Sari la conținut

0743978240 - Diana


Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

@masterblaster cred că nu ai înțeles un lucru.

   Fata asta e de ajuns să scrie că e într-un oraș anume că are agenda plină, chiar de nu ar scrie pe aici... Tot așa o are. Folosește forumul din respect pentru cine o cunoaște și pe cine nu poate deranja. Tu nu ai observat? 

     Ca și sfat prietenesc, o abordare mai calmă (poate) te va ajuta, . Asta e părerea mea. 

     Chiar și un comentariu ca al tău o ajută. Enorm! Crede-mă! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 51 minute, masterblaster a spus:

De fiecare data ti-am dat o marja de timp pentru raspuns de cel putin 5 ore. De cateva ori a fost si de 8 ore.

Un comportament pro-client (posibil client) este sa dai un raspuns scurt chiar si pentru cazul in care nu ai liber in acea zi.

Dar, cum ziceam, de fiecare data ti-am dat termen generos pentru raspuns si invariabil, nu ai raspuns niciodata.

Te rog sa îmi lași in p.m. Nr de pe care m-ai contactat sa pot verifica când îmi permite timpul.  Momentan tel este închis, la fel ca in toate momentele când nu sunt in timpul serviciului. 
chiar sunt curioasa sa văd cum de mesajul tău a scăpat mereu necitit și măcar sa fim lămuriti amândoi. Ceva e ciudat la mijloc .... și eu nu cred in coincidente. 

multumesc anticipat.

astept nr tău in p.m. Și in scurt timp voi verifica și îți voi comunica prin p.m. Cauza și soluția.

zi faină! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-mures
  • Oras:Targu-mures
Acum 19 ore, diiiana a spus:

Te rog sa îmi lași in p.m. Nr de pe care m-ai contactat sa pot verifica când îmi permite timpul.  Momentan tel este închis, la fel ca in toate momentele când nu sunt in timpul serviciului. 
chiar sunt curioasa sa văd cum de mesajul tău a scăpat mereu necitit și măcar sa fim lămuriti amândoi. Ceva e ciudat la mijloc .... și eu nu cred in coincidente. 

multumesc anticipat.

astept nr tău in p.m. Și in scurt timp voi verifica și îți voi comunica prin p.m. Cauza și soluția.

zi faină! 

Pe când la mures Diana?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Diiiana

Cea mai faina ființa pe care am întâlnit-o in aceasta breasla. Faina prin felul ei de a fii, exact așa cum ați spus și alții care ati cunoscut-o.

Apropo masterblaster, eu am reușit sa ajung săptămâna trecută la ea, dar prima data când am fost la ea, acum vreo doi ani, a ieșit cu scântei, i-am cam încurcat programul mergând fără confirmare. Apoi toate Întâlnirile cu ea au fost extraordinare. Serviciile ei sunt la superlativ, dar mai presus este atitudinea și compania ei. Ultima data am uitat la cine am fost, probabil am crezut ca sunt la amanta☺️, era sa plec fără a lasă cadoul. Îmi cer scuze încă o data Diii.

Din păcate o sa ne lipsească o perioadă, 1-2 luni. Sa speram ca nu durează atât. Eu îți doresc succes in realizarea planurilor tale, sa ne revedem cu bine. Poate de Mărțisor?

Te pup cu drag!🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Buna băieții! 
momentan nu se știe ce va urma... am avut o mică pauza și probabil sa mai dureze o perioada. Cand Stiu ceva concret va anunț. Îmi pare rău și sper ca sunteți bine. Va pupic pe toți ai mei 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
Acum 13 ore, diiiana a spus:

Buna băieții! 
momentan nu se știe ce va urma... am avut o mică pauza și probabil sa mai dureze o perioada. Cand Stiu ceva concret va anunț. Îmi pare rău și sper ca sunteți bine. Va pupic pe toți ai mei 

...sa ai grija de tine si sa revii mai frumoasa si mai dornica de a oferi ce doar tu stii sa fii.....te pup😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
Acum 23 minute, diiiana a spus:

No dragii mei am zis sa va dau o veste 🤪

Saptamana viitoare ajung în oraș. Vă pupăcesc 

o veste bunaaaa 😘😘.....te asteptam

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...