie de reclama si de laude !                                                        P.S. Diiiana drumuri bune iti doresc,sa te intorci cat mai repede."o batalie pierduta nu inseamna ca am pierdut lupta"

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Mie astăzi mi a răspuns un pic mai târziu dar până la urmă am reușit să vorbesc cu ea și să obțin o programare,ce pot spune că e aceiași fata foarte drăguță,practic am avut impresia că m am întâlnit cu o veche prietenă deși doar de vreo 2 luni am fost prima data la ea.(o prietena mai veche cu care îți faci de cap)o întâlnire cu ea este exact ce mi a prescris medicul🙂

Te pup Diana și mulțumesc că am putut sa te revizitez și multa bafta!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 21 ore, kupidon a spus:

@masterblaster,am vrut sa iti propun ce a ce a propus diana,pt asta este atat de ravnita,din nou a dat dovada de  super clasa.

"Bag mana in foc" pt ea nu o sa fi dezamagit de servici,ea nu are nevoie de reclama si de laude !                                                        P.S. Diiiana drumuri bune iti doresc,sa te intorci cat mai repede."o batalie pierduta nu inseamna ca am pierdut lupta"

Mulțumesc 😘😘😘

acum ... fiecare cu preferințele lui. Eu încerc ca timpul petrecut in compania mea sa fie cât mai cu rost.  Perfecțiune -> 100% nu există! Exista Chimie/compatibilitate , comunicare și bun simt. 

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures
Acum 2 minute, diiiana a spus:

Mulțumesc 😘😘😘

acum ... fiecare cu preferințele lui. Eu încerc ca timpul petrecut in compania mea sa fie cât mai cu rost.  Perfecțiune -> 100% nu există! Exista Chimie/compatibilitate , comunicare și bun simt. 

Una dintre calitatile tale este modestia,sunt de acord cu tine 100%,tu sti sa imbini utilul cu placutul,ai valoare in bransa ta.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

@masterblaster ca și tine am pățit-o și eu cu Diana. Prima dată am cautat-o în vreo 3 orașe și nicidecum nu îmi răspundea. Apoi am abordat-o în pm. Răspunsul care mi l-a dat ma uimit. Nu am decât să îi spun atât. TOT RESPECTUL. De atunci am mai încercat doar o singură dată să o abordez și.... Atât! Cu toate că mi sa oferit cineva să îmi facă cunoștință. Am refuzat elegant! Există relații de prietenie și în meseria asta care așa sa destrămat.

    @kupidon pe lângă ce ai spus tu (deși nu o cunosc) aș mai adăuga și eu ceva din ce am observat eu. În special o recomandă atitudinea celui care ii trece pragul. Dintre toți colegii tu mai uimit cel mai tare cu răspunsul tău. Jos pălăria! 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
On 1/22/2021 at 6:16 PM, diiiana said:

Cum am mai spus... dacă nu reușesc sa văd mesajul in o ora sau mai puțin... eu nu mai răspund la acel mesaj... nu Stiu situația fiecărui client și chiar nu doresc sa primesc in “posta” procesele de divorț a nimănui. Din păcate sau fericire fac asta pt a nu crea unele situații neplăcute. Eventual la următorul mesaj menționează acest aspect... sau Lasă-mi un mesaj sa îți pot salva numărul. In unele momente nr salvate au prioritate. Comunic prin sms sau whatsap, exclus apel. Pupici 

De fiecare data ti-am dat o marja de timp pentru raspuns de cel putin 5 ore. De cateva ori a fost si de 8 ore.

Un comportament pro-client (posibil client) este sa dai un raspuns scurt chiar si pentru cazul in care nu ai liber in acea zi.

Dar, cum ziceam, de fiecare data ti-am dat termen generos pentru raspuns si invariabil, nu ai raspuns niciodata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...